Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Umi R.

Torebka

Polecane posty

Gość Umi R.

Hej, nie wiecie w jakim sklepie mogę znaleźć dużą torbę brązową lub w innym kolorze(byle nie czarną), z doczepianym długim paskiem i krótszymi rączkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że wiecie :) Wejdź sobie na stronę sklepu royalpoint i tam w menu w kategorii torebki damskie znajdziesz bardzo dużo różnych torebek w różnych kolorach :) Z długimi paskami, z krótkimi rączkami - do wyboru do koloru :) Tutaj masz przykład jednej, chyba o taką Ci chodzi: http://www.royalpoint.pl/Torebka_damska_David_Jones_CM576-2556.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chcialam zapytac czy warto kupic pare ladnych rzeczy na allegro, zakladam temat, wklejam linki i jak wysylam to mi wyskakuje ze moja wiadomosc jest SPAMem.Jak to wkleic w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Faktycznie, ta oferta na RoyalPoint jest bardzo fajna. Każda z nas w sumie zasługuje na odrobinę luksusu. Przynajmniej mi się tak wydaje. Mi się spodobała tam bardzo ekstrawagancka torebka z puzlem, zamiast klapy. Strasznie mi przypadła do gustu :-) Muszę poprosić miśka, zeby mi kupił na walentynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie licz na to,że misiek kupi ci torebkę z RoyalPoint - a co fotel nie wystarczy? A może sama sobie kupisz- będziesz krócej czekała:) Mam radę- jeśli chcesz taki prezent to go sobie zamów a misio pokaż rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę że dużo osób kupuje w royalpoint.pl - w sumie... żadne zaskoczenie. Wydaje mi się, że u nich jest bardzo duży wybór produktów. W dodatku całkiem ekskluzywnych i takich wyrafinowanych. Teraz przynajmniej mam pewność, że te produkty są spoko, skoro tyle osób je zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze torebki tylko tu: www.etorebka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Mnie osobiście bardzo podobają się torebki damskie jaką mają w sklepie Shopperka - www.shopperka.pl . Ale wiadomo różni ludzie mają różne poczucie estetyki itd. No ale sklep na pewno warty uwagi, przede wszystkim przez dobrą jakość. Skóra naturalna, dobre wykończenia, mam od nich 3 torebki – w tym dwie kopertówki i ładnie mi się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia1
Wszystko zależy od gustu co kto lubi, bardzo stylowe torebki są w Cervadone.pl, dobrze wykonane, ze skóry naturalnej oraz ekologicznej. Tylko nie wiem czy gdzieś je można dostać, ja kupowałam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ! :D Ja jako zakupoholiczka przeglądam różne strony internetowe, w poszukiwaniu fajnych rzeczy i obecnie najczęścieściej robię zakupy na allinside.pl to mój ulubiony sklep :) Taką też torebkę widziałam na tej stronie, różne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×