Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysia_mm

ciekawa książka dla 30-latki

Polecane posty

może ktoś coś czytał ciekawego ostatnio.... wypadłam z obiegu (maleństwo w domu), ale teraz postaram się nadrobić. Doradzi ktoś jakąś ambitniejsza lekturę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiemy co lubisz ale może
Książka J. Budnitz, Ładne duże amerykańskie dziecko. - młoda amerykańska proza, dość sugestywna. Albo coś z pamiętnikarstwa, na mnie duże wrażenie zrobiły wspomnienia K. Lanckorońckiej, S. de Beauvoir, ostatnio ukazały się fajne wspomnienia rodziny Stuhrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsenność w Tokio
kapitalne sposrzeżenia nt zycia w Japonii Polaka, który tam zył 10 lat-autor Marcin Bruczkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia książka, która mnie zaintrygowała totalnie to "Królowie przeklęci" Duron'a... cud, miód i orzeszki ;) Czytałam czytałam czytałam.... robiąc przerwy tylko na jedzenie i krótki sen :) Teraz poczytałabym coś bardziej współczesnego.... oczywiście nie koniecznie kobiecego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika postanawia umrzeć Paulo Coelho. Czytałam ją kiedyś i bardzo mi się podobała. Lubię się identyfikować z bohaterką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Weronika postanawia umrzeć" - czytałam całe wieki temu :) O "Pianistce" poszukaj w googlach :) Ja znalazłam. Chyba dobre... a jaka to ciekawa książka? Taka, która czytamy dotąd, aż skończymy - a jak musimy się oderwać, nie możemy się doczekać, by wrócić do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka88
Witam, Ja polecam książki Cobena ! przeczytałam już chyba wszystkie:) ostatnio trafiłam na jedną w internecie na tani-antykwariat.pl nie mam pojęcia kto oddaje takie książki do antykwariastu. Tak czy siak sklep bardzo fajny a książkę kupiłam za grosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszatniczkaaaaa
Polecam: Mrówka w wielkim miescie :) Trochę filozoficzne, trochę smieszne, trochę zastanawiające... Warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryminalna zagadka
Dzięki mojej przyjaciółce w ostatnim czasie wpadła w moje ręce "Boska trucizna" Antona Cziża polecała mi go jako genialny kryminał i nie kłamała muszę pwoiedzieć, że to najlepsza książka jaką czytałam w ostatnim czasie. Trzyma w napięciu, zabawna, świetnie opisane profile bohaterów nic tylko czytać:) A i jeszcze ksiązka ma swoja str. internetowa, ktora ponga w rozkwilaniu zagadki www.wanzarow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo przypadł do gustu cykl "Tułacze" Mariny i Siergieja Diaczenków. To bardzo mało fantastyczna fantasy. Ale ambitna, wiele mówi o ludziach i rozdzierających ich namiętnościach. Właśnie wyszedł czwarty i ostatni tom "Awanturnik" (wcześniejsze to: "Odźwierny", "Szrama" i "Następca"). Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjauwy
Polecam Lindwood BArclay.Jest w świecie ksiązki.Moj dom 3 dni nie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innych ciekawych hiszpańskich tytułów wartych przeczytania polecam "Hiszpańskiego smyczka" Andromedy Romano-Lax. Piękna książka o wiolonczeliście, który musi dokonać kilku ciężkich wyborów związanych ze swoim spełnieniem muzycznym a solidarnością z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbbasia
samotność liczb pierwszych - przeczytałam jednym tchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
chyba każda kobieta to poleci... 1. Jeździec miedziany Wybucha II wojna. Siedemnastoletnia Tatiana błyskawicznie staje się dorosła. Podczas blokady Leningradu jest podporą dla całej rodziny. Wielką miłością do Aleksandra, młodego oficera, nie ma kiedy się nacieszyć. Gdy chłopak, skrywający politycznie niebezpieczną tajemnicę, nagle znika, Tatiana jest w ciąży i udaje się w głąb Rosji, by odnaleźć ukochanego. Wspaniała historia uczucia, które pozwoliło przetrwać wojenny koszmar. 2. Tatiana i Aleksander Część druga: wcześniejsze losy Aleksandra i jego rodziców, amerykańskich komunistów. Rodzina Barringtonów, zaślepiona ideami socjalizmu, przenosi się w latach 1930. z Bostonu do wyidealizowanego ZSRR, nie wiedząc, co czeka ją pod rządami Stalina. Rodzice małego Aleksandra giną w więzieniu, pozostawiając go na łasce losu, a on sam, gdy dorasta, trafia do Armii Czerwonej, gdzie musi ukrywać swoje pochodzenie. Epicka narracja, nagłe zwroty akcji. 3. Ogród letni Jest rok 1946. Tatiana i Aleksander chcą wreszcie żyć jak normalna rodzina. Bardzo kochają swego małego synka Anthonyego, lecz nie potrafią cieszyć się sobą. Przytłoczeni bagażem tragicznych wspomnień, przemierzają Amerykę mieszkalnym samochodem, uciekając przed demonami przeszłości. http://allegro.pl/simons-pakiet-3-tomow-jezdziec-miedziany-miekka-i2671417230.html pakiet 3 za Cena rynkowa: 106,70 zł NASZA CENA: 78,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam szukam czegoś pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarelkaa
Te ksiazki są bardzo dobre na prezent www.apps.facebook.com/zaczytaj-sie-w-prl/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts Ja w Empiku kupiłam ale na facebooku wcześniej je znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarelkaa
O tutaj jest z cyklu "Wyjątkowy rocznik..." www.empik.com/wyjatkowy-rocznik-1984-opracowanie-zbiorowe,p1080604393,ksiazka-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszimo
Jak nie wiesz co wybrać, to wejdź na www.coczytac.pl - tam możesz sprawdzić, które książki są wysoko ocenione przez czytelników a tym samym polecane. Do wyboru masz wszystkie gatunki powieści, więc na pewno wybierzesz coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci na prezent ciekawą książkę "Tajemnice Pigalonii" J J Renerta jak dla 30 latka to idealna :) dużo nie wydasz bo w empiku widziałem ją po 30 zł ;) ja sam po przeczytaniu dlugo nie moglem zapomnieć tej ksiązki polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często pojawiają się ciekawe i wzruszające książki, które na pewno się spodobają każdej kobiecie, ja od siebie mogę polecić Pierwszy telefon z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffstavinro1986apips
"Cień wiatru" Carlos Riuz Zafon; saga "Zmierzch" Stephanie Meyer -> polecam Jasne http://gay.gl/bZUn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia z Korei moim zdaniem jedna z lepszych książek, jakie miałam okazję ostatnio czytać. Ciekawa opowieść o niezwykłym, zamkniętym świecie, książka zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz czytam Elon Musk biografia twórcy paypala, tesli i spectraX, jest świetna, wciągająca, można bliżej poznać jednego z wybitniejszych ludzi naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×