Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janeczka1234

jaki jest facet lew?? co lubi? jak go uwieśc?

Polecane posty

Gość janeczka1234

podajcie soej doświadczenia, na co zwraca uwage itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki orzech do zdyzienia
typ dominujacego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilena
zdradza , ciężki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
o kurcze.... ja znma 2 lwy to męski typy bardzo, ale poznałam 3 i wydaje mi sie spokojny....przynajmnij tak z opisu na portalu wynika i z jego wiadmosci wnioskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolenie idiotyczne
byłam z facetem lwem i był ciotą i ciepłymi kluchami, z łatwością władowałam go pod pantofel. w dupę sobie wsadźcie to gadanie o znakach zodiaku, to bzdura jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francZKa
a ja to mam w dupie , nuda ! idź spac kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkoska_23
jestem z lwem 5 lat. według mnie to typ zdobywcy, lubi chwalić się w tłumie (kobietą, samochodem itd.) jest wyrozumiały, spokojny, lubi tajemniczość ( mini i bluzka z dekoldem odpadają, uwielbia detale np, odsłonięte sexy jedno ramię, koronka na plecach, kobiece stopy w szpilce, zmysłowe perfumy.to go ciekawi, podnieca..lubi zdobywać anie być zdobywany. uwierzcie mi, wiem co piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
kurcze, ja też nietety lubie sdoywać, bo ja mam tak że mi sie podobaja tylko ci , których ja wybiore a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spod znaku lwa
Jo sem lion :P Coś w tym jest że lwy lubią rządzić i dominować :P Myślę że pomimo że uwielbiają sobie pokrólować o jednoczesnie nie pomiatają ludźmi a to jest istotna cecha! Aha i źle się czują jak ktoś nimi steruje lub rozkazuje, lubią podejmować same decyzje, co nie znaczy że sie z nikim nie liczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Mój dr jest lwem ... i fakt lubi rządzić i dominować ... aczkolwiek lubi być uwodzony... :) W pracy i rządzi i dominuje ... ;) Ojj ciepłymi kluchami to z pewnością nie jest ... Jest strasznie zazdrosny ... ojj strasznie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Tak sterowani chyba raczej nie lubią być ... więc trzeba to robić tak, aby na to nie wpadli ... dość trudne zadanie, bo ten jest bardzo inteligentny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
I u mnie też ta uciekająca zwierzyna ma potwierdzenie ... im bardziej uciekam, tym bardziej goni ... Słowa u niego mają sporą moc - nie rzuca słów na wiatr ... więc kiedy chciałam zerwać ... uprzedził, że jak powiem żegnaj to już nie da się zrobić .... a jednak dało się zrobić ... :P to z jego strony sporo znaczy ... teraz jak jest podobna sytuacja, kiedy mam zamiar popłynąć ... on wychodzi przed szereg i nie dopuszcza do tej sytuacji ... i jest skuteczny ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Chyba lubi jak kobiety leżą u jego stóp ... choć wybiera uciekające w rezultacie .. :P Jestem drugą kobietą w jego życiu ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahaaaaaaa
skorpionica twoja wypowiedz pasuje do znaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Pewne cechy jednak mają wspólne ... lubią królować ... znam ich 3 ... jak tak teraz myślę o nich to sporo cech wspólnych ... przyzwyczajeni do zachwytu kobiet nad nimi, ale jednak jeśli nie uciekają to tracą zainteresowanie ... :P Chyba ogólnie przyzwyczajeni do zachwytu nad nimi .. Mój dr jest pracoholikiem, ale pewnie dlatego że szefowie chętnie by go sklonowali .. ochy i achy nad jego osobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Ciekawe, czy jego oczytanie także wynika z chęci wzbudzania zachwytu ... Często się przeprowadza ... więc w jego mieszkaniu najwięcej książek ... Pamiętam jak mnie zaprosił pierwszy raz do siebie ... jeden fotel, więc on siedział na podłodze ... nie miał też stolika - kieliszki z winem na podłodze zatem ... a wokół pół empiku ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijkllllll
Gorzej niz ciemnogrod:-D Ja pierdole, ale Oni naprawde sie nakrecaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
A jakieś konkretne argumenty przeciw? Nikt tego nie traktuje jako wyrocznię, jednak przesadzacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijkllllll
chyba srednia Waszego wieku to 15 lat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni lwy -lubia milosc francuska -gumy MAOMAM -czerwone staniki -nosic buty na druga strone -spac na dachu -calowac sie z kobieta jednoczesnie ogladajac telewizor - muzyke Gracjana Roztockiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
Jeżeli to jest ten argument, to chyba sama masz 15 lat ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella ...
