Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Izulek ja ja się o Ciebie martwię!!!! Pisz Kochana!!! Wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macica rośnie a to też może powodować ból...u jednych mocniejszy u drugich słabszy... A możesz usiąśc? Nie boli Cię przy siadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
jak bedzie bardziej bolalo wbijam na chate do mojego lekarza nie ma co...tak teraz sobie czytam w googlach ze to sie zdarza....kurcze zebym chociaz miala usg wiedzialabym gdzie jest moje malenstwo...w ktorym miejscu po lewej czy prawej stronie...ale narazie widac by bylo pewnie pecherzyk....no ale mi by to wystarczylo....musze czekac jeszcze 3 tygodnie na usg... dzis robilam pasemka dwa kolory troszke sie nagimnastykowalam....moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
jak siedze to nie...jak tylko wstane to odrazu promieniuje... i bol odchodzi..i zaraz wraca....teraz to siedze juz 10 minut i nawet nie chce wstawac... jak ja sie ciesze ze tu jestescie..dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek...jeśli mocno nie boli to ok...ale jak mocniej zacznie to sie nie zastanawiaj...tylko leć do gin... Musi być dobrze!!! NO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
ale ze ,mnie panikara..dziekuje za troske...chyba z wrazenia juz nic nie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek! Nic sie nie martw...te bole sa najzupelniej normalne! Ot, czesc Zapylonych ma, czesc nie....jak mdlosci...;-) Ja naleze do "Szczesciar" - ktore maja. W nocy sie czasem budze,tak zakluje... W ciagu dnia tez... A z Dzidzi wszystko ok! NIe ma sie czym az tak przejmowac! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziekuje animaja....odrazu mi lepiej..dziewczyny co ja bym zrobila bez tego forum... dziewczyny orientujecie sie jak rozszyfrowac wynik beta 39,68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już boli brzuch i jajniki bolą ....zaraz pzryjdzie @ :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kushion
Izulek, który to tydź ciąży bo beta coś niska? Bierzesz jakiś progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kushion
inaczej. Kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki coś mi się z netem stało...mam posty tylko do godz.19.20...a przcież wczoraj czytałam późniejsze...wrrr!!! Nie wiem co jest grane>>>>>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no laski ja już nic nie rozumiem:( Czuję że zaraz przyjdzie @...i tak się teraz zastanawiam...może powinnam była zrobić ten test mimo wszystko? Mam takie mieszane uczucie i czuję ze moje szanse są coraz mniejsze....więc koniec z nastawianiem...trzeba się przyzwycić do myśli że w tym cyklu znów się nie udało... Kotka ja zrobię to Twoim sposobem...będę robić notatki...obserwować jeszcze wnikliwiej swoje ciało...i chyba zrobię jeszcze raz badanie prolaktyny...bo ostatnie robiłam 1,5 roku temu, a przcież mogło się coś zmienić... Bo dla mnie to już trochę nie pojęte...mam monitoring, wiem kiedy owulacja, działamy i co miesiąc lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasdz topik jest nie do zdarcia!!!!!!!!!!!! musze nadrobic czytanie poczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jabluszko w ten niedzielny poranek:) Chyba jeszcze wszystkie laski śpią:) A moja Paula buszuje bladym świtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* imprezka wczoraj była świetna a jestem tak objedzona ze zaraz padne. Paula u mnie tez cos sie dzieje wczoraj bolal mnie brzuch jak bym miała okrs dostać potem przestał ale wieczorem pojawił sie śluz (nie daj panie Boże) na grzybice!!! wiecie co walczyłam z grzybicą 2 lata!!! od 1,5 roku miała spokój bo trafiłam w koncu na swietnego lekarza troche mnie swedzi a śluz mam taki jak by to napisac....