Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzuszateczka

Mój brzuch w 7 miesiącu. FOTO. Za duży?

Polecane posty

Gość Brzuszateczka

Czy mój brzuch jest za duży jak na 16 tydzień ciąży bliźniaczej? Lekarz powiedział, że bardzo duży. Proszę niech się wypowie któraś z Pan, która też miała spory brzuszek. http://zapodaj.net/09ee09401308.jpg.html Miała któraś z Was taki ? Jest za duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuszateczka
Przepraszam za błąd w tytule. Jestem w 4 miesiącu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taki w pojedyńczej i przy pomiarze lekarz ocenił, że prawidłowo. Bo nie chodzi o wielkość samą w sobie, wizualną ale o wysokość dna macicy, tylko to lekarza interesuje. Mierzy się to-to centymetrem od wzgórka łonowego do miejsca, gdzie na wysokość kończy się macica.Z resztą też nie widać jak szeroka jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze razy
bedziesz zakladac jeden i ten sam topik?!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak na ciążę bliźniaczą to jest normalny. Ale poza tym, co to zmieni jeśli napiszemy, że za duży czy za mały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pray blizniaczej nie duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
Gryzzelda moja koleżanka miała bliźniaki w brzucholku i aż takiego brzucha nie miała dużego,ale urodziła wcześniaki w 35tc,bo jakwiadomopełno bliźniaków rodzi się przed czasem,jedne 2100 a drugi 1900 i zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
autorko 16tc to nie 7 miesiąc:P 0 - 4,5 pierwszy miesiąc 4,5 - 9 drugi 9 - 13,5 trzeci 13,5 - 18 czwarty 18 - 22,5 piąty 22,5 - 27 szosty 27 - 31,5 siodmy 31,5 - 36 ósmy 36 - 40 dziewiąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzuszateczka
saleminka8 : napisałam sprostowanie. pomyliłam sie w tytule. zle wcisnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nie jest bardzo duży tym bardziej ze to ciaża blizniacza. bardzo sie wypiełaś . widać po plecach. zrób normalne zdjęcie . to wtedy ocenie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak: w 16 tc też już miałam wyraźnie zarysowany i wydawał mi się ogromny :P o ja niemądra :P i jak są te normy odległości dna macicy od spojenia łonowego to ja byłam cały czas na górnej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszateczka
Nie wypięłam się. tak już mam. Mi się wydaje,że jest normalny, ale lekarz powiedział, że jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest ze są na tym
a jezeli my ci powiemy ze jest za duży i skonsultujesz się z kolejnym lekarzem i on też powie ze jest duży to co zrobisz?? obetniesz sobie kawałek czy przestaniesz jeść??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ja doskonale
Ty nie masz większych zmartwień????? Jakaś tragedia!!!! Ooooogromny masz ten brzuch! Jak ty wogóle się poruszasz? Jest strasznie duży jak w 9 miesiącu byś była. To chciałaś przeczytać? A może inną wersję: malutki masz brzuszek, za mały jak na ciążę bliźniaczą, jestem ekspertem od wymiarów brzucha w ciąży i twój jest za mały... Bez sensu jest ten twój topik... Wybierz sobie odpowiedź ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 767775
masz poczatki przepukliny nad pepkiem...Mowił Ci to juz lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfvzfvz
co mnie podkusilo zeby klikać... o fuuuuj! i ta przepuklina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszateczka
Kłamałam. Wcale nie jestem w ciąży :D Jestem aktorką. Dawno temu nauczyłam się tak wypiąć brzuch żeby wyglądać jak w ciąży :D Dałyście się wkręcić :P Hahaha :P Dobra jestem. Tak naprawdę mam brzuch płaski jak deska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszateczka
Hahahaha ale się usmiałam z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszateczka
Ale ubaw. Nie widziałam, że potrafię zagrać też przepuklinę :D Niżej zdjęcie brzucha właściwego. dobra jestem, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łania frania mnie gania
płaski to on nie jest ,oblepiony tłuszczem raczej :O zenujace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo, bierzesz gdzieś lekcje aktorstwa? Może idź na casting do m jak miłość, zamiast marnować swój talent na kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jakas ty gupia
kazdy człowiek jest inaczej zbudowany wiec sie nie podniecaj aktorko ze spalonego teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszateczka
A może to nie tłuszcz tylko pocątki przepukliny ciążowej, co ? Przecież tak dobrze się na tym znasz :D A jakbym naprawdę była w ci,ąży to bym posłuchała twojej zjebanej teorii, że mam przepuklinę, ale że masz nasrane we łbie i nie odróżniasz ciąży od nieciąży to wybacz :D I jeszcze przepuklinę mi wmawiasz :D głupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki sam
ja źrę non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×