Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Boriana

Torebka damska

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli szukasz fajnej, ładnej torebki damskiej to polecam zerknąć na www.BucikSklep.pl mają teraz szereg promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta T
Osobiście polecam torebki z www.born2be.pl Sporo różnych modeli, ciężko było mi się zdecydować na jedną, więc zamówiłam dla siebie, aż 3, a dzięki przecenom nie odczułam tego nawet na kieszeni! :) Polecam, bo jakościową są wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona stylowoimodnie to OSZUŚCI!!!! kupiłam torebkę z tej strony, która już została zablokowana i oczywiście nie otrzymałam ani towaru ani pieniędzy. Wysłałam pismo o zwrot środków na konto, niestety pismo wróciło bo nie ma tam tej firmy. Zebrałam wszystkie meile i idę na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga f
I ja miałam taką sytuację ale z innym sklepem. Po tym fakcie zanim cos kupiłąm najpierw sprawdzałam opinie i tak trafiłam do jagodowegokota, w którym robię zakupy już ponad dwa lata i zawsze wszystko jest ok. Świetny sklep, a to co zatrzymuje mnie u nich to szeroki asortyment, jakość, rozsądne ceny i bezproblemowość. Takich sklepów powinno być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_43
Fajne plecaki ale też torebki możesz znaleźć na tej stronie: https://www.brytyjka.pl/plecaki-na-studia-stylowe-ale-i-niedrogie-cid-214.html Ja tam dość często zamawiam i muszę przyznać, że jeszcze nie zbankrutowałam ;p Jak na mój studencki portfel to ceny są calkiem atrakcyjne, a co mi się bardzo podoba - dość często uzupełniają asortyment, więc mozna upolować jakieś perełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej kupuję torebki przez domodi, bo tam zawsze wyhaczę jakąś promocję^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc :)

Polecam torby firmy Nobo, moja już wytrzymała 2 lata beż żadnych uszkodzeń typu podarła się itp. 

Kupiłam ją na FB: torebki dla niej, torebki Nobo. Teraz mają też sklep: www.torebkidlaniej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllenka9

Oj tak, w Polo są czasami własnie takie fajne akcje, promocje i mozna spokojnie znalezc coś fajnego dla siebie  i do tego w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Bardzo dobre torebki skórzane ma producent TMC torebki-skorzane.pl 

Noszę swoją już któryś rok i naprawdę jest nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są torebki.. Serio wszędzie. Wystarczy wejść na wszystkie sklepy online dużych marek czy też tych mniejszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sklep internetowy https://www.obagstore.pl/plecaki.html , w którym znajdziecie najrózniejsze torebki oraz zegarki, które możecie całkowicie konfigurowac. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×