Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmiiii

Cena nowej sukni ślubnej...?

Polecane posty

Gość gość
O matko od Violi te suknie są przecudne. Też pewnie się do Jej atelier przejdę i cos może wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam tu polecić Violę Piekut, ale widzę, że ktoś mnie ubiegł ;) Też planuję mieć od niej sukienkę. Oczywiście cena zależy od tego jaki materiał, jakie przeróbki itp. Warto samemu podejść i dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz jaka jest "dolna granica" u Niej? OD jakiej kwoty można cos kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mega oferta u Violi Piekut, -70 % na kolekcję 2017 więc nie ma opcji- kupuję jej suknię ślubną, zresztą zawsze o tym marzyłam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie www.sylwiaromaniuk.com ja tam swoją szyłam. Jedyna i niepowtarzalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją nowa suknie kupiłam za 2850 zł. Ale jest taka jaką chciałam i na prawdę jest piękna. 100% zadowolenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zależy od tego, gdzie kupujesz, czy jest to projekt autorski czy salon. Ja kupowałam w salonie (http://emmimariage.pl/) i byłam bardzo zadowolona zarówno z samej sukni, która była przepiękna i zrobiła furorę :), jak i z obsługi w salonie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona9990
No to są mniej więcej te przedziały. Szyłam suknie w salonie Nabli w Krakowie i muszę przyznać, że nie żałuję - warto było dla efektu końcowego. Czułam się wyjątkowo pięknie. Naprawdę miałam wrażenie, że to “mój dzień”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukrecjaJan
Ja nie przygotowywałam się w jakiś szczególny sposób do zakupu sukni ślubnej. Po prostu poszłam do salonu Nabli w Krakowie, zamówiłam sukienkę, zdjęto ze mnie miarę a potem miałam jedną przymiarkę, Wszystko poszło bardzo sprawnie. Rozważałam tylko suknie szytą na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od miejsca. Ostatnio w Poznaniu Viola Piekut otworzyła salon, może będą jakieś promocje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.06.2019 o 17:25, Gochaaa123 napisał:

Zależy od miejsca. Ostatnio w Poznaniu Viola Piekut otworzyła salon, może będą jakieś promocje??

Z kradzionymi projektami:

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Suknię jaką sobie wyśniłam uszyto mi na wymiar w salonie www.lefroufrou.pl/.  Wszystko tam dzieje się jak w bajce. Klientki są traktowane jak księżniczki. W końcu na ten wyjątkowy dzień czeka się raz w życiu. Byłam zachwycona współpracą i efektem końcowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×