Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba było sie nie bawić

wywołałem dzisaj ducha i se teraz boje

Polecane posty

Gość trzeba było sie nie bawić

jakoś dziwne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie jest chyba take hop siup jak nie masz foty to nie uwierzymy :classic_cool: ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomódl się za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było sie nie bawić
kot mi nie wrócił na noc a nigdy nie wychodził dłużej niż na godzinę i było słychać jakieś odgłosy na zewnątrz, pewnie ten kot ale mam stracha:__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietasz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było sie nie bawić
no teraz to już strasz ubudził mnie jakiś hałas w domu, okazało sie że lustro w łazience spadło i się zbiło, chyba zadzwonię na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal rocks
Policja nic tu nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrownicaaaaaaaaaa
aleś ty głupi łeb jest ,palancie jeden jak wywołujesz ducha to po seansie musisz go odprowadzic z powrotem, jak tego nie zrobisz to on cie zajebieeeeeeeeee bo zakłuciłes jego spokój nawet gdyby to był duch bliskiej ci osoby , tamten swiat rzadzi innymi prawami niz nasz i taki duch ma pałne prawo wyniszczyc cie .I zrobi to przysiegam ci ze tak to wyglada,nie raz uczestniczyłam w takich seansach i wiem jak to zrobic bezpiecznie dla człowieka,ale gdy robi to laik to tak jakby sam wykopał sobie grób ,duuch bedzie cie atakował bo w jego mniemaniu jestes juz jego ,,wszedł w twój umysł,,a to wystarczy.Ja nigdy nie zrozumiem takich pojebanców jak autor topiku ,dlaczego ludzie pchają mordy tam gdzie nie jest ich miejsce? przez nastepne dni bedziesz odczuwał pogorszenie stanu ciała jakby utrate sił zyciowych a to dlatego ze duch podpina sie pod twoją bariere ochronna ty durniu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooooooooooo
o kurwaaa nie wiem kto durniejszy autor topiku czy autorka wpisu wyżej O_O----------:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×