Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cola zero

Problem ze skora glowy-prosze o pomoc

Polecane posty

Gość cola zero

Swedzi mnie skora glowy-jak sie drapie to zostaje mi za paznokciami taka biala substancja.Nie mam lupiezu,nie mam zadnych robakow,wlosy(dlugie do pasa,niefarbowane,nie uzywam suszarki,lakieru ani pianki)myje codziennie.Przy nasadzie wlosy bardzo szybko mi sie przetluszczaja,probowalam pare razy je przetluscic i myc tylko co drugi dzien,ale to nic nie pomaga.Najbardziej denerwuje mnie ta biala wydzielia,cholera wie co to jest,wyglada troche jakby mi sie skora luszczyla-no i niezbyt fajnie to pachnie,jakbym wiecznie miala przetluszczone wlosy. Pomoze mi ktos? Pisalam na urodzie wczoraj ale nikt nie odpisal.Moze jakies plukanki? Zastanawiam sie nad scieciem wlosow-ale szkoda mi troche bo sa juz za pas,ale moze to one obciazaja skore glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona----
ja mam to samo, za duzo skora produkuje lojotoku, i dlatego u nasady jest ta wydzielina i sie przetluszczaja wlosy! nic z tym nie zrobisz, taka Twoja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola zero
zadne gnidy,zaden syf... zima jest zawsze najgorzej,skora wydaje sie byc przesuszona wiec moze stad ten lojotok taka moja uroda troche mnie nie uspakaja...moze znacie jakies plukanki,szampony ktore pomagaja? probowalam juz z ziolowym dla wrazliwej skory glowy,ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona----
ja bylam z tym u dermatologa i mialam bardzo duzo maseczek i plukanek na to, w rezultacie nic nie pomoglo, wysuszyla mi sie tylko skora glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to uzywaj szamponow na lupiez ostry - maja wiecej skladnikow i na pewno pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolona, ale każdy człowiek jest inny :D Chodzi mi bardziej o to, że ktoś może dać jakąś głupią radę na forum. Z takimi rzeczami lepiej iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mammmmm
ale to objawy Ztopowego zapalenia skóry... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywaj szamponów do włosów przetluszczajacych sie..tylko do normalnych...szampony doprzetluszczajacych wysuszaja skóre..i efekt jest odwrotny..skora chce sie bronic i wspomaga prace gruczołow łojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mammmmm
Atopowego zapalenia skóry. AZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mammmmm
pani au chocolate - czy jakoś tak, prosze wybaczyc za przekręcenie nicka - MA PANI ABSOLUTNĄ RACJĘ> podpisuje sie pod ty, bo tak tez praktykowałam. Moje wydawałoby sie tłuste włosy kochają... szampony dla włsów nawet suchych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola zero
nie uzywam szamponow do wlosow suchych - uzywam wlasnie maski do wlosow bardzo suchych,szamponow ziolowych (bez sls,konserwantow itd) lub odzywczych lepszych,drogeryjnych firm boze,zaraz oszaleje od tego drapania,swedzi jak diabli,i wlasciwie tylko z tylu glowy - to miejsce zawsze najdluzej potrzebuje na wyschniecie i moze podraznilam tez to miejsce bo zima zawsze wiaze wlosy w kok i ten kok jest zawsze w tym samym miejscu,wlascie tam gdzie go wiaze moze to wszystko naraz sie zlozylo na to swedzie - wlascie swedzi tylko tam,z tylu i jak sie podrapie to zostaje za paznokciami ta biala substancja,ma zapach loju/potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola zero
mialo byc : wlasnie tam gdzie swedzi a nie tam gdzie go wiaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola zero
pije duzo kawy,codziennie zjem cos slodkiego,na deser,ale nie przesadzam ze slodyczami - malo sole (tak mi sie wydaje),lubie ostre potrawy,nie pije alkoholu,nie pale,nie pije coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Tobie by to pomogło, ale dla mnie, czyli dla osoby z łuszczycą wymienione przeze mnie wyżej rzeczy są zabronione. No i alkohol oraz papierosy też, chociaż z tym nie mam problemu. Może ogranicz kawę i ostre potrawy. Tak jak pisałam nie wiem czy to coś da, ale jeżeli chcesz to spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najskuteczniejsze
sa proste rozwiazania. Kup w aptece WODE BOROWA,przez dwa tygodnie wsmarowywuj w skore glowy. U mojej corki pomoglo,a ten sposob polecila fryzjerka. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam podobny problem
jak autorka.W aptece farmaceutka polecila mi szampon POLYTAR.Zadzialal super..Umylam wlosy jakies 5,moze 7 razy i nareszcie przesypiam cale noce,a nie ciagle drapania.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focaa
Ja myje w plynie do mycia naczyn -i problem sie rozwiazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez obetnij wlosy pozwol im lu
zno opadac.tyle teraz fajnych fryzur ze mnei trzeba kobiecznie lazic w zwiazanych.w miejscu gdzie masz sciagniete gumka wlosy oslabiasz je o to tez moze powodowac taki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego masz racje
ale biadolicie . Najzabawniejsze bylo dla mnie zdanie "taka Twoja uroda". kochana...masz luszczyce...wiem bo mam tak samo. Najlepiej bedzie jak w aptece kupisz szampon "delatar" to szampon smolny. Raz na tydzien myjk nim glowe i zobazysz ze nie ebdziesz miala juz tego probemy. a przy okazji do dermatologa tez nie zaszkodzi pojsc :) No nie nie wsyztskich szamponow bedziesz mogla uzywac, bo c sie znowu skorupa na glowie zrobi. A co do tego co jesc a co nie to po prostu dobry dermatolog bedzie Ci musial pobrac luske z glowy do badania i wtedy bedziesz wiedziala co mozesz jesc a czego nie,. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego masz racje
oj przepraszam, polytar to ten szampon. Delatar to masc na luszczyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, ze masz łupiez tłusty. Miałam to kiedyś, włosy przetłuszczaja sie szybko przy skórze, mieszek włosowy jest oblepiony tym łupieżem, przez co skóra nie jest ukrwiona. Polecam Ci szampon Kerium na łupież tłusty, ja stosowałam i pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaKowalik
Z takimi problemami nie ma co zwlekać i szukać pomocy w sieci, wybierz się do lekarza dermatologa. Od siebie mogę Ci polecić centrum medyczne http://www.bmqmed.pl/ fachowa pomoc, profesjonalna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×