Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomorzanka1978

Poprosić Nianię o podanie danych osobowych?

Polecane posty

Gość pomorzanka1978

Witam wszystkich, Od dwóch tygodni moim maluszkiem opiekuje sie Niania. To starsZa babeczka ok. 60-tki. Jestem z niej bardzo zadowolona - odpukać :) Pracuje u mnie "na czarno" - nie spisałam z nią żadnej umowy, czy powinnam? Jeśli tak, to jak to mniej więcej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee nie rozumiem o co ci
chodzi ... poprostu najnormalniej w scwiecie prosisz ja o podanie danych osobowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem powinnaś spisać jakąś umowę, dla bezpieczeństwa. Oby była jak najlepszą nianią dla Twojego dziecka, ale to jednak obca osoba i w razie czego powinnaś znać jej dane. Poszukaj w necie jakiś wzorów umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka1978
Troche poczyta łam w sieci i z tego co widzę, to sporządzanie jakiejkolwiek umowy jest ryzykowne. Niania może to wykorzystać przeciwko pracodawczyni, donosząc na nia do US, bo przeciez ta umowa jest dowodem na zatrudnianie Niani na czarno. My placimy kary, Niania dostaje pouczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyżej poproś ja o ksero
dowodu os. i tyle, żebyś wiedziała, z kim zostawiasz dziecko :) Jak nie masz do niej uwag, od 2 tygodni sprawdza się w roli niani, to po co komplikować? No chyba że planujesz zgłosić zatrudnienie niani do urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgjug
.......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2010´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgjug
o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ >2009<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgjug
o° °o o° __o°__ |HappY| | New | \\Year/ \\__/ __||__ >2009<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×