Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moley

Mój chłopak mieszka z dziadkiem!

Polecane posty

Gość do Wnuku
a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuku
Hmm, niedawno umarł. Chory był. Jak zobaczyłem temat, to aż zatęskniłem za czasami, kiedy wakacje spędzałem u babci i dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuku
Ale to nie na temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wnuku
Ojciec Twojego taty czy mamy? Chyba musiałeś go bardzo kochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest z kolei odwrotnie; mój facet mieszka tylko z matką i bratem, ma też z bratem pokój, więc jest dosyć ciasno:/ U mnie jest kilka pokoi, ja mam swój, jest też gościnny, mam bardzo duży dom. i tu jest cały psikus - moja "teściowa" mimo panującej u nich ciasnoty nigdy nie miała nic przeciwko mojemu nocowaniu, podobnie jak brat. Po prostu zawsze ustalaliśmy wcześniej z nią i bratem, że tego i tego dnia będę na noc i nie było problemów. Moi rodzice z kolei, są bardzo konserwatywni, do tego bardzo wierzący katolicy, więc o nocowaniu u mnie nawet nie ma mowy. Ja to szanuję, nie przyprowadzam faceta do domu, ale mimo sprzeciwów ja do chłopaka chodzę. Uważam to za przywilej dorosłości, to że mogę decydować co jest moralne a co jednak nie. Uważam, że skoro spotykam się z kimś ponad 4 lata to należy mi się raz na jakiś czas spędzić z nim romantyczny wieczór, obudzić się u jego boku i zwyczajnie razem zjeść śniadanie. To taka namiastka bycia razem, gdy nie jest to jeszcze do końca możliwe:) A co do tematu; uważam, że powinnaś szanować zdanie dziadka - to on jest gospodarzem domu i na siłę nocować nie powinnaś... A czy Cię lubi czy nie - to już jego problem. Lubić to ma Cię chłopak, bo to z nim będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jestes bardziej dziecinna niz myslisz. Twoi rodzice nie maja nic przeciwko Twojemu facetowi - wiec dlaczego nie nocujecie u Ciebie? To jest mieszkanie jego dziadka i on decyduje o tym kto moze nocowac w jego mieszkaniu. Nie masz wstydu dziewczyno? Nie dosyc ze oboje jestescie jeszcze dzieciakami to jeszcze masz za nic zdanie dziadka swojego faceta. On nie chce bys tam sypiala wiec dlaczego to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuku
Przyznam, że niewiele znam osób, które były by tak przywiązane do swoich dziadków. I nie jestem już dzieckiem, nastolatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jesteś gościem i
dziadkowi ma prawo się to nie podobać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia a jego dziadek
uwaza Cie za smarkatą kure*wkę....i sie nie dziwie.... gdyby moj syn w wieku 18 lat probował sobie na noc kolezanki sprowadzac to z mojego domu szybciej by wyszyły niż weszły.....pod moim dachem ma panować szacunek do mojej osoby i zasad jakie ja ustaliłam... a Ty nie masz za grosz klasy smarkulo jesli jego dziadek wyrazil sie jasno ze sobie nie zyczy zebys NOCOWALA czyli NIE DAWALA DUPY POD JEGO DACHEM to masz to uszanowac i puszczac sie gdzie indziej....= w domu swoich rodzicow robcie sobie co i jak wam sie podoba jesli oni na to pozwalają...Mozecie nawet zaczac sie pieprzyc na stole w trakcie wspolnej kolacji ale dom dziadkaTwojego chlapaka i jego zdanie uszanuj.... I nie dziw sie ze on o wszystkim dziadkowi mowi...To dziadek z nim siedzial kiedy ten był mały, to dziadek zmieniał mu pieluchy, dziadek go karmił, dziadek z nim odrabial lekcje, TO DZIADEK GO WYCHOWYWAŁ czego robic nie musiał bo to nie jego syn tylko wnuk ale jednak traktowal go jak syna i za to tez nazlezy mu sie szacunek i wdziecznosc...T e wszystkie cechy, ktore kochasz/lubisz w swoim chlopaku ma on dzieki dziadkowi...a Ty sie wpierdalasz w to i próbujesz nastawic go przeciwko osobie ktora go wychowala Ty niewdzieczna mała dziwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia a jego dziadek