że w palcach mozna by było kulki robic tak gesty (przepraszam za otwartość):P i boli mnie brzuch tak jak na okres ale nie tak mocno.Przejde sie do lekarza chyba jutro jak mi wróciła grzybica to ja chyba zwariuje co ja przez nią przeszłam brak słow!!!! tylko pamietam jak miałam grzybice to nie miałam aż takiego śluzu;/ bo ten to teraz jak klej biurowy brak słów;/ a cycki mnie rzestały boleć tylko cały piątek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki Iza spokojnie mnie t5az tak starsznie bolala macica i wszytsko na dole tak do ok 5 tygodnia! teraz juz nie..ale mam mdlosci..ale wieczorne Elix kupilam sobie Feminatal, takie wielkie tabletki, i bez konsultacjiz lekarzem bede brala bo ide za tydzien do mojej gin ale staram sie pelno witamin jesc, juz mi niedobrze od marchwii, selerow, jablek, itd...codzien jem:))) Lokator sie zagniezzda:) dobre.. BP mieszkasz w ostrodzie, jest jedna ostroda?? ale sentyment, mialam chlopaka, takiego zolnierza.....chcial ze mna do ostrody jechac:)))) stare dzieje:))))))))))))))))))))))) ja juz nie spie, bo poszlam spac o 19 wczoraj tak mnie mdlilo:))) a Ty jak tam,Paula ktoryego powinnas dostac planowo @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jablko czesc laseczki ja juz nie spie;) paula objawy okresowe moga to równiez być ciążowe:)) Jablko jak sie czujesz?? Paula zrób test pisałam Ci jaki on jest prawie jak beta tak wyczytałam i go kupiłam w tamtym cyklu na forum laski pisały że tydzien przed okresem wykryło ciąże a ty przecież jestes tydzien przd okresem nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula witam w klubie ja wiem o grzybicy wsztytsko walczylam pol roku! az poszla w holere~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko ja 2 lata;/ 3 lekarzy zmieniałam i co miesiąc wracałam że wróciła jeden lekarz jak mnie widziałam w drzwiach to mówił co pani chce znowu brak słow a ja zawsze wychodziłam z receptami fortuny wydawałam i wracałam po miesiącu znajoma poleciła mi ginekologa swietego juz zrezygnowana poszłam do niego byłam prawie cały dzien u niego w szpitalu robił mi wszystkie badania bakteriologia i inne i była to grzybica i cos tam jeszcze zapisał mi recepte za 8 zl lekarstwa:P 3 tygodnie miałam kuracje masakra i potem do niego poszłam na badania wwszystko czyste super a ja byłam tak szczęśliwa ze to koniec było to w czerwcu 2008 a teraz nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mam mała nadzerke ale lekarz mi mowił że po poodzie moze nawet sama zniknac robie regularnie cytologie i jest wszystko ok a co sie teraz dzieje w moim organizmie to nie mam pojecia ale chyba przejade sie jutro do niego miała z was cos takiego?? jablko taki śluz jak "klej biurowy":P to grzybic czy co innego?? miałam troche inny sluz wtedy a potem mi zanikl ale ta cholera w srodu caly czas tam siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula wiesz jak musisz przed tym sie chronic!!! koniecznie wylecz faceta!!!!!!!!!!!!!! zrobilas to chyba??? bo u nich to bez objawowo i nas zarazaja.. wylecz meza ale jak mialas tyle razy grzyba to wiesz czy to to teraz szczypie i swedzi charakterystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche swedzi wtedy to masakra była cały czas sie drapałam ale teraz troche minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimalnie ale w ten sam sposob jakby>???? uzyj kremu co masz masz jescze????????? masz lactovaginal..mi on na poczatku pomogl jak ja zlapiesz w pierwszym momencie mozesz wyleczyc ja nie wiem czy to to ale posmaruj sie...jak masz jeszce krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko opisze ci wtedy miała straszliwy sluz taki jak zwazone mleko czy twarozek strasznie swedziało a teraz mam taki gesty bardzoooo i czuje tam dyskomfort nie drapie sie itd.... a mój mąż tez był ze mna wtedy leczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic juz nie mam pojade zaraz do apteki i kupie i zobaczymy co sie bedzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zeby to nie to... musisz poczekac...co sie wykluje lactovaginal pomaga na rozne zle bakterie tam, ale na poczatku moze kup sobie on jest "fajny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×