Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość can anyone help me

Czy jest tu ktoś z Warszawy kto mógłby mi pomóc? głupia sprawa.

Polecane posty

Gość can anyone help me

Paczka do odebrania w godzinach 5-6 rano dworzec centralny ja niestety nie mogę ale odbiore około 16 kto chętny ?? nagroda:czekolada, ciasto, kawa lub rajstopy proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu łosi
tak nakrotyki wysyłasz w przesyłce konduktorskiej nikt się na to nie nabierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me
to nie narkotyki!! nic nielegalnego ale coś bardzo nietypowego i ważnego koniecznego do odebrania bo jak nie to będzie kiepsko z tym czymś ze mną i z tym kto wysyła oraz z tym kto przewozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj tez tu bylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me
owszem i bede tak dlugo aż ktoś wreszcie odbierze tą przesyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
pociągi i tak mają opóźnienia do siedmiu lub dwunastu godzin, więc pod wieczór spoko odbierzesz przesyłkę osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj tez tu bylas
a sama nie mozesz? kazdy chce sobie pospac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tu łosi
200% narkotyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me
nie no nie za kawee rajstopy itp tylko wyboru jak komuś zależy na kawie to dam kawe a jak rajtuski to to. fakt że mają opóźnienia ale jeśli ta rzecz dojedzie do Warszawy... to nie może stac na mrozie :( a ja nie mogę być na dworcu od 22 do 10 rano. bo nie mogę :( a to trzeba odebrać :( powiem Wam że nie chodzi o narkotyki ani nic z czego miałabym zysk!!!! chodzi... o istotę żywa :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona gospodyni...
Uczciwiej byloby podac co jest dokladnie w tej paczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie zeby ktos Ci pomogl, nikomu nie bedzie chcialo wstawac sie tak wczesnie zeby byc na dworcu o 6 rano albo i wczesniej, i to za rajstopy, albo czekolade. Ponadto dzis kazdy sie boi, mozesz pisac ze tam jest zwierzak, ale tylko naiwny by sie na to nabral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zywe zwierze wysyłacie paczką??? co za debile. wiesz ze to jest karalne?? ktoś powinien to gdzies zgłosić. kurwa kretyni! i czemu wogóle ktos za ciebei miałby to robić?? rusz dupsko i tyle głupia krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomych nie masz? zwariowałaś zwierzątka w paczce? może mam jeszcze tego zwierzaka nie rozpakować póki go nie odbierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me - podszyw
nie to nie narkotyki! Zwyczajna paczka jedyne to trzeba zrobić to odebrać od konduktora a później stojąc w centralnym punkcie dworca centralnego nacisnąć na paczce czerwony guzik i krzyknąć "allah akbar". Tylko tyle! Daję za to rajsopki i czekoladę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowenta .
A skąd będziesz mieć pewność, ze ta osoba nie zrobi cię w wała i nie zabierze paczki dla siebie- choćby dla jaj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaida
alkaida na centralnym ;) Boze do czego to doszlo.Ty sie na lep nacisnij a nie na guziczek debilu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jakiś mały śliczny piesek to Ja go wezmę nie oddam,na pewno będę lepszą pańcia niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyp
a jakie to zwierze? ja moge odebrac, ale chce znac konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me
Boże jacy wy jesteście, nie dość że nie pomożecie , to po co się wypowiadacie? TAK ma tam być zwierze. Jestem potworem narkomanem dilerem i allachitą bo chce to zwierzę, zostanie przewiezione PRZEZ LUDZI w godnych warunkach jako ICH ZWIERZE a nie w PACZCE!!!!! tylko w klatce!!!okryte kocykiem :/ już niewazne . poradze sobie sama. dziękuje wam bardzo. no i sądze że nikt by nie chciał mi tego ukraść, chyba że na psztet? na futerko??? dobrze, już powiedziałam poradzę sobie. bnyp - dziękuję za dobre chęci 🌼 ma to być królik/zając/szynszyl/wiewiórka/tchórzfretka (ale nie mogę o tym mówić publicznie bo sie boje że osoba która ja mi wysle że bedzie siedziała na forum i sie dowie że chce kogoś obcego wysłać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me - podszyw
i coż się warszawko tak podniecasz? Topic nie jest normalny więc i odpowiedzi niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyp
szkoda, ze tak wczesnie rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnyp
tak myslalam ze to jakis gryzon. sama czesto szczury tak transportuje, tyle ze w lato. Przy takiej pogodzie sama klatka i kocyk, moze w pociagu.. ale gryzon po 15 min na mrozie ci zachoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość can anyone help me
no właśnie ja tak umówiłam to żeby go szybko odebrać, żeby z nim nie stali na dworzu i bym wziela do domu od razu autem albo ewentualnie busem bo mój odjeżdza prosto spod dworca. warszawko? mówi sie Warszawianko, to że jesteś z poza Wawy nie znaczy że można być analfabetą :) wiem że to nietypowa sprawa... ostatnio założylam temat o króliku i gryzoniach to ktoś mi na kafeterii napisał że to nie gryzoń, ale ja kocham zwierzątka... mam gady ssaki gryzonie, kiedyś nawet żabę trzymałam :) a to zwierze to nie jakaś fanaberia w stylu york za 1500 zł tylko chore zwierzątko do adopcji ktorego nikt nie chciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×