Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmiiii

Cena nowej sukni ślubnej...?

Polecane posty

Gość mmmiiii

Witam, mam pytanie: ile mniej więcej kosztuje nowa suknia ślubna. Chodzi mi o ustalenie granicy, do której suknia jest jeszcze w "normalnej" cenie, a od której zaczyna już być zbyt droga. Zdaję sobie sprawę, iż zależy to od marki, materiału, ale mimo to proszę o subiektywne oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja uszyłam za 1 tysiac. ale jak chodziłam po salonach i weszłam do ewy sass to zaproponowano mi kieckę za 4500 zł i dla mnie to lekko nienormalna cena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie polskie zaczynają się od około 1000 zł. Suknie zagraniczne od 3000 zł. Najpopularniejsze tutaj suknie z Madonny kosztują od 4000 do 6000 zł. Suknie zagranicznych bardziej znanych projektantów to wydatek rzędu 6-10 tys zł. Suknie szyte na zamówienie np. u polskich znanych projektantów to koszt od 8 do 16 tys zł. Co dla ciebie jest normalną granicą, to już musisz sama zdecydować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam suknie za 2700 po rabacie wyszło 2500. Od razu założyłam ze nic powyżej 3 tys bo to juz dla mnie kosmos jest. A już na pewno nie dałabym 5-6 tys za kawałek ładnego jedwabiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Ja kupiłam suknię ślubną w sklepie, nazywała się śuknia do ślubu cywilnego i dlatego zapłaciłam za nią 600zł, natomiast identyczną w salonie oglądałam za 2750zł!!! Różnican, nazwa na metce, a wybawiłam się za wszyskie czasy i nie bałam się że coś mi się porwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie polecam kupywac nowej
sukni bo za te same pieniadze co kupisz najzwyklejsza suknie to mozesz miec uzywana ktora i tak wyglada na nowa jakiejs lepszej firmy , a uwierz mi ze po suniach nowych za ten 1000 to widac ze sa tandety. ja zalowalam ze kupilam sobie nowa bo pozniej sprzedalam ja za bezcen. wiec lepiej poszukaj uzywanych bo bedziesz miec suknie z bajki za smieszne pieniadze nawet na tym forum wiele dziewczyn sie ogłasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komis splendor
U nas suknie kosztują od 500zł do 4000 ( z tym, że ta jedna suknia kosztowała na zamówienie 12 tys). Większość jest poniżej 2000 zł, i są to suknie i nowe i używane. www.sukniesplendor.pl ' Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja obserwacja
A ja zauważyłam, że niestety wiele sukni do 2000 zł to są po prostu tandety - tandetne wykonanie, materiały, przeładowane świecidełkami. Za elegancka suknie trzeba zapłacić z 2500 wzwyż. Za metkę zagraniczną odpowiednio więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że w granicach 3000 zł coś da się kupić. Kiedyś pokazywałam taką sukienkę: http://lodz.lisaferrera.pl/public/gown/3633/Demetrios_3154.html i taką http://lodz.lisaferrera.pl/public/gown/3650/OreaSposa_L505.html i taką http://lodz.lisaferrera.pl/public/gown/3662/OreaSposa_L532.html I co? Może nie są to bezy, ale jak ktoś ceni prostotę, to mu się uda. Wszystko zależy od gustu. "Wszędzie jest niebo, bo śmiejesz się znów, ❤️ mi bije na dźwięk twoich słów" http://www.suwaczek.pl/cache/3f1038f32a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena zalezy też od miasta i salonu:) można znaleźć coś ładnego w mniejszym przedziale cenowym:) mi np.podobało się kilka sukni z Elizabeth Konin ceny tych których wybrałam były 2,200-2,700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wawie w salonie za nową dałam 1800 zł - ale dlatego że była z wystawy - za taką nówkę było 2600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam za 600 zl
sukienkę z welonem i bolerkiem, oczywiście używaną. Stan idealny i byla dokladnie taka, jak chcialam. Dziewczyna sprzedala ją po tak niskiej cenie, bo chciala sie jej szybko pozbyć. Nie wierzylam, że za tyle da się kupić tak ładną sukienkę a jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ceny są bardzo różne, najniższe od 800zł (np na Bazarze Różyckiego), ale średnia cena salonowa to - wg mojej orientacji - 2500 - 4000 (tegoroczne ceny z salonów warszawskich). Wiem, ze to spora rozbieżność, ale wszystko zależy od tego z jakiego materiału i jak bardzo skomplikowany jest krój sukni, jaka firma i lokalizacja salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin - ja sobie upatrzyłam suknię za 1000zł. Pewnie z poprawkami wyjdzie drożej, ale nie chcę wydać więcej niż 1500zł. Do tego te wszystkie dodatki i bielizna... Z tym wszystkim chcę się zamknąć w 1700zł :) I nie więcej!! Okrajać budżet!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaa
ja kupiłam suknienkę z kolekcji z 2009 roku WHITE ONE za 1000 zł, przeceniono ją na 50 % tylko dlatego że była przymierzana przez inne klientki... Nie musze nic poprawiać, jedynie skracam, skrócenie i wszelkie poprawki salon wykonuje gratis. Nie mogę uwierzyć, że udało mi się tak tanio kupic suknię. Warto się rozejrzeć za promocjami i przecenammi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3333