A co to za argument? Artykuł? Hmm .. to żaden argument .. :O Dużo więcej stron jest o znakach zodiaku .. więc? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynkoska_23 to trafnie opisala. Jestem Lwem wiec napisze cos od siebie, jak zdobyc Lwa. Podstawa to: brak krytyki poczynan Lwa i chwalenie go, ale szczere. Co lew Lubi: dostawac prezenty zwlaszcza cos praktycznego a zarazem ekskluzywnego i drogiego, prezenty musza byc pieknie opakowane i najlepiej z osobista dedykacja, wyjscia do dobrych restauracji, czestu Sushi albo inne kuchnie egzotyczne, Lubi jak sie inni a zwlaszcza wiele kobiet nim zachwycaja. aktywnosc fizyczna, sex, takze seks odwazny i rozne udoskonalenia i experymenty, zwierzeta, i wszystko co wiaze sie z przyjemnoscia, namietnosc, delikatnosc partnerki. Lew musi dominowac a jesli czuje opro wiec nie porzychodzi mu to zbyt latwo to satysfakcja jest bardzo duza, ale z oporem nie mozna przegiac. Nie znosza: krytyki, zmuszania do czegos, ograniczania swobody, kontrolowania, jak tos bierze jego pomysl za swoj, siedzenia przy biorku. Jak zrobic wrazenie na Lwie: Zachwycac sie nim i jego pomyslami, jego sylwetka, sluchac uwaznie co mowi (a lwy uwielbiaja opowiadac) i nie mu nie przerywac, isc z nim albo go zapraszac na imprezy. Na lwie robia wrazenie kobiey bardzo zadbane i atrakcyjne, kobiece. Szpilki, elegancka sukienka i ladne stonowane dodatki robia na lwie ogromne wrazenie, dobrej jakosci zapach, zazwyczaj delikatny i do tego usmiech to efekt gwarantowany. Ale uwaga, to lew musi zdobywac, wiec nie nalezy sie lwu zbytnio narzucac. Lwa latwo jest zdobyc, ale trudniej przy sobie zatrzymac. idealna partnerka lwa musiy byc nie tylko wobec lwa bardzo dyplomatyczna, lew musi miec zaufanie i wiedziec ze nie przyniesie mu wstydu ani ujmy, takiej partnerki powinni mu inny zazdroscic. Igranie z wzbudzaniem zazdrosci u lwa ma krotkie nozki, zazwyczaj jak sie przesadzi lew nagle zrywa nieodwolanie znajomosc. Lepiej nie probowac i nie dawac powodu do zazdrosci. Lwy sa na tym punkcie bardzo przeczulone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pewnego czasu spotykam się z takim lwiątkiem :) ogólnie nie wierzę w horoskopy ale jakiś czas temu z kolegą z pracy sobie poczytaliśmy analizy swoich znaków zodiaków i bardzo wiele nam się zgadzało. od tego czasu jak nie mam nic lepszego do roboty zaglądam sobie na horoskop :) z lwem też sobie poczytaliśmy i prawie pękł ze śmiechu, bo tak wiele się zgadza. "mój" lew ma dwojaką naturę. z zewnątrz faktycznie lew, ale w środku kotek. uwielbia się tulić, całować i właśnie odkrywać kobietę. uwielbia pieścić, bo jak Tobie jest dobrze, to on jest tak dumny z siebie, tak zadowolony, że sam się podnieca. faktycznie lubi mieć to co wg niego jest najlepsze i jakkolwiek nie dba o to co ludzie myślą o nim samym, tak samochodem czy dziewczyną lubi się chwalić. obecnie jest za granicą. już zapowiada jak wróci i będzie się chwalił mną. pierwsze, co powiedział po tym jak zaczęliśmy być w związku to - "mam najlepszą dziewczynę na świecie a nie mogę się nią pochwalić!" - natura lwa. Pomimo to, ma dość trudny charakter. Jest zazdrośnikiem, ale niczego nie zabrania i nie obraża się raczej z byle powodu, po prostu jest zazdrosny i okazuje to. Niecierpi jak się go krytykuje albo coś mu się sugeruje, rozkazuje. On musi iść własnymi ścieżkami a ty jego masz wspierać. poza