i jeszcze jedno.... Rusz duspko do pracy gowniaro i zobacz ze to wynajecie mieszkania takie realne nie jest.... Dziadek jest prawnym opiekunem Twojego chlopaka i dziadek lozy pieniadze na jego utrzymanie bo gdyby Twoj chlopak tak swietnie zarabial to zapewne mieszkalby juz na swoim.... Wynajecie mieszkania kosztuje, oplaty za prad gaz wode, kosztują... jedzenie kosztuje.... watpie zeby Twoj chlopak 2 geby (siebie i Ciebie pasozycie paskudny) utrzymał ze swojej pensjii.... a im wiecej tego co napisalas czytam tym bardziej popieram jego dziadka...Jestes nieodpowiedzialna idiotką ktora sie puszcza u obcych ludzi bez klasy, taktu czy honoru... poza tym jestes mąciwodą i probujesz wnuka zle nastawic do dziadka.... zamiast dupe wypinac do ksiazek idz pusta smarkulo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie poszła do chłopaka
na bzykanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jesteś głupia a jego dziade
Facet jest od tego by utrzymac kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes głupia a jego dziadek
Kobieta,ktora wymaga od faceta tego zeby ja utrzymywal nie jest godna tego by byc nazywaną kobietą....bo jest zwyklym leniwym pasozytem... I mowa tu o tych kobietach,ktore nie pracują bo im sie nie chce bo przeciez facet powinien zarobic.... autorka na kobiete sie nie kwalifikuje....poki co jest nastolatką-podlotkiem ktorego utrzymuja rodzice bo sama jest jeszcze zbyt głupia by na siebie zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj.er
Taki dziadek jest gorszy niż przysłowioła teściowa :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem akurat
to że dziadkowi się nie podoba to że taka franca odbiera mu wnuka.. do książek Ty jak i ten Twój chłopak z bożej łaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu dziadka pouzywalbym
Sobie z wnukiem na tej malej qrwie. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na miejscu dziadka...
no tak w końcu coś mu się od wnuka należy, wychował go to niech się przynajmniej z dziewczyną podzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie dziadek powinien
na współke z wnuczkiem zgwałcić autorke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni ja brac raz za razem
raz jeden raz drugi. Albo odrazu na 2 baty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny ojciec
Lepiej z dziadkiem niz z czarnuchem w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie autorka
reprezentuje poziom kurestwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczytałamwszystkiego
jeśli to dom dziadka to szanuj jego dom i jego zasady w tym domu panujące nawet jak ci nie za bardzo odpowiadają, każdy ma prawo do własnych zasad w swoim domu. Jeśli jesteście tacy dorośli jak piszesz to wyprowadźcie się na swoje i po kłopocie. To nie jest żadne dziwne podejście ludzi, ja jestem starsza od ciebie ale do ślubu do 24 roku życia nie spaliśmy z chłopakiem w jednym łóżku w domu naszych rodziców (na stancji owszem) bo rozumieliśmy że ich domy to ich zasady. Poza tym ten twój chłopak to wcale nie taki dorosły skoro tak bardzo robi wszystko co mu dziadek powie, jak zamierzacie zamieszkać razem to raczej dziadek nie ma tu nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty autorko jeeesteś
DZIWKA!!!!!!!!! Jak można pchać się komuś do domu, skoro wlaściciel nie wyraza zgody??????? Co za szmata z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki postu
nie podoba ci sie, to nie zawracaj chłopakowi d.... On jeszcze ma czs trafic na PORZADNA dziewczynę a nie wiazać się z TAKĄ co daje każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjded
Ja tego dziadka nie rozumiem. Zamiast sie cieszyc ze wnuk ma dziewczyne , ze moze zostac pradziadkiem to on wlasciwie chce zabronic mu kontaktow z Toba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO DZIADEK CHCE NA ŻONE
DLA WNUKA PORZĄDNĄ DZIEWCZYNĘ A NIE TAKĄ PUSZCZALSKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WŁAŚNIEEEEE
Skoro już go wychował bo mu córka wnuka zostawiła to teraz nie chce by jego wychowanie poszło na marne dzięki takiej flądrze jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal się robi jak czyta się takie obraźliwe posty, jak możecie pisać coś takiego o osobie, której w ogole nie znacie? Moley: wstrzymajcie sie z tym spaniem u dziadka, chłopak pracuje, Ty skończ szkołe też idź do pracy, wynajmijcie kilkupokojowe mieszkanie z innymi znajomymi i macie temat z głowy.. bedziecie na "swoim" i dziadek bedzie mógł Was "cmoknąć w pompkę" pozdro600 Futer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakim prawem buntujesz wnuka
na dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×