Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inteligentny i mądry człowiek

Już niedziela............

Polecane posty

Gość i dobrze
niech już jest czerwiec bo zwariuje kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomoze
5 [zgłoś do usunięcia] chillout23 Moze tez sie dzis przejde do kosciola... Cos tak mnie jakos naszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dosc rzadko niestety... zazwyczaj jak jestem w pl. wieje nuda>>> jak mogles byc na 11? jest 11:09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem i się nie zorientowałem......... dopiero 5 minut temu wstałem:D...............chillout23----->To gdzie teraz mieszkasz? bo teraz......... wnioskuje że albo przyjechałaś na chwile do Polski......... albo jesteś w innym Państwie:) w którym wybierasz się do kościoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od swiat siedze u mamusi w pl :D Za tydzien mam wesele kumpla a potem wracam do siebie. Mieszkam w holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ;) W sumie nie lubie takich imprez, bo to nie bardzo w moim klimacie (muzycznym), ale za to z paczka starych przyjaciol :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wczoraj zabawilam... A mama wciaz powtarza "ustatkuj sie coreczko"! Czekam na jej pyszny rosolek, nikt nie robi tak pysznego jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak uwazam, ale moja mama z niecierpliwoscia czeka na wnuki... Chyba dlatego, ze jestem w stalym zwiazku juz prawie 5 lat. Ale mnie sie do dzieci nie spieszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×