Witam, mam do sprzedania voucher o wartosci 2000 zł za 1600 zł na zakup sukn9e slubnej w Royal Splendor mieszczacy sie na Bemowie w Warszawie. tel. 666891610 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca Brasi
Myślę, że 2,5-3tys. to przeciętna cena w salonach "firmowych". I ok 2tys. w salonach rodzimych:) Ja kupowałam sukienkę w Lisa Ferrera - 3tys. ale łącznie z wypożyczeniem halki oraz skróceniem sukienki za którą to usługę zapłaciłam 100zł! (co uważam za dziwne). Tak czy inaczej polecam ten salon, dużym plusem jest podanie cen na ich stronie, sukienki są dobre jakościowo, ja ze swojej byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1234567
Witam, mam do sprzedania voucher o wartości 2000zł na zakup suknie i dodatków w salonie Splendor, za 1700 zł. tel.666891610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widel5
Cześć, Ja zamówiłam suknie przez internet za 1500 zł!! Wybrałam model sukni z ich strony i troche go pozmieniałam na wzór sukni która widziałam na jakiejś modelce w TV. Trochę się bałam ze bedzie z beznadziejnego materialu ale z drugiej strony szkoda było mi wywalać tyle kasy na suknie w salonie. Zanim wysłali mi suknie przesłali mi jej zdjecie do zatwierdzenia - wyszła BOSKO!!! Suknia byla szyta na miare i o dziwo wszystko idealnie pasowalo!!! jakby co podaje link do strony... a i mozna sie negocjowac bo moja suknia kosztowala 2100 a w koncu udalo mi sie ja kupic za 1500.... www.suknieserenity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wy bierzecie
takie tanie suknie u mnie w miescie krawcowa powiedziala zwykla prosta za 1800 a taka nieco bogatsza 2200 zl i to jest u mnie najtansza krawcowa bo inne spiewaly 2500 zl w salonach suknie niefirmowe zaczynaja sie od ok 2 tys ale tandeta niemilosierna suknie firmowe od ok 3 tys tak ja rowniez polowalam na suknie salonowa z wyprzedazy albo uzywana i powiem wam cos do dupy albo mocno przybrudzone albo mocno nadprute (nie kazdy salon w cenie dopraowadza taka suknie do uzywalnosci a o takich uzywanych od osob prywatnych to nawet nie ma co mowic bo wiaodmo we wlasnym zakresie) a to jeszcze przerobic trzeba na moja figure i w rezultacie cena mocno wzrasta ja znalazlam w salonie firmowa suknie za 2 tys taka jaka chcialam (nawet nie wiem jakim cudem :) wiec leje na krawcowe czy na suknie z wyprzedazy albo na uzywane suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamari266
Ja kupilam swoja z Mon Cheri za 4600. zl.Jest sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htnhgn
bylam ostatnio w salonie i suknie z roku 2010 byly po 400-1000zł dla mnie to byl szok, ze takie tanie. z 2011 byly juz drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja suknia
była kupiona w Poznaniu w salonie Agnes. Normalnie kosztowała 2800zł, jednak trafiłam na wyprzedaż i zapłaciłam za nią 1500zł (suknia oczywiście nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
za ladna suknie i dobra jakosciowo zaplacisz do 3000zl chyba ze uda Ci sie trafic na wyprzedaz...powyzej to juz drogo jak dla mnie (chociaz powiem szczerze ze nie licze sie z kasa ale nie widze sensu w wydawaniu wiecej niz 3000) A propo Macka Zienia i jego tegorocznych kolekcjii... suknie drogie ale wygladaja na tani szmelc (bez urazy wielbicielki projektanta) i w sumie placisz na marke. Ja bylam w szoku z rozczarowania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina gdalik
Projektowałam suknię u Kamy Ostaszewskiej, kosztowała mnie niecałe 3 tysiące i naprawdę mam dokładnie taką suknię, o jakiej sama marzyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka26
Przestan w koncu ta ostaszewska wszedzie reklamowac, bo u mnie na bazarze sa ladniejsze suknie i z lepszego materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina gdalik
Co za idiotka z ciebie - pomyśl zanim coś napiszesz. To przechodzi ludzkie pojęcie. Twój post przesyłam do tej babki - może wytoczą ci proces o te kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna1992
Cena sukni zależy przede wszystkim od materiałów i kroju sukni (im bardziej skomplikowany tym droższa suknia) np. Prosta princeskę bez koronek można juz uszyć za 800 zł, metr koronki może kosztować 200 zł, do tego aplikacje, perełki, kryształy… to wszystko jest niestety bardzo drogie. Najlepiej od razu powiedzieć sprzedawczyni/krawcowej jaki jest budżet. Uszyć można w Novii (straszne ceny), Adriana Moda Ślubna na Boh. Warszawy (Nowość, moja opcja nr1), Justyna na Długosza, Salonik na Kaszubskiej (opcja nr 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna93
Witajcie, bardzo prosiłabym o podanie adresów, nazw salonów w których mogę uszyć niedrogo suknię princessę, nie interesują mnie koronki czy jakieś hafty :). Mieszkam w Łodzi i tutaj na Jaracza suknie są w cenach 2400-3500 a salonów na jednej ulicy jest ok. 20. Więc bardzo zdziwiło mnie to że można uszyć prostą princessę za 800zł. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś zna nazwę salonu w którym można princessę w cenie do 1000 czy tam nawet 1500zł uszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×