Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tim tim tim

piekniejsze w 5 tygodni

Polecane posty

Gość tim tim tim

Witam:) Postanowiłam ( jak wiekszośc z Was tutaj), że od jutra tj. 28.12.09 do 1.02.10 zastosuję diete i ćwiczenia, żeby zmienić moje zycie na lepsze.:)Jest to równo 35 dni, czyli 5 tygodni. Mam nadzieje w tym czasie schudnąć co najmniej 15 kg. ( moje marzenie to 18). Wazę ok 73 kg (dokładną wagę i wymiary podam jutro) przy 172 cm wzrostu. Moja dieta: ŚNIADANKO: kanapka z ciemnym chlebem OBIAD: 250 g warzyw na patelnię+ kasza/ ryż KOLACJA: owoc Oczywiscie postaram się pić jak najwięcej zielonej herbaty i wody Ćwiczenia : codziennie 1 godzina ( siłownia lub w domu) Może ma ktoś z Was ochotę przyłączyc sie do mojego ( nieco niezdrowego- nie da się ukryć) niecnego planu?:)zapraszam wszystkich chętnych do codzinnego wspierania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaawoneczka
mmmm świetny pomysł :D zwłaszcza po świętach... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
jaaaawoneczka to chcesz sie mejbi do mnie przyłączyć?:):) poświtach ... no własnie..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: życzę powodzenia podobno powinno się spożywać 5 posiłków mnie nie wyszło odchudzanie - planowałam od listopada - 5 kg, udało się 3, ale przez święta wszystko wróciło, choć się nie obżerałam, po prostu 3 dni bez stresów, pośpiechu i wszystko wróciło!cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
po świętach*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
minewra --> wiem masz rację z tymi posiłkami, jednak trudno sie tak zorganizowac ( przynajmniej mi) . I znam tez ten ból kiedy kg powracaja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa16
tim tim tim ja waze tyle samo co ty:) tez bym chciala tyle schudnac ale sądze ze az tyle kg to za duzo jak na 5 tyg. lepiej wolniej a skuteczniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że z takiej wagi będzie ciężko łatwiej udaje się osobom otyłym ale próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa16
on nie wiem czy tak cięzko..ja juz ostatnio wazylam 64 ale znowu nadrobilam. a najwiecej to i tak wazylam 76 ale po trochu i spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
magda0806--> oo fajnie:0 nareszcie ktoś sie przyłącza:0 razem zawsze raźniej .Tym bardziej , ze startujemy z podobnej wagi. Magdalena moge wiedzieć ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
hmm a ja tymczasem przed 20 minutami zjadlam moje ostatnie ciasto...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodówkowa od zaraz
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4324913 To mój temat :) Ja od dziś zaczynam głodówkę, więc przyłączam się do Ciebie:) za 2 tygodnie zacznę dietę 500 kcal i zamierzam schudnąć do tego czasu ok 13 kg. a Tobie te 15 kg raczej nie uda się schudnąć (no chyba że chudniesz bardzo szybko). Musiałabyś przejść na głodówkę a nie żadne takie dietowanie. Mam podobną wagę (71 kg)... Ale jestem znacznie niższa 164 cm, więc i grubsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będę siedzieć na cafe
za mało kalorii za dużor ruchu. jojo będzie i bedziesz słaba... Głupia baba. Odchudzac trzeba się z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
heja:) dziś pierwszy dzień naszej ( mam taką nadzieje, ze nie zstane sama;p) diety. Weszłam dziś na wage i sie ucieszyłam, bo zamiast 73 zobaczyłam 71,6:):) takze nie przytyłam tak bardzo po świętach jak się spodziewałam;p W ogole jestem uzależniona od wagi, dlatego postaram się wazyc ( dla mnie tylko) co tydzień. a i jeszcze moje wymiary (bo waga czasem kłamie): biust: 103 biodra:104 wystający brzuszek ( o matko;p) : 100 ja będę siedzieć na cafe--> rozumiem Twoja frustrację, jednak to moja sprawa w jaki sposob chcę się odchudzac i nie masz prawa uzywac jakis epitetów tylko dlatego, ze jestes anonimowa:)i zeby nie było zdaję sobie sprawę, że nie jeast to doskonały sposob na schudnięcie. Doceniam także Twoja troske o mnie;p tak czy siak zycze sukcesów w odchudzaniu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
Głodówkowa od zaraz trzymam tez za Ciebie kciuki:) słyszałam, ze takie oczyszczenie organizmu jest bardzo dobre, jednak kiedys próbowałam i wytrzymałam jedynie 5 dni na głodówce. pozniej nie jestem juz soba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje autorce
glupoty,15kg w miesiac............................przywal glowa w sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat, wzrost 172cm, a waga z dzisiaj to 70,6kg.. w dzisiejszym, $pierwszym dzniu pije kefiry/maslanki 0% z otrebami, w celu oczyszczenia rganizmu po swietach, a od jutra dietka 1000 kcal, bo dzeiki niej stracilam ok 20 kg w pół roku jakies 3 lata temu :) a jak tam u Ciebie pierwszy dzionek tim tim tim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
musze przyzanc , ze nie wyszła mi wczoraj dieta do konca;/ wieczorem zrobiła sie mała impreza i sie zleee skonczyło;;p no nic nie pozostaje mi nic innego, jak zacząc od nowa. 4 stycznia się ważę i musi byc 3 kilo mniej:) wazne ze mam jeszcze szanse .. last one;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tim tim tim
a i tez mi idzie 20 roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przyłączę się da Was :) Też mam 172 i ważę 72 kg, co prawda odchudzam się od początku grudnia i jak na razie spadły mi 2 kg. Moim celem jest - 12 kg do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresssiah
przyłączam się -ja zaczynam dziś ,choc w sylwestra siła rzeczy zrobię odstępstwo,ale nic to ! nie mam wagi, moj cel to z rozmiaru 42 na 40 , a potem 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparta*
czy i ja mogę się przyłaczyć? waże 63kg, przy wzroście 170cm, ale chciałabym pozbyć sie 8kg.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×