Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannab23

cellinea- uzywal ktos?

Polecane posty

Gość joannab23

uzywala ktoras tego produktu?? piszcie, jesli macie jakies doswiadczenie, wciaz ludze sie ze jest cos, co nas od cellulitu uwolni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannab23
nikt/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strazi
Tego właśnie się obawiałam. Dziwnie to wygląda, same pochlebne zdania, żadnych negatywnych uwag. Wygląda podejrzanie. W końcu czego nie zrobią firmy farmaceutyczne by zdobyć klienta...no i czego nie zrobi kobieta chcąca pozbyć się cellulitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannab26
ale cellinea to tez doustne jest przeciez... hmmm cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cellinea to jest właśnie preparat doustny, czyli tabletki, które działają od wewnątrz. Moja znajoma brała i mówiła, że efekty całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Cellinea przed wakacjami, jak zwykle w tym okresie przypomniało mi się o cellulicie...normalka :) Tak czy siak pomogło i nie miałam problemu z wyjściem na plażę :P Ale to też nie jest tak, że efekty widać od razu, takiej siły nie ma nic, trzeba trochę cierpliwości i wkładu własnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, temat dla mnie :D Już w innym wątku na forum przepytywałam dziewczyny na temat suplementu Cellinea właśnie :) Teraz mam kolejne ofiary do odpytki :> Chaira, skoro brałaś te tabletki przed wakacjami, to nadal widzisz jeszcze ich działanie? Czy po takim czasie wszystko jest po staremu? A oprócz brania tabletek jeszcze jakoś działałaś? Hallo, hallo, odezwij się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, absolutnie nie wróciłam do stanu sprzed Cellinea :D Ale to też dlatego, że ja dbam teraz bardziej o siebie, uważam na to, co jem, trochę się ruszam, no i cały czas smaruję czymkolwiek, żeby nawilżyć skórę, peeling 2 razy w tygodniu... Ogólnie staram się teraz bardziej dbać o skórę jak to radzą na forum, nie chcę, żeby moje lenistwo i zaniedbanie się znów rozhasało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaira - dzięki za odp! Wszystko brzmi bardzo zachęcająco... Rozumiem, że nawet po Cellinea trzeba dbać o skórę, ale jesli już pozbędę się w końcu cellulitu, to chcialabym zachować gładką skórę... A troche ruchu tzn. ile i jakiego typu? :> Asia K - a ty jak długo bralaś te tabletki? Duży cellulit mialaś? Czekam na twoją opinię, kazda jest cenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie przepadam za tabletkami, wolę kremy. Ale od jakiegoś czasu marzy mi się coś takiego http://www.vitalab.pl/371,wellbox-lipomassage.html. Może kiedyś się dorobię i sobie kupię. A narazie pozostają mi kosmetyki, dieta i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYCHA321
Tak ja używałam. Zamówiłam przez link, który znalazłam na blogu i otrzymałam poradę odnośnie maksymalnych korzyści. Mianowicie, piję 2,5 l wody mineralnej dziennie. Kawe ograniczyłam do 1 filiżanki, Jem dużo warzyw i owoców. Stosuję 3 tygodnie, a już widzę znaczne efekty. Skóra jest bardziej sprężysta i nawilżona, nie rysuje się. Cena jest bardzo przystępna, w porównianiu z zabiegami kosmetycznymi, na które wydawałam kase. Sprawdźcie na stronie producenta: http://track.botosis.pl/product/Botosis/?pid=149&uid=13030 Ciekawe jak wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustwo jakies zakupiłam na stronie producenta trzy opakowania,stosowalam diete do tego codziennie aeroby i zero efektu zwykły kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaDrob
Wszystkie swoje opinie na temat tabletek cellinea możecie wyrazić na stronie sylwetkowy.pl/opinie/cellinea.php . BTW. Skoro tyle rzeczy robiłaś (tabletki, kremy, ćwiczenia, diety) i Ci nie pomogło, to chyba wszystko jest oszustwem, nawet diety i ćwiczenia. A jednak jakoś ludzie zwalczają cellulit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaDrob
