Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ssmuuttnaa

Jestem gruba... POMOCY?!

Polecane posty

Gość ssmuuttnaa

Witam wszystkich... Chciałam wam opisać mój problem mam 14 lat 158cm zwrostu i ważę aż 69 kg. Wiem że jestem bardzo otyła ... a co najgorsze nie jem dużo na wf-ach się nie obijam tylko ćwiczę a mimo to jest jak jest.. Moje koleżanki mają chłopaków... Ja nie mam bo twarz owszem mam ładną ale już poniżej twarzy jest do d*py ... wielu chłopaków się zakochuje przez nk w moich zdjęciach ale na żadnym zdjęciu nie jestem ukazana cała tylko mam twarz sfotografowaną... Najczęściej jest tak że chłopak się zaangażuje ja też... ale mój wygląd go odstrasza.. to źle wpływa na moją psychikę.. Źle się czuję z tym , że jestem obsypywana przezwiskami i zbędnymi komentarzami... to wiadomo trochę mi przeszkadza ale ja się źle czuję z tym...!! Sama czuję się jak jakaś gruba świnia... Brzuch mam jak Ocean Spokojny a d*pę jak atlantycki ... Moje nogi przypominają mi już poprostu brak mi słów.. Nie jestem chora .. Kur... moja mama mówi że w 2 gimnazjum zacznę chudnąć..! jakoś nie mogę w to uwierzyć... musiałby stać się cud!! nie mogę brać żadnych leków na odchudzanie bo to szkodzi... Chcę ćwiczyć i ograniczyć się z jedzeniem dobrze,dobrze robię to ... i gdzie efekty nie ma ich wcale?! Chcę abyście mi pomogli bo mnie to już denerwuje przez to że jestem taka gruba chłopacy się ze mnie wyśmiewają nawet dziewczyny.! JAk ja mam się spodobać chłopakom i innym jak wyglądam jak jakaś dobrze tuczna świnia ?! pomóżcie mi bo jaa tak dalej z tym nie wytrzymam!! MASAKRAA.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jo jo
@mam 14 lat 158cm zwrostu i ważę aż 69 kg. Wiem że jestem bardzo otyła Raczej bardzo głupia a nie bardzo otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
Głupiaa też no to jaka wyglądam Jak normalnie nie normalny człowiek mój brzuch wyglądaaa jak jakiś balon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6558
do efektu jojo ! autorka WCALE NIE JEST GŁUPIA debilu/lko... W wieku 14 lat jest inny układ kostny więc przy 158 , 69 kilo to sporo:O a do autorki radziłabym się trzymać z dala od głodówek.. masz tylko 14 lat i jeszcze ROŚNIESZ, jeśli przerzucisz się wtym wieku na głodówkę możesz mieć kłopoty ze wzrostem oraz zaburzyć gospodarkę hormonalną.. póki co to najlepiej jeść w małych porcjach a często i do 1500 kalorii + 30 min gimnastyki na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal7770
jedz codziennie po 4 serki grani (te wiejskie) i pij zieloną herbate. Ja tak zrobiłem i przez miesiąc ze 104 kg zrobiło się 85.5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jo jo
@ autorka WCALE NIE JEST GŁUPIA debilu/lko... Czy ty jesteś jedną z tych "gwiazd" co to propagują ideę żeby ważyć około 43 kg przy wzroście 170 na topicu dla tych co chcą być bardzo chude? Jeśli tak, to proszę, nie zabieraj tu głosu bo chyba nie chcesz mieć na sumieniu czteranstoletniego dziecka które perzez podobne tobie chore osoby też wpadnie w anoreksję. Zgadzasz się z tym zdaniem, że przy tej wadze jest BARDZO OTYŁA? Znikjaj się panna odchudzać a nie agituj bardzo małoletnich osób żeby też sobie szkodziły. pa pa. A osoba która pisze, że przy wadze 69 kg jest BARDZO OTYŁA niestety albo do najmądrzejszych nie należy, albo kokietuje, żeby tu uzyskac głosy że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
