Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...XYZ...

On mi się strasznie podoba a on kocha byłą....

Polecane posty

... i nie wiem co z tym zrobić. Niby mi się zwierza wcześniej ze mną flirtował a teraz jakby wszytko ucichło... Co mam zrobić żeby o niej zapomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakija
nic... poprostu badz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
jakija- tutaj się zgadzam ... nic tutaj się zrobić nie da ... a z pewnością żadnego spinania się ... nadzieja jest tylko w czasie ... Czas może pomóc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
odpusc, z miloscia nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaaaaaaaaasiss
no dokładnie po prostu bądź przy nim - jeżeli masz tyle cierpliwości, uporu i siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale niedawno mi wspominał że był chce do niego wrócić, że ją nadal kocha itp ale tego nie zrobi. Wcześniej codziennie wysyłaliśmy sobie mnóstwo sms a teraz to ucichło.... I nie wiem co mam robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakija
poprstu badz.... najlepszym lekarstwem na utracona miłosc jest nowa, lepsza, wiec badz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz za bzdury - "najlepszym lekarstwem na nowa milosc jest nowa". :O Ta nowa niczego nie zalatwi, jesli dokladnie nie rozliczysz sie z przeszloscia. Ten "lek" moze sie stac trucizna dla obu stron. Nie wchodzi sie w nowy zwiazke dopoki nie zaleczy sie starych ran bowiem one moga sie jatrzyc latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie porabaną
psychikę.Jak cię nie chce musisz sie z tym pogodzić.W miare szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd mam wiedzieć że mnie nie chce?... wcześniej było wszystko normalnie tylko ostatnie 2 dni jakoś sie pochrzaniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrison
a kto tu mówi o wchodzeniu w nowy zwiazek...? rada jest taka, jesli on sie nie odzywa ty tez sie nie narzucaj, poczekaj az 1 sie odezwie a zrobi to jak zateskni i nie daj po sobie poznac ze tylko on i zaden inny, nic nie dziala na facetów tak mobilizujaca jak mozliwosc straty wanej dla nich osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mam poczekać dopóki on się 1 odezwie... Ale ja się z nim we wtorki i w piątki widzę w autobusie bo jedziemy razem do szkoły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrison
no to wpozo, zachowuj sie jak dobra kolezanka i nie daj po sdbie poznac ze Ci zalezy, nie badz wielomówna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mówi ten tu mówi
"jakija poprstu badz.... najlepszym lekarstwem na utracona miłosc jest nowa, lepsza" morrison tez jestes idiotą,sam nie potrafisz się uporać ze swoimi problemami, a myślisz, że twoje rady są najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrison
nie mysle ze sa najlepsze, ale wasze sa do bani:P:P a ja ze swoimi problemami niezle sobie radze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jestes wybuchowa
to widac morrison na innym topicku :O a ty sie nie lam. na wszysttko przyjdzie odpowiedni czas. nie zaczepiaj go sama, a bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajedynaa
odpuść sobie dziewczyno, miałam identyczną sytuację! z jego byłą nie wygrasz - taki facet dochodzi parę lat do siebie a ty będziesz tylko zobawką i maskotką na otarcie łez! nie słuchaj tych osób które polecają żebyś po prostu z nim była albo zostałą dobrą koleżanką- zmarnujesz tylko czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajedynaa
zerwij z nim wszelkie kontakty i zabroń mu się odzywać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady nie będę zrywała żaden kontakt... Trudno najwyżej będziemy tylko znajomymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakajedynaa
jak lubisz kolory w uczuciach raz na wozie raz pod wozem, to już twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3k
sa trzy mozliwosci moim zdaniem, 1) mowi prawde 2) wydaje mu sie i nie bardzo wie co robic [moze nie chciec zostac sam po prostu] 3)jest Toba zainteresowany i chce sprawdzic czy cos czujesz [to jest co prawda szczeniacka metoda ale bardzo rozpowszechniona wsrod facetow] to tak moim zdaniem, ja miałem podobnie ze swoja ex, najgorsze drogie Panie jest to, ze wymagacie domyslnosci ze strony meskiej czesci swiata, a to najwiekszy bład, jestesmy niestety mniej stabilni emocjonalnie i gubimy sie w domysłach jesli na kims nam zalezy, poczytajcie nawet tu na kafeterii jak sie faceci wypowiadaja. pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×