Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VaporX83

nie wiem dlaczego nie podobam się kobietom

Polecane posty

Jestem tylko brzydkim przeciętnym polakiem ,który mało zarabia,jezdzi starym fordem z 91 ,choruje na depresje i nie ma zadnych kolegow ani kolezanek-nie wiem juz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze w podstawowce bylem tzw kozlem ofiarnym,bitym ponizanym i bez kolegow i kolezanek-w sredniej bylo podobnie tylko dodatkowo pare razy przypalano mnie zapalniczka-naprawde nie wiem czemu nie podobam sie dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczony_kurczak_
ja myślę, że to kwestia podejścia - depresji, która na zdrowych psychicznie, szczęśliwych, postronnych ludzi działa jak czerwone światło - nikt normalny nie szuka sobie partnera ciągnącego w dół.. radzę wybrać się do lekarza po dłuższą rozmowę lub jakiś lek, przybrać szczery uśmiech na mordkę i do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może gdyby mnie nie przypalali zapalniczką to byłbym może normalny-ale z kolei przypalali mnie bo byłem nienormalny - kolo sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? Ponieważ mam zły charakter,bo jak zapewne wiesz,dla kobiet kasa auto czy też wyglad faceta nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zapalać kompa umiesz
klikać potrafisz bez większych błędów,prawko masz,czyli da się od czego odbić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zapalać kompa umiesz
fakt,maruda z Ciebie jest nieziemska(wystudiowana lub realna i tak Ci dołuje czarnego nicka,a potem trudno będzie odkręcać;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boredom
A może źle interpretujesz sytuację? Może podobasz się kobietom tak bardzo, że stwierdzają, że ni będa miały u Ciebie szans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zmień pastę do zębów?" proponował bym raczej zainwestować w dobrego psychologa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad faceta nie ma znaczenia" sami co ty gadasz ? to kluczowa sprawa !!! w doborze partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CICHO Regres --wczoraj wyczytałąm że inteliegentne kobiety nie patrzą na wyglad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to będę udawał ze wygląd sie nie liczy ;) masz rację sami charakter sie tylko liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze tylko charakter kto by się czepiał takich szczegółów jak wyglad,a to ze z postów bohatera wynika że psyche ma nie--ten--teges...nie ma najmniejszego znaczenia przy czymś takim nieważnym jak ZWIĄZEK ;) kafeteria mój drogi ÓCZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na psychologa zmarnowałem 3 tysiące-mial byc profesjonalny a po terapi u niego czułem sie jeszcze gorzej.chodze teraz do darmowego psychologa finansowanego przez NFZ- niestety młoda pani psycholog zupelnie sobie nie radzi ,ma za male doswiadczenie i ciezki przypadek zdecydowanie ja przerasta.Do psychiatry tez chodze juz od 4 lat i w tym czasie przetestowalem chyba wszystkie leki.Oprocz jednego -starej generacji wszystkie inne w ogole nie dzialaly hehe.Teraz jade na kwasie walproinowym i trójpierscieniowym leku -co prawda stabilizuja mnie bo juz dawno bym sie pod pociag rzucil gdyby nie one,jedyny minus to ze ostatnio jak poszedlem do lozka z jedna (kolezanka -ona sie spila ) to w trakcie zniknela mi erekcja i bylo po seksie hehe takie to moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaszka
Wyslij swe zdjecie, zobaczymy czy naprawde jestes beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka z ktora sie poklocilem i to nie jest zart powiedziala mi ze "mam mordę jak dzik torbę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaki
Uwierz w siebie,swoje zalety i cechy!!!!!!!!!!!!! nie patrz na innych,co myślą i mówią..olej to! Badz soba a znajdziesz kogoś dla siebie.. Wiara w siebie chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
ej z tym dzikiem już gdzieś czytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
vapor X ile masz lat? i czemu myslisz ze jestes nienormalny?czym sie zajmujesz?masz jakies zainteresowania?jaka wykonujesz race?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz znam faceta identycznego jak Ty, nieciekawy, nieprzystojny, kiepska praca, zero dziewczyny, stan przeddepresyjny i doslownie 5 znajomych z czego wiekszosc rzadko sie do niego odzywa. do tego prawiczek 33 lata. ok moze ma lepszy samochod, 3 letnia toyote corolle :) jego problemem jest to ze jest fajnym wartosciowym facetem tylko zadna kobieta nie da mu szansy ze wzgledu na wyglad. ja nie dalabym mu szansy ze wzgledu na charakter :P ale mimo wszystko jest moim najlepszym przyjacielem, mimo ze doprowadza mnie do szalu czasami. przede wszytkim nie uzalaj sie nad soba - rozejrzyj sie i zobacz ilu nieatrakcyjnych facetow ma dzieczyny, zony, kochanki. jesli dziewczyna olala cie za wyglad to sorry ale chcialbys byc z taka? moim zdaniem powinienes propracowac nad osobowoscia i byc bardziej otwarty na ludzi, zamiast plakac ze jestes brzydki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie ostatnio w pracy zdegradowali to sie wkurzylem i zwolnilem-z jedyna kolezanka poklocony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×