Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudonimu....

związek z dużo młodszym mezczyzna

Polecane posty

Gość bezpseudonimu....

czy któras z Was tez jest w zwiazku z duzo młodszym mezczyzna?tak jak ja. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atazuziatamalutka
Ja jestem :) jest ok , kiedys to się skończy , trudno ! co przeżyje to moje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ponoc dla kobiety zwiazek z mlodszym jest niezdrowy. co innego na odwrot. takie sa wyniki badan niemieckich naukowcow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, z kim jestes winno byc wylacznie Twoja sprawa. Pytanie na forum, czy to ma sens czy nie, takze dotyczy WYLACZNIE ciebie, wiec ten topick winien, moim zdaniiem byc bez wiekszego sensu dla Ciebie. Bowiem, jakiej rady bys tu nie otrzymala, musisz miec swiadomosc, ze to Twoje zycie i mozesz z nim robic, co chcesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
do ,,atazuziatamalutka,,ile macie oboje lat?długo trwa Wasz zwiazek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
do ,,daniello27,,a czemu dla kobiety to niby jest niezdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
miedzy nami jest 13 lat róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atazuziatamalutka
a co tam ! nikt mnie nie widzi to napisze Ja 42 on 33 jesteśmy razem 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
moj chlopak jest mlodszy ode mnie....15 lat :-0 coz, jak sie poznalismy, to ja myslalam, ze jednak jest troche starszy, a on nie mogl uwierzyc, ze jestem sporo starsza. ale co zrobic.. zaiskrzylo tak, ze jestesmy ze soba rok.. kochamy sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
,,atazuzia,,czemu myslisz ze kiedys to sie skonczy?macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
do,,taaak,,ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam dylemat.. :) ona jest ode mnie starsza 6 lat :) nie przeszkadzałby mi jakoś jej bagaż doświadczeń, który ma nadal na plecach i miec bedzie..tylko..czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atazuziatamalutka
Może tak ,może nie skończy się tego nie wiem . Wspólnych dzieci nie mamy ale ja mam córkę z poprzedniego związku i jestem już babcią :) Moj partner chwali się ,że jest dziadkiem . Poznaliśmy się jak byłam po rozwodzie on okazał się dużo dojrzalszy pomimo młodego wieku niż mój mąż . Nie myślałam ,że tak daleko razem zajdziemy , minęło 10 lat . Cały czas układa nam się dobrze . Więcej dzieci nie chciałam ,bałam się rozczarowania . Dlatego jest to chyba ten powód dlaczego myślę ,że kiedyś to może się skończyc ,że nie mamy dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
ja 38, on 23. powiem szczerze, ze rzadko kiedy spotyka sie tak dojrzalego faceta, jakim jest moj chlopak :-) dba o mnie, rozpieszcza, martwi sie... jest naprawde kochany, a przy tym bosko przystojny, wysoki, piekne cialo i twarz, sliczne, niebieskie oczy.. :-) jestem zakochana jak wariatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
a co do dzieci, to swoich nie mam, bo mialam bardzo rockandrollowe zycie. w sensie imprezy, koncerty, poznawanie ludzi i miejsc. i nie chcialam dorosnac ;-) a teraz jak mi sie spoznia okres, to on robi puk puk do mojego brzucha i pyta sie, czy jest tam dzidzius :-) normalnie wymiekam :-) tak wiec nie wykluczam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
prawiczek. ciebie i tak nikt nie zechce- ani mlodsza, ani starsza, dlatego jestes i bedziesz prawiczkiem :-p 🖐️ :classic_cool: a o takiej jak ja mozesz tylko pomarzyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atazuziatamalutka
bezpseudonimu.... co Ciebie tak trapi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ona
przestańcie w kólko pieprzyć o tej atrakcyjności fizycznej ludzie nie ztego powodu są ze sobą !!!!!!! gdyby tak bylo to 80% malżeństw by sie musialo rozstać, bo ona po urodzeniu 2 dzieci nie ma już figury , ma rozstepy itd a facet pare lat po ślubie też robi sie gruby i wyglada tatusiowato jak sie ludzie kochają i są szczęśliwi to cholera z metryką i nie ma co wybiegać w przyszlość , co bedzie, bo za rok już wielu z nas może nie być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
tjaaa. powiedz to moim uczniom, ktorych ucze angielskiego i ktorzy podkochuja sie we mnie hahahha!! :-p :-p :-p coz, dla takiego jak ty, smutny mlotku, to juz naprawde nadziei nie ma :-0 :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
a niby skad?? :-0 chyba, ze jestes siostra mojego mana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
przeciez go nie wyzywam, stwierdzam fakt :-P a takich sfrustrowanych kolesiow jak on, to ja widze na co dzien w szkole, jak sie na mnie gapia, ale nawet poza szkola nie mieliby u mnie szans :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×