Wszystkie swoje opinie na temat tabletek Cellinea możecie wyrazić na stronie http://sylwetkowy.pl/opinie/cellinea.php . BTW. Skoro tyle rzeczy robiłaś (tabletki, kremy, ćwiczenia, diety) i Ci nie pomogło, to chyba wszystko jest oszustwem, nawet diety i ćwiczenia. A jednak jakoś ludzie zwalczają cellulit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OlgaDrob, skoro już reklamujesz swoją stronę, to zadbaj proszę o to, bo komentarze na niej miały się jakoś do treści. Teraz jest tam pełno niczego niewnoszącego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Jestem po 2,5 opakowan i efektu zero. Wywalona kasa w błoto:\ lepiej byloby ta kase przeznaczyc na zabieg w salonie kosmetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze jak sie samemu nie wyprobuje to sie czlowiek nie przekona kto pisze prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam opinie w internecie i myślałam że cellinea to cudo. Kończę trzecie opakowanie,zostało mi jeszcze jedno. Cellulit jak był tak jest. Może skóra bardziej jędrna, ale bez cellinei po tym co robię był ten sam efekt. A robię dużo: 100 przysiadów dziennie , bieganie, zero słodyczy, bańka chińska 2 razy w tygodniu ,masaż szczotką plus peeling kawowy po bańce, body wrapping domowy 2 razy w tygodniu, czyli atak z każdej strony. Już nie wiem co mogę jeszcze robić. Zostały mi tylko zabiegi u kosmetyczki, czyli trzeba szykować sporą gotówkę. Najchętniej bym zdarła tą skórę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz nie pokladalam w tych tabletkach wielu nadzieji, stwierdzilam ze warto sprobowac.Kupilam 3 miesieczna kuracje. Koncze juz 2 opakowanie. 0 efektow...niestety. taka jest prawda. szkoda waszych pieniedzy, bo produkt do tanich nie nalezy. Pierwsze co uderza to niesamowicie prozty sklad jak na tak wygorowana cene. Pijcie zielona i czerwona herbate, efekt bedzie podobny a duzo taniej. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa!!!! Pieniądze w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore miesiac I nie ma zadnych zmian. Jem zdrowo, mam 21lat, regularnie cwicze I co I nic, zadnej magii w tym nie ma, jedynie co zauwazylam to ze ciagnij mnie na wymiary jak zjem tabletke!!! Wyrzucona kasa w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat odchudzania , z mojego doświadczenia powinno się przejść w sposób zdrowy i bez wspomagaczy typu tabletki odchudzające. W coio , od specjalistów nauczyłam się jak jeść, co jeść . Przekonałam się do ćwiczeń. Rezultaty sie pojawiły i to fajne, zeszło ze mnie 17 kg w 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez nie polecam, kupilam 3 opakowani a i do tego cwiczylam i pilam duzo wody i ZADNEJ poprawy. Dobry marketing i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A ja brałam te tabletki okolo rok temu i byłam naprawde zadowolona . Na efekt czekałam około 1.5 miesiąca, nawet mój mąż zauważył zmianę . Oczywiście nie pozbylam się całkowicie celullitu ale skóra była wyraźnie gładsza i jedrniejsza. Produkt kupuję na stronie producenta , mimo że zastanawiałam się nad olx lub allegro bo tam taniej , ale jednak zdecydowałam się nie ryzykować. Zamówiłam znów zestaw bo do lata nie daleko i mam nadzieję że znów będę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od tygodnia i już widzę pierwsze efekty. Wezmę półroczną kurację i zobaczę jakie bedą efekty. Mam bardzo zaawansowany cellulit mimo iż ważę 54 kg. Po tygodniu widzę dużo mniejsze fałdy na nogach , skóra jest bardziej jędrna. Powoli spada mi kamień z serca. Oby tylko cena nie podskoczyła do góry , preparat jest bardzo drogil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM. Wydałam 300 zł na kuracje i efekt jest ŻADEN. U mnei dieta ani ćwiczenia nie działają od lat, jestem szczupła i umięśniona ale cellulit jak był tak jest. Myślałam, że może farmakologia da rade ale jest to wielka ŚCIEMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinga
Złuzylam dwa opakowania tabletek i nic. Tylko pieniądze straciłam. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×