Ejj nie chcę tu jakiś głupich komentarzy .. i żeby przez ten temat rodziły się tu jakieś niepotrzebne nieprzyjemności .. chciałam tylko aby każdy wyraził opinię swoją co powinnam robić aby stać się chudsza.. a jeśli chodzi o to przecież lekarze chyba się znają na tym czy jestem otyła czy nie a skoro tak mówią to chyba mają rację... nie mówię o tej pani co mi radziła... tylko o tym żee zwyczajnyy lekarz rodzinny mi to powiedział;/ także dla mnie są tu zbędne komentarze że w tym temacie będziecie na siebie rzucać jakieś bezsensowne słowaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal7770
nie słuchaj tej "magdy" i "efektu jo jo" bo gówno wiedzą, mówie Ci - 4 serki grani w ciągu dnia i herbata zielona DO OPORU ! bez cukru oczywiscie i schudniesz z 10 kg spokojnie... sam tak schudlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6558
jedząc same serki grani można się porzygać :O Wystarczy racjonalne odżywianie, ja nie nawołuję do reklamowania anorektycznego wyglądu:O Racjonalne odżywianie to odstawienie nadmiaru słodyczy i 5 małych posiłków dziennie...1500-1700 kalorii , żadnego głodzenia... minimum 30 minutowy wysiłek fizyczny na codzień lub inaczej... mogą to być ulubione ćwiczenia np jazda na łyżwach, na nartach itp serki grani to zbyt monotonna dieta dla 14 latki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
ehh .. tylee was tu jest i tylko zaledwie 3 osoby raczą napisaćć weździee pomóżciee mi w jakiś sposób ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim wieku też miałam ten problem. Ważyłam 64 kg przy 165 cm, może to nie tak dużo, ale i tak wyglądałam brzydko. odchudzałam się, jeździłam na rowerze ćwiczyłam - i nic.......postanowiłam dać sobie spokój i...........zaczęłam chudnąć sama z siebie. W 1 kl liceum ważyłam 55 kg bez żadnych diet i tak było aż do ciąży teraz ważę 60kg. czasem jest tak, że podczas dojrzewania metabolizm sam się zmnienia - przyspiesza sie jego praca, może u Ciebie tez tak sie stanie, a póki co staraj sie jeść 5 posiłków dziennie, dużo warzyw owoców jogurtów, nie opychaj sie słodyczami i ruszaj się. wf to za mało, codzienny spacer czy basen lub rower to dobre rozwiazanie. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzinka_83
Hej ja tez tak mialam w wieku dojrzewania zaczelam tyc mialam wtedy okolo 13 lat i bardzo przytylam mialam 163 i wazylam 64 potem jeszcze troche uroslam :) do 167 i zaczelam sama chudnac schudlam do 56 ale niestety mam tendencje do tycia wiec sie musialam zawsze pilnowac wogole gdy mialam 13 -14 -lat wygladalam koszmarnie a potem w pierwszej klasie liceum sama siebie nie poznalam bylam szczupla skora nabrala blasku normalnie jak z brzydkiego kaczatka w labedzia ehhehe i nie moglam sie opedzic od chlopakow :) to bylo dla mnie cos nowego ale czasy liceum zdecydowanie sa moimi najlepszymi glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
BOzee alee to tak długoo ... aa ja niecierpilwa jestem ;p niee noo jakoś przezyjee mam nadzieje ze będzie lepiejj ;d grunt to chyba muszę być dobrej myśli ćwiczyć ;) nooo ii wcinać owoce warzywa itp. ;d na basenn też bymm chciałaa chodzić tylko że mieszkam na wsii takżee ;P możee raz w tygoniuu ale to zawsze coś .! dziękuję bardzoo za radyy :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
alee masakraa.. :( nie da się być pozytywnej myśli .. jak Tyle dziewczyn ode mnie z klasy i nie tylko .. są takie szczupłe i ładne.. aa ja kurde .. jakiś brzydakk .. :( masakraa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolinka69
Dziewczyno, czym się zamartwiasz?! sama powiedz, co jest dla Ciebie ważniejsze: dobre słowo ze strony koleżanek, czy zdrowie? pamiętaj, że zawsze znajdzi się ktos komu nie bedziesz pasowała, bo np.: jesteś o wiele ładniejsza. zaakceptuj siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
