Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SmakJejUst

jak jej powiedziec prawde ?

Polecane posty

Gość SmakJejUst

Mam 41 lat jakiś czas temu poznałem dziewczynę 22 lata ,początkowo nie traktowałem jej poważnie , nie miałem żadnych planów co do niej , ot tak na chwile dla zabicia czasu . Pytała czyjestem żonaty , powiedziałem ,że jestem kawalerem . Jakoś z niedowierzaniem na mnie patrzyła ale uwierzyła w moje bajki .Jestem rozwiedziony mam dwoje dzieci i... teraz to ja zakochałem się w niej . Jak jej o tym powiedzieć? Czy taka młoda dziewczyna może chcieć być z rozwodnikiem który ją oszukał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
jak będzie mądra to nie... i nie chodzi tu o wiek, ale o kłamstwa w sprawach podstawowych to kłamstwo znaczyło: mam w dupie fakt czy się zaangażujesz czy nie, moje życie cię nie ma obchodzić, jesteś przygodą i mam nadzieję, że ktoś starszy to pannie wytłumaczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
Dla jej dobra - odczep sie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiad z klatki B
a jaki ma smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzka
Jesteś podły bałamucisz dla zabawy jej uczucia się nie liczą tylko twoje ,stary jesteś i głupi . Dobrze że cie żona zostawiła i ta dziewczyna niech cie zostawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak spytam....
ta dwójka dzieci to małe dzieci czy duże? utrzumujesz kontakt? A tej dziewczynie to zależy na Tobie czy może na Twojej pozycji, stanowisku, samochodzie, pieniążkach......? Kim jesteś? Pomyśl czy to szczere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni koszatniczki
jak może dziadek 41 letni byc z 22 latką i to dla jak to mówisz zapełnienia czasu :O to chore...a co z nią robiłes, grałeś w karty,chińczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmakJejUst
muszę wyjs z psem jak wrócę to odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak spytam....
czekamy więc na odpowiedź....ja Cię nie atakuję, tylko zastanawiam się czy ona jest szczera wobec Ciebie...może wzajemnie się oszukujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przeciwnikiem takich związków . Ty nie powinieneś mieszac w głowie tej dziewczynie , ona jest młoda a przy tobie zgaśnie ! Co to za życie byc ze staruchem! Zajmij się lepiej własnymi dziecmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmakJejUst
Tak mam , wiedzie mi się całkiem dobrze! Tak właściwie to ona sama się do mnie zbliżala,kiedyś opiekowała się moimi dziecmi. Mam dwóch synów 7 i 9 lat .Żona była o mnie bardzo zazdrosna , ciągle posądzała mnie o zdrady , to był powód naszego rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski samowar
Powiedz jej -kłamałem, mam dzieci ,jestem rozwiedziony , wybacz ! i już kuj żelazo puki gorące :D pij herbate gorącą puki samowar nie wystygł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam...
Ni eodpowiedziałeś czy jesteś gościem na fajnym stanowisku czy zupełnie przeciętnym facetem jakich wielu na ulicy...a wierz mi, to duża różnica. jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie z tymi staruchami
i głupimi małolatami porobiło ... przez te galerianki chyba /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam...
Ale dajcie się człowiekowi normalnie wypowiedzieć...po co zaraz "staruchowi", "galerianki".....no żeby wszystkich do jednego wora to też przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni koszatniczki
nie ma co tłumaczyć tego kryzysem wieku średniego blokers, w przeciwnym razie ja musiałbym zacząć zaliczać wszystkich prawiczków kafeteryjnych :D a póki co poluje na tych raczej w Twoim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam...
czy jest z nami autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 dni koszatniczki
blokers przeciez jestes tu "gwiazdom" ,wszyscy wszystko tu o Tobie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa goła....
myślałam ,że jej JEDZIE! .... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia sukens
Temat dość ciekawy. Myślałam,że się rozwinie ale autora wcięło... Znam taki parzypadek. Facet też nie mówił prawdy mojej koleżance. Teraz są po ślubie i mają śliczne małe dziecko... Jeżeli kocha to wybaczy. Powiedz jej,że nie chciałeś jej wypłoszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia sukens
Skoro facet się w niej zakochał to wiek nie ma żadnego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia sukens
Tamten tekst to był podszyw. Facet napisał,że idzie z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak zapytam...
Ja też jestem ciekawa co autor powie na te dalsze pytania...cóż, ze strony tej dziewczyny albo to szczera miłość, albo czysty interes, ja Ci dam tyłka a ty mi wygodne życie...jeśli autor jest przy kasie i na stanowisku, to bym się zastanawiała co ta dziewczyna kocha? Mężczyznę, czy jego pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj cie spokój to jakas prowokacja najpierw pisze ,że jej nic nie powiedział o żonie dzieciach tylko wciskał ,że kawaler a potem ,że sie opiekowała jego dziećmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia a krasnoludki uciekły
kaktus , też tak myśle , ale ona mogła opiekowac się dziecmi jak on nie byli już z żoną i mogła go nie widziec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×