Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dobry dentysta koszalin albo poznan

Polecane posty

witam potrzebuje znalezc dobrego dentyste z koszalina albo z poznania musze zrobic koronke na nowo bo jedna mam ale jest do dupy zrobiona a wytracilam na nia 900zl:( jesli ktos sie orientuje bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjfdhffhfh
Aga M.??? To ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjfdhffhfh
sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjfdhffhfh
niestety jestem ze Szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emorkasw
Hej, podbijam temat i odnawiam. również szukam jakiegoś dentysty najlepiej z poznania bo mam najbliżej? pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia587
Hej! Jasne,że pomogę. Bardzo dobrym stomatologiem w Poznaniu jest Pani dr Dominika Maćkowiak przyjmuje przy ulicy Słonecznej 10a. Jest bardzo dokładna i delikatna naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Kosmosky
Ma pani bardzo ładne zęby - zwraca się dentysta do pacjentki -Tak? To po mamie. -A pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Stalowa_Magnolia_
Dentystka przygląda się pacjentowi na fotelu, włącza maszynę do borowania i pyta : A pamiętasz jak mnie w szkole ciągnąłeś za warkocze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dentystkę
Ja polecam Sylwię Bielawską, przyjmuje na Grunwaldzkiej Ozondent w Poznaniu. Gdyby nie ona, już dawno nosiłabym sztuczną szczękę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emorkasw
Krysia587 -> Hej! Jasne,że pomogę. Bardzo dobrym stomatologiem w Poznaniu jest Pani dr Dominika Maćkowiak przyjmuje przy ulicy Słonecznej 10a. Jest bardzo dokładna i delikatna naprawdę polecam. W Poliklinice Słonecznej? A wiecie jakie są tam ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Niestety nie znam cen, byłam kiedyś jedynie z córką u dietetyka w tej klinice. Mogę tylko powiedzieć, że usługi stoją tam na bardzo wysokim poziomie. Dobrej jakości sprzęt, bardzo doświadczeni lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Niestety nie znam cen, byłam kilka razy z córką u dietetyka w tej klinice. Mogę jedynie powiedzieć, że mają dobrej jakości aparatury medyczne, doświadczonych lekarzy. Wszystkiego można się dowiedzieć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej, odbijam jeśli przejedziesz się te 2.5h do Wrocka to polecam Omnident, chciałam robić licówki na dwójki bo byly już mocno zniszczone ale skończyło się na koronach, trzyma już prawie trzy lata i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wybielanie w gabinecie, jednorazowo, ponieważ jeśli chodzi o specyfiki, trudno znaleźć coś skutecznego i nie przysparzającego cierpień (ból, dziwny posmak, inne objawy). To jest coraz tańszy i coraz bardzo rutynowy zabieg, kolorek można elegancko dostosować do własnych potrzeb, żeby np nie wyglądało to nienaturalnie. W Poznaniu mogę polecić www.dentalprestige.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebrel
Koszalin albo Poznań? Dziwnie ;-) ale jeśli chcesz poznań, to masz namiar - http://www.newdentclinic.pl/ i koniecznie lekarzem niech będzie Pan Alaa Eljamal - moim zdaniem najbardziej profesjonalny człowiek z tych, z którymi mam wtym temacie doświadczenie w Poznaniu, a kilku dentystów już przerobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stałym bywalcem u stomatologa nie jestem, ale jeśli już muszę gdzieś iść to umawiam się do Chili Dent na placu Wolności. Ścisłe centrum miasta, jest darmowy parking do dyspozycji. Profesjonalni, sprawnie, bez bólu. Prowadzą swoją witrynę – www.chillident.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to robi pani stomatolog w Chili Dent, ale u nich to jakoś mnie nigdy nie boli. Miałam tu robione wypełnienia, ale też jedno rwanie i obyło się bez cierpienia. Dobre znieczulenie, miła rozmowa, szybki zabieg – pewnie to się wszystko składa na to, że całość nie boli tak jak gdzie indziej. Gabinet ma swój portal – www.chillident.pl Jest tutaj tel do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morison
To w Poznaniu, ale ja też narobiłem kilometrów, żeby do nich dotrzeć - http://www.newdentclinic.pl/ Głównie chodziło o lekarza, który robi implanty, polecali mi go na forach różnych miast. To Alaa Eljamal. Raz że cenowo wyszło w porządku, a dwa - to samo pod względem jakości, bo usługa naprawdę wykonana pierwsza klasa, wszystko super wygląda, stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NewDentClinic również polecam. Genialni fachowcy, dobre warunki, super gabinet, dobra lokalizacja. Byłam tam już kilkakrotnie na leczeniu zębów. Rzeczywiście - nie płaci się za wizyty kontrolne i przeglądy. Kasa pojawia się dopiero wtedy, kiedy macie coś do leczenia, ale też stawki na tle miasta są rozsądne. Ale jak dla mnie najważniejsze jest profesjonalne podejście do pomocy pacjentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą rodziną chodzimy do dentysty www.vadamko.pl w Koszalinie i mimo że nie przepadamy za takimi zabiegami to miła atmosfera w nowoczesnym gabinecie rekompensuje wszystkie nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

w Koszalinie stomatologia LaDentica, bardzo fajne podejście dla pacjenta jak i dla dzieci. Cała moja rodzina odwiedza https://ladentica.pl jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba8986

Ja w Koszalinie ufam tylko Ladentica.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×