Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trochęznudzona

coś nowego?

Polecane posty

Gość trochęznudzona

Wszystko bierze się stąd, że nie rozmawiamy o seksie. Sam fakt, że w rozmowach przyznamy się, co robimy, uważam za duży postęp. Nasz seks jest bardzo udany, ale zawsze taki sam. Pozycja klasyczna, bo skąd wpaść na pomysł innej? Inna bielizna? Zawsze wkładam seksowną. Wymyśliłam sobie, że usiądę na stole i od łóżka będę się trzymać z daleka. I pierwszy raz, od kiedy jesteśmy razem, ogoliłam okolice bikini. Na plecy go nie przewrócę, bo, kurczę, nawet prezerwatywy nie umiem zakładać. Jakoś nigdy tego nie próbowałam z żadnym partnerem. Ehh. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocheznudzona
A coś poważnego? Po co jest to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny poznań
albo skuś go króciótką spódniczką koło pralki na mpralce też jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przybysz z Zimbawe 2
hahaha:P To samo z moja dziewczyna.. dla niej zawsze był tylko sex klasyczny.. ale od kad udało mi sie namówić ja na eksperyment.. Tak teraz eksperymentuje ze mna zawsze:D Pogadaj z nim powiedz ze chcesz sie zabawic i zrob to tak jak ty chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocheznudzona
Ehh... wiecie? Ja tego człowieka nie rozumiem. Gwałcić go nie zamierzam, bez przesady. Ale nie trzeba mu wiele, pocałuję kilka razy (śpię nago, ten zmarźluch zaraz wskakuje w piżamę), a jemu już w pełnej gotowości. A co on? - Przed nami jeszcze wiele wieczorów. I tak po kilka razy! Lata po mieszkaniu z erekcją i myśli, że tego nie widać. Ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochęznudzona
ale na jakiej pralce, frani czy automacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×