yy... wątpiee w to czy mogę zaakceptować siebie taką jaką jestemm.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię rozumię bo sama mam 158 i wazylam 70 kg wiem jak to wyglada i jakie to uczucie ale dzis mam 158 i 54 kg i czuję się okropnie nie odchudzaj sie bo to sensu nie ma dojrzewasz wiec i schudniesz moze i urośniesz jesteś za młoda na to odstaw jedynie słodycze i pij duzo niegazowanej wody i wiecej ruchu i zobaczysz po miesiącu efekty po20min dopiero spala sie tłuszcz ale nie przesadzaj jedz duzo witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
mnie się wydaje że jednak warto ... Jesli bym miała te 54 kg czułabym się lepiej o niebo lepiej ... Nie wiem może mi się tylko wydaje , ale muszę się wziąć w garść bo nie chcę za parę lat warzyć 100 kg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normlana waga dla osoby
o wzroscie 165 jest 55 kg :O 70kg przy 158 to calkiem sporo. nawet wskaznik BMI to mowi wiec nie ma sie co czarowac i twierdzic ze biale to czarne ale jak pisala ta laska, nie glodz sie, to w twoim wieku bedzie jeszcze gorsze. ogranicz liczbe kalorii i cwicz codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
hmmm... noo dobraa dobra... mam nadzieje zeeee kiedyś tam będzie widać efekty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....1233444445
Dziewczyny mają rację... najważniejsze nie załamuj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
To nie jest takie prostt.eee ! jak wygląda się jak bałwan!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) Ja mam identyczny problem , tylko inne wymiary ... Mam 14 lat , 59 kg i 158 wzrostu ... Ja pójdę na tę dietę 4 serki wiejskie , woda niegazowana i herbatki odchudzające ( bo od zielonej żygać mi się chce:( facet napisał że ze 104 kg zgubił w miesiąc tyle że ważyl 85 kg .. to warto się tak odchudzić ;) Jest dla mnie nadzieja :)) Więc facet zgubił 19 kg . Gratujacje :D Ja też chcę taki efekt ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
Ajć. Ale Ty nie jesteś taka jak jaa .. Ty się nie musisz odchudzać :) Wieszz too wspierajmy sięrazem oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
Waga startowa: 69 kg ; Waga obecna: 69kg Wzrost:158cm ; Udo:55cm; łydka:38;kostka:24 biust:93;talia:75;pas:96;nadgarstek:16cm; Cel----->55/50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmuuttnaa
Eh..................... kurdee ja to faktycznie jakaś przytzrmana ... źle napisałam ma byc tak Waga startowa: 69 kg ; Waga obecna: 69kg Wzrost:158cm ; Udo:55cm; łydka:38;kostka:24 biust:96;talia:75;pas:93;nadgarstek:16cm; Cel----->55/50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdyscyplinowana
nie jestes az w tak złej sytuacji jak ja... ja mam 18 lat i ważyłam 104 kg przy wzroscie 170 to była tragiczna chwila dla mnie dopiero po rocznej kuracji widać efekty... z 104 spadlo na 82 i nadal waga maleje z tym iż na moim brzuchu pojawiły sie rozstepy jak po ciaży... znacie moze jakies sposoby by te obrzydliwe przekrwione rozstepy zginely???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onewayticket
ja mam 168 i waze tyle samo co ty rowniez chodze do 1gim.tez mam takie samo zdanie o sobie..nie powiem,że jestem bardzo brzydka,bo tak nie jest ale właśnie z dołem jest źle.wątpie,żebym schudła,próbowalam głodówke,ale robiło mi się słąbo i mdlałam.może i twoja mama ma racje,że w 2kl schudniesz,ja też mam taka nadzieje,ze to samo mi się przytrafi.fakt,że rośniemy i dorastamy,ale nie wszyscy tak mają ymm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do atorki pytanie
piszesz , ze nie jesz dużo a co tak mniej więcej jesz dziennie? takze ze słodkimi napojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona14
Ja mam dokładnie ten sam prodlem...... co to są te serki grani??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×