Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jajuzjestem

JEST JUZ KTOŚ NA 2011 ????!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Jajuzjestem

Piszcie dziewczyny..mówice co maci juz załatwione co będziecie wcześniej załatwiać po Nowym Roku:) Ja Ślub mam w Maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tyle znaków interpunkcyjnych? ;) A na serio to jest już dużo dziewczyn za 2011. Ja mam ślub w lipcu i już trochę rzeczy załatwione ale koncepcja dalej do końca nie ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Dużo?? Ja jeszcze ani jednej nie widziałamm:) Wszyscy,komu mówimy kiedy mamy ślub odpowiadają:DOPIERO?? ;nie wiem czy dożyjemy; czemu nie wcześniej A MY poprostu po pierwsze to mamy dziecko(znaczy ja siosrte) miesięczną wieć chce żeby troszke urosła, Po drugie chcemy jak najwiecej sami kase zaoszczędzić zorganizować wszystko dokładnie Po trzecie dużo wesel w rodzinie jest w przyszłym roku wiec te odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tutaj taki wątek z pannami na 2011 rok, na innych forach też dużo dziewczyn już się zaczyna zbierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajuzjestem
Ile płacicie za Sali?? Znaczy od osoby?? u Nas ciężko było w salami bo mowili:narazie jest 133zł od osoby ale to sie zmieni ile nie wiedza......:/ No własnie a ja tak nie chciałam....zarezerwuje sale a w roku 2011 powiedzą że podrożało o np.20zł My w naszej płącimy 140zł/os ze wszystkim znaczy z tortem ciastem owocami itp. z wódka zobaczymy połowe tez pewnie weźniemy od nich bo mają dobrą cene a reszte sobie zrobimy..pyszną cutrynówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na zmianę cen sali nie gódź się, bo po co kupować kota w worku? nigdy nie wiadomo, ile sobie później zażyczą... No i jak będą wiedzieli, że jestesw stanie zapłącić, to może jakość usług w cenie spaść... Ech, każdy chce zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o salę, to my mamy to już załatwione. :) Dwa razy koncepcja była zmieniana(koniecznie PRZED podpisaniem umowy zjedzcie obiad w sali) ale się udało. Co do cen, w umowie musi być zapis albo o gwarancji ceny, tak jak ja mam i wtedy choćby się paliło, waliło, przyszedł nieurodzaj i kryzys to taka cena musi być. Albo jest druga opcja, zapis w umowie, że cena może podskoczyć do 2011 roku np. o 10% i ani procenta więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja jestem na 20.08.2011 :) Mamy juz zarezerwowana sale i kamerzyste :) Z zespolem tez niedlugo podpisujemy umowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku 2011
My mamy juz sale i zespół... po nowym roku bedziem zastanawiać się nad kamerzysta i fotografem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
ja na 03.09.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że teraz po świętach dużo dziewczyn dojdzie na 2011. :) My mamy sale, po nowym roku podpisujemy umowę z kamerzystą i fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super..***
A po nowym roku co planujecie załatwiać wcześniej?? Ja myśle o zaproszeniach,wódce(połowe zrobimy sami)-do tego moze etykietki na butelki,dowiem sie jak tam jest w kwiariacniach (jak z terminami itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu i kup
z zaproszeniami można jesczze poczekać... po co tak szybko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
my już mamy salę, kamerzystę i fotografa i zespół. po nowym roku poszukamy kucharki (tzn. mamy już upatrzoną tylko musimy do niej zadzwonić) i to na razie na tyle. na rok będziemy już mieć spokój :) A co do zaproszeń to chyba faktycznie za wcześnie. a w jakim miesiącu bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
my już mamy salę, kamerzystę i fotografa i zespół. po nowym roku poszukamy kucharki (tzn. mamy już upatrzoną tylko musimy do niej zadzwonić) i to na razie na tyle. na rok będziemy już mieć spokój :) A co do zaproszeń to chyba faktycznie za wcześnie. a w jakim miesiącu bierzesz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
my już mamy salę, zespół, kamerzystę i fotografa; po nowym roku jeszcze tylko kucharka i na rok spokój :) co do zaproszeń to chyba naprawdę za wcześnie. a kiedy masz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
my już mamy salę, zespół, kamerzystę i fotografa; po nowym roku jeszcze tylko kucharka i na rok spokój :) co do zaproszeń to chyba naprawdę za wcześnie. a kiedy masz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
my już mamy salę, zespół, kamerzystę i fotografa; po nowym roku jeszcze tylko kucharka i na rok spokój :) co do zaproszeń to chyba naprawdę za wcześnie. a kiedy masz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
o kurczę, ale mi się porobiło :) sorki ale kafe coś mi się zawiesiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia za wcześnie. Zmienią się jeszcze trendy i kolekcje, nie ma co szaleć. Wódkę możecie powoli kupować, my mamy alkohol w cenie sali, więc jedno zmartwienie z głowy. Można też rozglądać się za dekoratorką(my już mamy kilka spotkań za sobą) no i w sumie tyle. Teraz jest czas, żebyście zobaczyli na inspiracje, wybrali kolory, motywy itd.:) Bo potem to już nie będzie czasu. Aha i za autem można się rozglądnąć bo u nich też terminy są długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super..***
No może i za wcześnie za zaproszeniami ale z rodziny narzeczonego moze przyjechac ktoś z rodziny na swięta wielkanocne.wkacje itp. nie wiemy jeszcze a oni mieszkaja za granicą i przyjezdzają raz na rok:/ dlatego pasuje juz cos miec..... Co do samochodu:nie wypożyczamy(strata kasy) zreszta mój ojciec ma niezle auto,to nim bedziemy jechać:P Kucharki nie mamy bo to juz tam dom weselny ma (jedziemy sprawdziliśmy,bo tam sie zaręczlyśmy, poza tym narzeczony byl tan na paru weszelach takze spoko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papek
Matko! Dziewczyny nie straszcie mnie.. ja zaczęłam palnowa ślub na sierpień 2011 i z ciekawości weszłam na forum o ślubach, a tu słyszę że już sale zarezerwowane, kamerzyści, zespoły... Naprawdę muszę już zacząc coś planowac? Konkurencja nie śpi? :P Hehe masakra jakaś :) Dodam że jestem z Wrocławia. Pozdrawaim dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak ja też
co do tego zamawiania to tylko z salą musieliśmy się spieszyć bo na wrzesień były tylko 2 terminy wolne (na maj i sierpień ani jednego) a zespół i fotografa to już tak za jednym strzałem żeby mieć już spokój :) więc myślę, że nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mi sie oswiadczy
cos mi sie zdaje ze chlopak chce mi sie niedlugo oswiadczyc (bo pyta jakie pierscionki mi sie podobaja:P) i mysle ze zrobi to najpozniej latem wiec pewnie tez bede miala slub 2011, ale mi pasuje nawet kwiecien i maj wiec pewnie bez problemu cos tam znajde. najbardzije bym chciala w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mi sie oswiadczy
a co do sal to u mnie w miescie raczej nie ma problemu (lubuskie). kolezanki spokojnie pozalatwialy na czerwiec wszystko kilka miesiecy temu. i mialy kilka do wyboru wiec o sale sie nie marwtie ze czego nie wynajme nawet pol roku przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie szybciej robią śluby
niż za 1.5 roku, każdy sie wyrobi, nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×