Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaKaja

dokąd na wakacje z 3-latkiem?

Polecane posty

Gość mamaKaja

w tym roku po raz pierwszy chcielibyśmy sie wybrać z naszym 3-latkiem na wakacje za granice - najlepiej nad ciepłe morze. jaki kraj waszym zdaniem najlepiej wybrać? co polecacie? może ktoś korzystał z ofert biur podróży, które organizują też jakieś atrakcje dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisha
Grecja jest super, Hiszpania. jeśli Turcja czy Tunezja to może lepiej w maju lub we wrześniu, bo może być za gorąco... a tak naprawdę to dzieciaki wszędzie bawią się świetnie, byle była wielka plaża, basen, zjeżdżalnie i place zabaw. z tego co wiem to scan holiday ma w ofercie najwiecej hoteli nastawionych na rodzinne wakacje z dzieciakami http://www.youtube.com/scanholiday#p/u/2/d76Ldnyzfkc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikolonia
my te z się rozglądamy za rodzinnymi wakacjami gdzieś nad ciepłym morzem i w sumie jak tak porównywałam, to scan holiday mają naprawdę dobre ceny, a atrakcji dla dzieci faktycznie więcej, niż konkurencja. a te ich reklamy są rozbrajające - najlepsza jest ta z dziewczynką, która lepi babki z piasku profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszych zagranicznych wakacjach z Maluchami byłam jak miały 1,5 roku. Padło na Turcję, było fantastyczie. W lipcu zaliczyliśmy Tunezję - dzieci upały zniosły świetnie, my gorzej..... W tamtym roku wybraliśmy się w czerwcu do Bułgarii i w sierpniu do Chorwacji. W tym roku jedziemy znów do Bułgarii. Turcja i Bułgaria z TUI, Tunezja z Eximem (tu nie polecam dwa razy w Tunezji byłam z tym biurem i dwa razy zaliczyłam kichę), Chorwacja z biurem JASAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo1
z tych reklam to mi się najbardziej podoba chyba ta z rękawkami :) co się dziewczynka nie może wsunąć :) http://www.youtube.com/scanholiday#p/u/4/ZkwpJb-BShg ładnie bardzo ta restauracja wygląda. widać od razu, że błogi klimat. jedzenie nad wodą, romantyczne oświetlenie. nie wiem czy to Tunezja czy jakieś inne miejsce, ale i tak jest ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz sie balam
polecam Teneryfe:)moje dzieciaki byly zafascynowane parkiem wodnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
co za roznica, z dzieciakiem i tak wakacje beda polegaly jedynie na moczeniu tylka na zmiane w basenie i nad morzem, wiec kraj nie ma znaczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/prawica2010
to dziecko jest za małe na podróże,na razie jeździjcie tylko do rodziny na wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirellia
ja polecam scan holiday, wakacje z nimi to czysta przyjemność i żadnych wpadek. tylko smutno jak się już urlop kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKaja
mąż przyniósł do domu właśnie katalog scan holiday, bo właśnie ponoć sie reklamują jako biuro nastawione też na dzieciaki. na razie jesteśmy na etapie przeglądania ofert, bo wydają sie całkiem całkiem. najbardziej mi się spodobała Turcja, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... dzięki za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w czerwcu w bulgarii z itaki z 1,5roczniakiem i bylo superowo, piasek!!! to jest dla dziecka najwazniejsze i cieple morze wtedy inukniesz siedzenia na basenie :D polecam sloneczny brzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez bylam z półtoraroczniakiem w Bułgarii, było cudownie:) do Bułgarii leci sie tylko 1,5h co tez jest duzym plusem przy niecierpliwym dzieciaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwszy raz byliśmy na wakacjach za granicą jak nasza córeczka miała 2 latka. Wybraliśmy sie wtedy do Hiszpanii. Mieliśmy hotel rodzinny i za corke nie placilismy, bo taka byla oferta dla osob z malymi dziecmi. W tym roku jedziemy do Grecji z Funclubem i korzystamy tez z tego pakietu rodzinnego - dzieci do 4 lat maja darmowe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styllowka
Bardzo dobre warunki są w tym Primavera spa w Jastrzębiej Górze. Oni tam są nastawienie na rodzinne wczasy i dość szeroko mają rozwiniętą ofertę zabaw dla małych szkrabów tak by i również rodzice na urlopie mogli sobie odpocząć. :) Przy okazji można skorzystać z nadmorskich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość universse
też jakiś czas temu trafiłam na ofertę hotelu Primavera i przyznam, że mnie kusi kusi, dla dzieciaków przewidziane są rozrywki, a ja w tym czasie mogę sobie na jakiś zabieg wyskoczyć do SPA. Tylko kiedy najlepiej pojechać ?? Może we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalho
zależy też na jak długo chcesz pojechać, ale jak na kilka dni to może się wybrać do Krakowa? to jest bardzo piękne miasto, dużo atrakcji i na pewno ani Ty ani pociecha nie będziecie się nudzić. A jak się zdecydujecie na wyjazd do Krakowa polecam się zatrzymać w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Majorke! Nasz mlody mial rok i 8 miesiecy jak tam polecielismy. Dobrze znosi lot samolotem, klimat tam przyjazny bo mimo ze cieplo to woda robi swoje:) A teraz jedziemy prawdopodobnie do Chorwacji. Zalezy nam na basenie jakims i placu zabaw. No i bedziemy pewnie duzo nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się pokazywać mojej córce jak najwięcej pięknych miejsc w Polsce. Ostatnio byliśmy w ZOO http://zoosafari.com.pl/ była zachwycona, już planuję kolejny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam! gdzie na wakacje z dzieckiem w 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Polsce czy za granica wybierz hotel przyjazny dzieciom:) to podstawowa pomoc. I skorzystaj z bnoiura podrozy., My jezdzilismy z http://www.kostravel.pl/ - za kazdym razem strzal w dzisiatke. Z dzieciakami juz bylismy we Włoszech i Hiszpanii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezależnie od wyboru lokalizacji, bardzo ważne jest miejsce, gdzie się zatrzymacie. Obiekty idealne dla maluchów znajdziesz na dzieci.nocowanie.pl/. Korzystałam wiele razy. W tym roku u mnie wybór padł na polskie morze i Władka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Ja z mężem i dzieckiem jeździmy tylko po polsce. Niestety mały często choruje, więc wolę być w kraju. Ostatnio pojechaliśmy do Krakowa, gdzie spędzaliśmy czas w hotelu Regent. :) Bardzo fajne miejsce. Kraków też daje sporo możliwości zabawy dla małej pociechy ;) Warto się tam wybrać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...yka
1 godzinę temu, Gość ola napisał:

Ja z mężem i dzieckiem jeździmy tylko po polsce. Niestety mały często choruje, więc wolę być w kraju. Ostatnio pojechaliśmy do Krakowa, gdzie spędzaliśmy czas w hotelu Regent. 🙂 Bardzo fajne miejsce. Kraków też daje sporo możliwości zabawy dla małej pociechy 😉 Warto się tam wybrać 🙂

wakacje w krakowie 

buahahahaha 

dobre!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×