Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dinnybrandosiczka

zespół weselny

Polecane posty

Hey , bardzo proszę o podanie nazw sprawdzonych zespołów weselnych .Ja dalej nie mogę się zdecydować .Chciałam wziąc zespół easy band ale wtedy co mam wesele (lipiec) mają wakacje :( Może coś na temat zespołu BACK Group ? Czy fajny ...zależy mi ,żeby zespół grał wszySTko ..nie tylko biesiadę i disco polo ,ale też rocka i trochę popu ;) \ Dzięki za odpowiedź,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżna
Mogę Ci polecić Silver Band jeśli chodzi Ci o zróznicowaną muzykę. Grają biesiadę, disco polo, dance, popu, rocka , gorączka sobotniej nocy lata 70/80, nowości dzisiejsze , po prostu po trochu z każdego pokolenia. Grali u mnie na weselu. Muzyka pierwsza klasa, a wodzirej po prosyu bije na gŁowe wszystkich wodzirejów jakich slyszalam do tej pory na weselach u innych. zabawny, rozgadany i świetnie prowadzi zabawe. mójojciec, sztywniak jeśli chodzi o tańce pierwszy raz w życiu tańczyl na parkiecie bo tak wodzirej go wkręcil w zabawe... w sumie podstępem ale udalo mu się za co wielkie DZIĘKS!!!!!! Są ze Szczecina ale dojeżdzają wszędzie nawet za granice. popatrz na you tubie na Silver Band. mają filmiki z wesel poza tym bardzo fajną i rozbudowaną na swój temat stronę internetową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia284
Może Walter Band z Lublina, Muzyka i zabawa super, grają na żywo w 5 osób wokal żeński i męski. Byłam osobiście na weselu z tym zespołem i mogę Ci go polecić :-) Fajni ludzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia i Leszek
Na naszym weselu 21 lipca 2012r grał zespół Easy- najlepszy zespół, jaki można wybrać. Gwarancja wspaniałej zabawy! Zarówno my, jak i nasi goście weselni byliśmy niezwykle zadowoleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleS
Natomiast ja polecam http://tenwielkidzien.pl/zespoly_weselne_szczecin Jak ktoś szuka zespołu muzycznego w Szczecinie, to na pewno coś dla siebie tam znajdzie. Największy katalog zespołów muzycznych i DJ-ów ze szczecina i okolic jaki widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja byłam mega zadowolona z oktan band- super zawodowi muzycy i wokaliści, jak sobie wejdziesz na ich stronkę to widać ze wygrali wiele konkursów, u mnie grali i było świetnie, zabawa do białego rana trwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka, u której niedawno bawiliśmy się na weselu była bardzo zadowolona z tego zespołu - www.morton.pl Pani Monika ma naprawdę świetny głos. Oprócz tego posiadają dobre nagłośnienie, potrafią zabawić gości i sprawdzić, że parkiet ciągle jest pełny, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o naprawdę dobry zespół weselny, to ja wam mogę z czystym sumieniem polecić http://kawkamusicband.pl. Jest to naprawdę świetny zespół muzyczny. Jeżeli chodzi o śluby, radzą sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół The Good Sound są super! Byli na weselu mojego brata wszyscy byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsi są zespół Format tak wymiatają ze cały czas parkiet pełny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Oktan Band! są świetni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieranie zespołu weselnego to i tak loteria. Czynnik ludzki jest naprawdę losowy, ale jedynie można zminimalizować ryzyko totalnej klapy przesłuchując ich i szukając zespołów, które zostały polecone przez znajomych. Więcej jednak możesz dowiedzieć się czytając różne artykuły lub opinie w internecie, takie jak http://zakolej.pl/poznaje-na-imprezie-zespol-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nadal nie możesz się zdecydować koniecznie poszukaj na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/. Tam znajdziesz aktualny spis zespołów na wesele wraz z opiniami, które z pewnością pomogą podjąć właściwą decyzję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Nowomiejski
Też długo szukałem...i be rezultatu.. pani w lokalu w końcu poleciła ten zespół www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzić http://www.wesele-muzyka.pl/ - to naprawdę świetny zespół! Polecam poszukać sobie nagrań czy coś takiego. W każdym razie - u nas zabawa była do białego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Vega Band z Gniezna. Byłem, słyszałem,widziałem a jak się bawiłem? To trzeba samemu przeżyć. Pełna profesja, czar i urok. Mega!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The good sound bardzo polecam, jest to naprawde bardzo dobry zespól. Grają swietnie, mają szeroki repertuar, zresztą, polecam poszukać na YT i samemu sobie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marketowka
A ja mogę wam polecić pana Macieja Wilkanowskiego www.djmw.pl - korzystałem z jego usług na impezie firmowej i naprawdę było doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Vega Band. Jestem w szoku, że ten zespół gra wesela - grają na takim poziomie, że powinni podbijać polską scene muzyczną !! Vocal na wysokim światowym poziomie -rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Format z łukowa, zespół naprawde bardzo dobry :) zresztą, polecam szukać ich demo albo nagrań na YT, na pewno coś będzie. Grają, moim skromnym zdaniem, naprawdę rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cuda Niewidy - genialny zespół, a można powiedzieć że nawet orkiestra. Mnóstwo instrumentów, które świetnie brzmią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AfroBand działa w całej Polsce. Do mnie dojeżdżali ponad sto kilometrów i miałem za darmo dojazd. Prawdopodobnie w całej Polsce tak jest, gdziekolwiek nie jesteś masz gratisowy dojazd, ale nie jestem pewien w stu procentach. można się dowiedzieć od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Clainer ze swoim zespołem, proszę spróbować u niego. 501 559 336 numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka8993
Ja miałam wesele w okolicach Warszawy i skorzystaliśmy z usług zespołu NotoGramy. Wszyscy byli zadowoleni, a my szczególnie. Zespół idealnie poprowadził całą zabawę. Ciężko mi było sobie wyobrazić, że może być lepiej. Zerknijcie sobie na ich ofertę, bo posiadają stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×