Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no paranoja no

nauka KK a narzeczeństwo

Polecane posty

Gość no paranoja no

Mieszkamy razem (grzech), stosujemy antykoncepcję (grzech), uprawiamy petting (grzech), za to nie uprawiamy seksu, bo mimo licznych prób nie sprawia mi to przyjemności - z tego jak rozumiem będzie grzech po ślubie (który planujemy już wkrótce), bo małżeństwo polega przecież na pełnym pożyciu ;) To jest jakaś paranoja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narnii
i twoj facet wytrzyma do konca zycia uprawiajac petting?? A dzieci?? Planujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paranoja no
Dramatyzuję, bo jestem świeżo po lekturze jakiegoś katolickiego portalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paranoja no
krolowa Narnii --> a) właśnie też się nad tym zastanawiam! b) on chce dzieci, ja nie bardzo, w każdym razie nigdy w życiu nie czułam pragnienia posiadania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klocia srocia
jakas zimna ryba z ciebie. ja tez nie mam satysfakcji z seksu, a mimo wszytsko nauczylam sie tego- dawac przyjemnosc ukochanej osobie. a potem on to odwzajemnia pieszczotkami i jest milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
petting to tez forma seksu,wiec wcale taka świeta nie jesteś a on niech sie nie czepia bo i to mozesz przestac robic;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paranoja no
Brzydki Niski Beznadziejny --> dlatego nie chodzę do spowiedzi ;) ciocia klocia srocia --> nie tylko nie daje satysfakcji, ale boli - a opcja "Zamknij oczy i myśl o Anglii" w relacjach PRZEDMAŁŻEŃSKICH to chyba jakieś nieporozumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no paranoja no
Artefakt_Diabła --> po ślubie to jest rzeczywiście obowiązek małżeński, no ale nie przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×