Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SmutnyPromykSłońca

dziewczyny nietypowa sytuacja, doradzcie.

Polecane posty

Gość SmutnyPromykSłońca

Dziewczyny piszę tu:( bo nie mam kogo się poradzić:( bardzo prosze o wyrozumiałość i szczerą opinię, nawet jak ma być negatywną, ale ważne by była szczera. Chodzi o to że ostatnio jak leżałam sobie tak w łóżku z moim chłopakiem w objęciach, przytulał mnie i zaczął pieścić, i bardzo dziwna reakcja u niego która mnie zaniepokoiła, dotykając mnie leżał i odwracał głowę w drugą stronę:( tak jakbym hmmm go nie interesowała. Zrobiło mi się bardzo przykro, nie mam pojęcia dlaczego tak się zachował:( miałyście kiedyś taka sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egzotic Girl
dziwny ten twoj facet, jakiś dziecinny, nie mam pojecia?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellesima20
a po ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
ja mam 20 a mó chłopak 24:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellesima20
a zawsze tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
wcześniej jakoś tego nie zauważałam, ale nie wiem dlaczego tak sie stało:((nie jestem jakims brzydkim kaczątkiem, zwyczajna szczupła dziewczyna, na prawdę najzwyczajniejsza, z mojej strony nigdy nie było takiego zachowania, zawsze patrze mu w oczy , ale nigdy si nie odwracałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
Dorardźcie:(( prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
hmmm...nie chcę krakać ale jeśli robi tak cały czas to wydaje mi sie, ze może leżąc z tobą myśli o kimś innym i dlatego dotykając cię nie patrzy na ciebie bo wyobraża sobie ze to ktoś inny...mam nadzieję że się mylę i po prostu tak mu się raz głowa przekrzywiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daczego nie zapytalas go wprost.Jesli uznajemy, ze cos nie jest norma, to zaden wstyd zapytac, co moze byc przyczyna.I w zaleznosi od tego, zajac jakies stanowisko.Jesli tu uslyszysz, ze moze nie podobasz sie juz mu-zmartwisz sie.A powodmoze byc prozaiczny.Np. krecz szyi,bol karku.Zapytaj zamiast snuc mroczne wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Nie wiem dlaczego, ale ja nawet nie potrafię sobie wizualnie tego wyobrazić. Jak to odwracał głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy ludzie /.
dZiwne mysle ze bez zapytania go nie masz szansy na dojscie do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam tylllko
moze sie wstydzil .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noikurdekurde
To ciekawe moj ostatnio jak mnie cauje nie patrzy mi potem w oczy od razu odwraca wzrok i tez bardzo mi to nie pasuje. Dziwnie sie czuję, i mam wrazenie ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
dzięuje dziewczyny że chciałyście pomóc, na prawde nie spodziewałam się tyle odzewów, myślałam że wyśmiejecie mnie, a jednak....dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
Może i macie rację:( może myślał o innej:( kto wie. Wiem tylko że jeśli spytam się prosto z mostu, nie powie mi prawdy:( jakoś tak dziwnie teraz się czuję z nim,mówi że kocha że tylko ja się dla niego liczę, ale jego słowa się bardzo różnią od takich drobnych czynów, jest dobry dla mnie itp...ale mam teraz na myśli szczegóły:( że jego zachowanie nie odzwierciedla uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
oj oddech miałam świeży, jestem zadbaną dziewczyną, tylko nie rozumiem dlaczego z moim chłopakiem tak wyszło, czy ja zrobiłam coś nie tak?:( może to ja zawiniłam, ale jak mam to naprawić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz? nieswiezy oddech moze sie wziasc z zoładka i ty mozesz byc nieswiadoma a to czy mylas zeby moze miec niewiele z tym wspolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
oj nie o to chodzi, nie jestem jakas cierpiennicą tylko wiesz no przykro mi jest, a komu by nie było? widzisz że podobasz sie innym czujesz spojrzenia innych, a jednak nie interesują Cię, bo chcesz być najlepsza tylko dla tego jednego, a tuuu taki "kop" prosto w serce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
ale dzięki za zainteresowanie się moim problemem mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie spytałaś go o to
co odpowiedział? Nasuwa mi się myśl, że może śmierdziało Ci z ust ;) ale mogło być milion powodów, zwałszcza że chodzi o faceta, który jak wiadomo miewa dziwaczny tok myślenia. Spytaj go po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
szczerze? nie, nie śmierdziało mi z ust, dlatego mnie to tak nie pokoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfs
nieświeży oddech na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfs
człowiek nie zawsze wyczuje od siebie nieświeży oddech a na 90% to on był przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnyPromykSłońca
ale dlaczego sie tak uparliście na ten oddech? Mówię że to nie on jest przyczyną, nie mam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×