Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jamaica86

zasłony czy rolety

Polecane posty

Gość gość
W dobrym standardzie rolety rzymskie moim zdaniem ma Masters, no i też wybor mają szeroki tych wzorów jest sporo można sobie dopasować taki design i taką kolorystykę jaka do konkretnego miejsca będzie pasowała. Mniej więcej jakie rolety sprzedają widać na https://www.masters-rolety.pl/

Gość gość
Według mnie rolety to dobry wybór, jakoś zasłon nie lubię. A jak chcecie żeby było bardziej elegancko to warto zdecydować się na rolety rzymskie, my właśnie takie mamy. Duży wybór rolet, także rzymskich, znajdziecie w Poznaniu w Doran na Bułgarskiej http://www.rolety-doran.pl/rolety-rzymskie/ Nasze montowane są na ścianie, ale mogą być też montowane na ramie okiennej.

Gość gość
Zdecydowanie rolety są lepszym rozwiązaniem. Bardziej praktyczne, ale dla mnie tez ładniejsze, firany są za babcine. My mamy właśnie rolety https://roletyleczycki.pl/ Tańsze są wolnowiszące, ale według mnie lepiej wybrać takie w kasecie i z bocznymi prowadnicami, dzięki temu światło nie przenika bokami.

Gość sabina453
Ja mam rolety rzymskie od karnix.pl i uważam, że to strzał w dziesiątkę. Jeżeli chodzi o samą obsługę rolet jest bardzo łatwa. A mechanizm nie psuje się. Ja wybrałam rolety montowane do ściany ze względu na to, że jestem z nich bardzo bardzo zadowola i wiedziałam, że nie bedę ich zmieniać ale zawsze możesz wybrać te bezinwazyjne, które są łatwe w montażu. Jeśli zastanawiasz się nad tymi dwoma rozwiązaniami polecę rolety :)

Sama mogę polecić rolety, sama mam rolety oraz firany, rolety ze sklepu Karnix: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html - polecam, są wykonane z bardzo dobrego materiału, łatwe w montażu i przede wszystkim świetnie wyglądają.

Gość Adrianna

Jeżeli chodzi o rozterkę pomiędzy roletami, a zasłonami, to najlepszym rozwiązaniem będzie roleta rzymska. Ja osobiście jestem zachwycona takim rozwiązaniem. Korzystałam z firmy www.plissandroll.pl . Jestem bardzo zadowolona, super mają doradców - znają się na rzeczy (ja z tych w kolorze blond🙂 , ale wszystko zostało extra objaśnione, dobrane pode mnie), a dodatkowo ogromny wybór materiałów. Z ich strony wynika, że mają dużo innych rolet, czy żaluzji. 

W każdym razie szczerze polecam!

Gość demko

my w nowym mieszkaniu zainstalowaliśmy markizy fakro i to jest super rozwiązanie, bo w pomieszczeniu jest jednocześnie jasno i chłodno a do tego nie widac nas z zewnątrz

Gość gość

Zasłony powoli odchodzą do lamusa. Rolety w domach ma coraz więcej osób, dlatego polecam wam się też na nie zdecydować. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam skontaktować się z firmą roletaszczecin.pl Oni sprzedają solidne rolety w niezłych cenach.

Gość aldona

ja mam zasłony, myślę że dużo bardziej pasują do mojego wnętrza. Dzięki temu że zdecydowałam się na tkaniny od cosmonova to wiem, że trochę one u mnie pobędą, bo mimo już trochę ich użytkowania to wyglądają nadal jak nowe

Dnia 4.05.2011 o 15:10, Laura Diaz napisał:

Są dwie szkoły. Jedni będą ci polecali zasłony, bo podobno dzięki nim jest przytulnie. Zwolennicy rolet z kolei chwalą ich praktyczność i nowoczesny wygląd. Ja jestem za roletami. Kiedyś w swoim domu wszędzie miałąm firanki i zasłony, stopniowo pozbyłam się wszystkich i wszędzie mam rolety: rzymskie, bambusowe albo zwykłe, montowane na ścianę. Praktycznie, estetycznie, nowocześnie, odpada problem z praniem, prasowaniem i wieszaniem firan i zasłon, no i jest cieplej, bo nie zasłaniają grzejników. Mam ładne okna i uważam że nie ma sensu ich zasłaniać: rolety zwykle mam uniesione do połowy, a na parapetach stawiam fajne doniczki z kwiatami, świeczki, ramki itp. Nigdy więcej zasłon. No ale zależy, kto co lubi. Ja akurat nie cierpię tego typu kurzołapów i innych wiszących płacht.

Zdecydowanie podzielam twoje zdanie! Jeśli ktoś jednak do tej pory miał zasłony i cięzko mu się przekonać można to jakoś połączyć i założyć to i to. Zasłony zawsze mozna sciagnac i zostawic same rolety. Ja u siebie mam dzien-noc, ktore są naprawde świetnym rozwiązaniem. Można sobie regulować naświetlenie wg potrzeb co dla mnie jest dużym plusem. No i tak jak mówisz wygoda - nie trzeba nic prać i prasować. Czas zaoszczędzony na inne obowiązki domowe.

Do okna balkonowego prościej by było zasłony,a co do rolet to chyba automatyczne-elektryczne, wtedy tylko wciskasz przycisk i po kłopocie

Ja postawiłabym na rolety ale to już właściwie wg gustu i uznania. Ale jedno i drugie można znaleźć na room99. I wtedy można podjąć trafną i ostateczną decyzję 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować