Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chlopakmolak

Moja dziewczyna nazwała moją matke dziwką

Polecane posty

Gość chlopakmolak

Rozstałem się z nią i powiedziałem spierdalaj szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
Nie wiem. Ale nikt nie bedzie mojej matki tak wyzywał,w dodatku powiedziała mi to że tak o mojej matce myślą jej rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze widzocznie twoja
dziewczyna miała racje bo skoro powiedziałeś spierdalaj szmato do kobiety to twoja matka nie nauczyła się szacunko do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewstarowicz
czebabyło jej jeszcze kopa zaj ebać w pysk ! TO KUREW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
Kłóciliśmy się o to bo nie chciałem idź z nią w tym dniu do kina, ona wtedy zaczęła mi jechać po matce. Niech lepiej popatrzy się na swoją rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewstarowicz
pamiętaj że matkę masz tylko jedną a takich szmat na świecie jak much na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego tez nie szukaj
innych kobiet...zyj sobie z mamusią:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieski Kwiat
A mamusia go chce:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
dlatego tez nie szukaj - rozumiem ze Ty wpelni akceptujesz jak ktos Twoja matke nazywa dziwka? nie miała prawa tak o niej mówic, jeszcze powiedziała że jej rodzice tak mówili o mojej matce! I co mam siedziec cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to nie ona
tylko k=jej rodzice maja taka opinię o twojej matce - wiec z nimi to wyjasniaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska92
I dobrze zrobiłeś. Jeśli nie szanuje Twojej matki to niech ma suka za swoje. Ja na Twoim miejscu tak bym jej wpierdoliła żeby jej rodzona matka nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli to nie ona tylko jej
rodzice mają taka opinię o twojej matce- wiec z nimi to wyjasniaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwi mnie to co do niej
powiedziałeś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
Pod czas kłótni powiedziała mi za cytuje "moi rodzice mają racje co do Twojej starej, to głupia dziwka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffggggg
ja mojemu bylemu powiedzialam juz na koniec ze jest skurwysynem co jest akurat prawda, matka mu sie szlaja i mnie wmawiala ze mam byc w wolnym zwiazku z jej synem jak ona pierdoli sie z facetami przed 50tka, zostawilam i ją i jej mamisynka, nie wiem jak to sie ma u Ciebie i dlaczego tak nazwala, jak bezpodstawnie to powinienes ja olac ,szkoda nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
Oczywiście że bezpodstawnie,ale nawet jeśli to i tak nie miała prawa jej tak nazywac.Teraz ona do mnie dzwoni,a ja nawet nie odbieram od niej telefonu i nie mam takiego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffggggg
Oczywiście że bezpodstawnie,ale nawet jeśli to i tak nie miała prawa jej tak nazywac.Teraz ona do mnie dzwoni,a ja nawet nie odbieram od niej telefonu i nie mam takiego zamiaru. jak ktos strzyze wlosy to nazywa sie fryzjerem, jak ktos piecze chleb-jest piekarzem, jak ktos biega od mezczyzny do mezczyzny do mezczyzny nazywa sie xyz , kazdy ma prawo nazywac fryzjera, piekarza i kurwe jesli zgadza sie z tym co robi to musi sie liczyc ze jest na to nazwa co do tej twojej dziewczyny , to moze chciala Ci dokopac skoro bezpodstawnie, a jak chciala dokopac,czyli byla niezle wkurzona, a jak byla niezle wkurzona moze miec problemy emocjonalny co sie = daj sobie z nia spokoj, u mnie moj mial problemy z odcieciem pepowiny i odpowiedzialnoscia, a na co mogla byc zla twoja ze tak powiedziala moze ci tylko ona sama powiedziec, tylko czy warto sobie glowe zajmowac kims takim ?dzis obrazi twoja matke a jutro Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnes jej w morde dac
autorze a Ty pffffggggg też powinnas ostro oberwac od tego chlopaka juz za same wyzwiska! Jego matka po prostu nie lubila takiej zmiji jak Ty i sie jej wcale nie dziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale widze ze was atakującyc
tu rowniez mamusia kulturki nie nauczyła...co? czyzby w domku na porzadku dizennym były słówka typu "morda", "pysk", "wpierdoliła" itp? jak tak to pogratulowac waszym rodzicom wychowania:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
To co ma teraz zrobić ona cały czas wydzwania do mnie? jakby nie rozumiała że nie chce jej znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz do Bravo....
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to w końcu z ta twoją
matką jest? czyzby rodzice twojej byłej ją znali? i skąd u nich takie negatywne nastawienie do niej? zaszla im za skórę czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj biedny chłopczyku
masz problemy bo ona wydzwania...to zwyczajnie nie odbieraj a nie zal sie na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopakmolak
Powiedziałem teraz o tym matce,ona powiedziała że tego nie daruje, spytała się tylko czy przy tym byli świadkowie. Oczywiście była przy tym trójka moich przyjaciół. Nie wiem tylko na co było jej to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej lepiej powiedz matce że to
kłamstwo,teraz może ją podac teraz do sądu o kolegium,zrób coś! pomyśl o tej dziewczynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w odwecie
ex -dzoewczyna pozwie autora o nazwanie jej szmata:P...i tak sie bedą wszyscy ciagac po sądach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
Niech ją poda do sądu za zniesławienie. Gówniara się nauczy że nie wolno bezkarnie kogoś obrażać jak się strzeli focha z byle glupiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×