Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość phho

przedstawiciel handlowy w trybie home office na czym to polega

Polecane posty

Gość phho

chcialbym sie dowiedziec czy ktoś z was pracuje jako przedstawiciel handlowy w trybie home office tz pracuje w domu i jezdzi tylko po kliendtach... czy taka praca jest ciezka, czy latwo samemu sie zmobilizowac bardzo mi zalezy na konkretnej opini ponieważ do jutra musze podjąc decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa fak
najpierw w godzinach pracy będziesz objeżdżał klientów a po pracy będziesz zapier dalał przy kompie jeba ne raporty raporciki zestawienia i kolumienki, a jak to zrobisz to pójdziesz spać i tak cały tydzień. Na weekend też coś na mailu będzie czekać do wypełnienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phho
aktualnie mam do wyboru przedtsawiciela handlowego w tym trybie home office z autem telefonem laptopem paliwem podstawa 2100 narazie plus premie kwartalne druga opcja to kierownik produkcji 2500na reke co wybrac wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa fak
phho 2100 + premia (zależy od wysokości). PH - to bardzo szeroki wahlaż ludzi. Możesz być PH na terenie miasta lub części województwa a możesz popier dalać po ćwiartce Polski. Możesz mieć 30 wizyt dziennie Możesz mieć 2 wizyty dziennie. Tema rzeka ... Napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phho
narazie teren tylko slaska - i zakres odpowiedzialnosci PH oraz doradca technologiczny w branzy tworzyw sztucznych, zaznacze rownież że firma jest firmą oferująca najlepszej jakosci produkcty jednak przez to jest jedna z drozszych a na slasku jest ok 10 podobnych form konkurencyjnych prowizja ma zalezecz od sprzedazy pozyskania klientow doradztwa technicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa fak
firma jest firmą oferująca najlepszej jakosci produkcty'' - nie wierz w te pierdy bo każda firma uważa się za lidera w swojej branży. Trzeba było zrobić moż jakieś rozeznanie w rynku na temat tej firmy i branży. Ja jak zmieniałem ... - to tylko firmę, a w branży zostałem więc wiedziałem co wtrawie piszczy. Kurde - cięko jest mi cokolwiek więcej doradzić. Pracowałeś wcześniej jako PH ? Podoba Ci się taki rodzaj pracy ? Ciągłe nowe twarze, cały czas w innym miejscu, podróże samochodem, etc. Kier. prod. - myślę, że to raczej praca na miejscu, grupa tych samych twarzy pod sobą, jakiś sysytem zmianowy, bardziej na miejscu i monotonnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwa fak
powodzenia jutro w podjęciu decyzji, zawsze możesz poprosić o dzień na zastanowienie się i poprostu przanalizuj wszystko w domu na spokojnie. wszystkie za i przeciw. jutro tu wpadnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×