Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Cieszę się bardzo, że mogłam pomóc. Jeśli miałabyś jeszcze jakieś pytania, ta chętnie odpowiem ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe staraczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli któras z Was ma ochote sie przyłaczyc na prywatne forum to zapraszam, linka podaje na maila. Tam napewno Was nikt nieobrazi i nie bedzie sie wysmiewał jak to czesto bywa na kafeteriii. czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy . . .
wszystkie dziewczyny, które są juz zmęczone staraniami o dziecko, które są same ze swoimi myslami i obawami, które mają milion pytań dotyczących starań, które pragną podzielic się swoimi przezyciami z innymi babkami na nasze forum! naprawdę o wiele łatwiej jest radzic sobie ze stresem i problemami, jesli mozna sie wygadać innym dziewczynom, które są w pdobnej sytuacji i które nie ocenia, a zrozumieją. naprawdę odezwijcie się! nie musicie byc same z tym wszystkim ❤️ forum jest prywatne, mają dostęp tylko zaufane osoby, wiec na pewno nie grożą wam wyzwiska, nie ma obrażania sie ani "obrzucania obłotem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas slonce
dodac by pisaly na maila czekajacej jezeli chca adres forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem raźniej
zapraszamy :D czekajaca was poprowadzi do "naszego miejsca na ziemi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam gorąco
wszystkie staraczki i osoby które chca dołaczyc do prywatnego forum i znaleść prawdziwe kolezanki które zawsze wespra to zapraszamy :):):) Mail podany wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny forum cos sie sknociło niewiem czy bedzie działac :-( Jakby co to piszcie tutaj albo na zapasowym forum :-( Czekam na maila bo wyswietliło sie ze wysla maila o błedzie ale narazie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czekajaca a instalowalas jakies nowe style na forum?? Na fora.pl znalazlam cos takiego "Critical Error Could not open template config file Wystąpił błąd. Został on automatycznie zgłoszony do administratora. An error ocurred. Administrator has been notified. Napisz na adres fora@fora.pl Podaj w mailu adres forum, opisz w jakich okolicznościach wyskoczył ten komunikat i cierpliwie czekaj. " Caly temat pod tym adresem http://www.forum.fora.pl/bledy,6/blad-critical-error-could-not-open-template-na-moim-forum,41789.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie przepadnie to co bylo na forum :/ A Wy piszecie na tym zastepczym slonko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie sobie poradzic na zapasowym, moze tamto da sie odzyskac a jak nie to załozymy nowe na tym samym portalu chyba. Bo na innych sa beznadziejne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link rózne
kamila wysłałam ci linki na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby które prosiły o linka, wysłałam wiadomosc z linkiem do forum, mielismy kilkudniowa wawarie ale juz wszystko działa :) Zapraszamy nadal osoby zainteresowane :) Mail: czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie racje
Forum daje mega wspracie i macie poczucie ze nie jestescie same ze swoimi problemai tylko ze Was ktos rozumie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie racji
nie daje wsparcia i nie pomaga czytalam was kiedys regularnie ale mi sie znudzilo bo ciagle byl jeden temat na tapecie - urojone ciaze kamilli. dla mnie wsparcie to rozmowa na wszystkie tematy a nie tylko stekanie ktora jaka ma temperature. no chyba ze czytalysmy rozne slowniki i znamy rozne pojecia slowa WSPARCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz piszesz głupoty
co urojona to TY jestes pomarańczo ! I dlaeto poszłysmy sobie stąd zeby unikac takich złosliwców jak TY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiiiiiiii
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×