Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudonimu....

związek z dużo młodszym mezczyzna

Polecane posty

Gość jedna taka ona
prawiczek ------- jesteś po prostu nieszczęsliwym czlowiekiem ...... bez wzgledu na to, co tu jeszcze napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadbana laska po 30tce jest fajna. atrakcyjna i doswiadczona.. ale rzadko zwiazek z mlodszym trwa dlugo.... faceci to wzrokowcy.... i niestety ale lubia zgrabne i seksowne kobietki....a taka 45 latka nie ma ciala 25latki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
pokaz fote?? zapewniam cie,ze szczeka by ci opadla na widok pieknej, dlugowlosej kobiety z niebieskimi oczami. ale ja na przecietniakow nie zwracam uwagi. myslisz,ze tylko dlatego, ze jestes mlodszy to wszystko ci wolno??? :-0 🖐️ rece precz!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie prawiczek
to i tak zadna nie bedzie chciala, to co sie plujesz. poza tym kobieta w podeszlym wieku to taka od 70 w gore, nie wiedziales, onanisto?? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez chlopczyno zagraj sobie
w jakąś gierke zamiast sie eypowidac w tematach o których nie masz zielonego pojecia łysy nie powinien rozprawiać o fryzurach !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mlodszy...nie wiem . mam 30 lat. tez ponoc jestem przystojny. mam niebieskie oczy i blond wlosy.... jestem pilotem :) mundur podkresla moje oczy... wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
no wlasnie :-p wiesz, jaka jest jeszcze roznica miedzy mna a toba???? ze ja bylam piekna i bede piekna. mialam i mam powodzenie u plci przeciwnej. i wreszcie: ja mam mlodszego i pieknego chlopaka. a ty tkwisz w prawictwie,podczas gdy wielu twoich rowiesnikow ma to juz dawno za soba. powiedzmy sobie szczerze: nikt cie nie chce. w zyciu bym sie z toba nie zamienila. lepszy jeden dzien jak lew, niz cale zycie jak baran :-p :-p :-p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pratata
mutacje i zwyrodnienia, choroby kosci i choroby umyslowe" Prawiczka zmajstrował jakiś staruch ,chyba przynajmniej jedna cecha wymieniona powyżej do niego pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
daniello, ale ja juz mam chlopaka. od roku :-p wiec po co mi inny??? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKA123456
Obserwowalam na cieplych plazach mlode dziewczyny z celuitami, wiszacymi brzuchami. Nieapetyczne, zle dobrane kostiumy. W miescie niewszystkie, ale tak duzo zepnie sie spodniami, boczki skrzydelka paskudnie odstaja i znieksztalcaja. Na wyglad i sylwetke pracuje sie cale zycie. Dlatego ja zachowalam , i gracje ruchu. Nie jeden mlody by chcial, ale nie mialabym odwagi na taki zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
no wiesz,to zalezy,gdzie sie zaczyna. pamietam jedna moja znajoma,ja bylam wtedy gowniara i ona miala syna co mial dziewczyne tylko 2 lata starsza. i ta kobieta rozwalila im za to zwiazek juz po slubie i kiedy mieli dzieci :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
bo nie mogla zniesc, ze laska jest starsza od syna 2 lata!!!! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że bardzo pozytywny
jest związek z młodszym męzczyzną. Faceci są głupi pala fajki , chlają gorzałę i żyja w stesie, a to się obija na staniu kutasa. Z miękkim kutasem to może co najwyżej wywijać i kręcić piruety, a jeśli chodzi o ruchanie, no to palcem w bucie. Jak pisdoliz może jeszcze coś zadziałać, ale jak pali fajki, to sie zasapie i co najwyżej piardnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej chyba nie chodzi o ciało co
tym bardziej że jest teraz coraz więcej dziewczyn w i weku 20 lat które już maja boczki, tłuszczyk tu czy tam itd, i jest dużo kobiet po 30-stce które bardzo dbają o swój wygląd i ciało i nawet wyglądają lepiej od tych 20 latek z niby jędrnymi ciałami, sa super młode laski ale są i tez super kobietki po 30 roku życia które nawet nie wyglądają na swój wiek, więc dlaczego nie miałby byc z młodszym tym bardziej że taka starsza jest bardziej dojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKA123456
Mowie o duzej roznicy wieku (10-15 LAT) Mam meza 3 lata mlodszego , ma kompleksy bo wszyscy mysla ze jest starszy odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaak
ja z natury jestem szczupla,ale widze po moich uczennicach,ze nie musze miec kompleksow :-p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SROKA123456
Ja mam tez drobna sylwetke, i dziecinne rysy twarzy. Dlatego jeszcze wygladam mlodo, ale codow nie ma, kiedys to sie skonczy. Przyzwyczailam sie do tego, ze kazdego dziwi moj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba musi być rodzinne, teściowa, miała młodszego męża, siostry żony sztuk cztery, każda ma młodszego męża i nie narzekają, wprost przeciwnie, i żaden z moich szwagrów nie pali fajek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
dziewczyny myslicie ze nasze zwiazki maja szanse przetrwania?ze bedziemy ze soba tak bez konca?ze nie przestaniemy sie im podobac pomimo upływu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atazuziatamalutka
Tego nikt nie wie . Związki rówieśników , młodych ze starszymi , starszych z młodymi się rozpadają . Ale wszystko jest możliwe . Ja jestem chyba najstarsza z wypowiadających się w tym temacie a jesteśmy już 10 lat ze sobą . bezpseudonimu napisz jak to wygląda u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cszd
Amaleta ---piszesz,ze on ma miedzy 45 a 50,a ona miedzy 65 a 70 iz zyja w zgodzie.Zgadzam sie,z emoga tak zyc,bo widocznie facet był i jest troszkę nie tego.Przeceiz rozne sa zboczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef pierdzik
Co to kogo obchodzi kto z kim jest ? To jest indywidualna sprawa każdego z nas . Nam to pasuje to gdzies mam czy to się komuś podoba czy nie . Ja też jestem w związku z kobietą 13 lat starszą ode mnie i jest super . Moja kobieta jest lepsza od niejednej młodej z którą byłem , Mamy o czym rozmawiac , mamy podobne zainteresowania na dodatek ładna , zgrabna , zadbana .Młode kobietki to gąski , tylko tipsy , alkohol i dyskoteki im w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igjei
józef pierdzik to widac,ze twoja kobieta ktora była kiedys młofa tez była gowno watra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józef pierdzik
co to znaczy "młofa "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudonimu....
do,,jozefa pierdzika,, w jakim miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×