tym nie lubi się przepracowywać. dlatego trzeba go niestety motywować, ale nie poprzez krytykę tylko wiarę w niego i jego możliwości. ja tak uważam. poza tym musisz być wzorem dla niego niestety, w kwestii zawodowej. a on ciebie będzie wspierał i chwalił. teraz jestem w trakcie zmiany pracy, zaczynam nowy "projekt" na własną rękę- "wierzę w Ciebie", "poradzisz sobie", "dobrze że chcesz się rozwijać" "może w Ciebie zainwestuję?" ciągle to słyszę, bardzo dobrze wspiera i motywuje. chyba są dość szczodrzy, ale później lubią się tym pochwalić. "w zeszłym roku kupiłem mamie lodówkę na urodziny" itd;) jest raczej oszczędny. jak pracuje to odkłada pieniądze, jeżeli mu zostają. ostatnio mnie pytał czy chociaż czasem jestem zazdrosna, bo ja w ogóle nie jestem zazdrośnicą, w nikim nie widzę zagrożenia, po prostu podchodzę rozsądnie do tego typu spraw. bo lubi jak czasami zrobisz kwaśną minę jak wspomni o jakiejś kobiecie. lubi jak się pokaże w tej kwestii trochę pazurków. ale broń Boże go ograniczać :) po prostu w ten sposób masz mu pokazać, że Ci zależy i że chcesz go zatrzymać przy sobie. (a mówią że to kobiety są skomplikowane!) czy lubią walczyć? tego sama nie wiem. przeczytałam w horoskopie że kobieta która jest z lwem musi być piękna inteligentna i mieć powodzenie. można powiedzieć, że nic mi nie brakuje, facetom się podobam, każdy mówi że jestem "urocza". przy tym jestem bardzo ambitna, interesuję się wszystkim co możliwe, oglądam dokumenty bo kocham wiedzieć wszystko. po rozstaniu z moim byłym (po 5 latach związku) posypało się dużo adoratorów ;) on o tym wie. wie, że mam powodzenie, że inni do mnie wypisują, zapraszają itd. nasza znajomość jednak bardzo płynnie przeszła z kumpelstwa bez totalnie żadnych podtekstów czy fizycznego kontaktu itp., do partnerstwa. dlatego ciężko powiedzieć czy lubi walczyć. po jego wyjeździe spotykałam się z innymi facetami, ja ogólnie mam więcej kolegów niż koleżanek bo po prostu "tak wyszło", nie zamykam się na znajomości z facetami, to nic złego. to napewno dało mu odczucie że musi walczyć. co do stabilizacji, ciężko powiedzieć. mój lew swojego czasu długo był takim Alvaro jak mało który... dziewczyny go uwielbiają, ma śliczną buźkę, jest wysoki, dobrze zbudowany a do tego "bajera" na najwyższym poziomie :D ale po pewnym czasie znudziło Go to, chce szczerego związku bez żadnych wyuczonych tekstów, chce oprzeć relację na rozmowie i uczuciu i wejść w to, jak sam powiedział, na 120%. twierdzi, że marzy o ślubie z miłości ("żeby każdy mi zazdrościł że jestem taki szczęśliwy"- znowu lwia natura:D), że chce mieć żonę, dzieci i stabilną pracę która da mu podstawę do budowania rodziny. z bawidamka w rok stopniowo stał się potulnym kotkiem który chce stabilizacji. "chcę być w końcu w stałym związku który będzie podstawą do budowania przyszłości" - to jego słowa. a jak będzie, tego nie wie nikt :) czy będzie dążył do tego, albo czy nie znudzi go to stabilne życie... aha i jeszcze jedno. lubi "spontan", gdzie wsiadacie do auta i jedziecie tam gdzie macie ochotę albo kilkudniowe wypady. jak rzucam mu takie propozycje to pieje z zachwytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sie zgadza!Jestem z lwem od trzech lat i jest wlasnie taki jak opisalas.Dopisze tylko ze jak lew sie zakocha to staje sie odpowiedzialnym za zwiazek mezczyzna i nie w glowie mu skoki w bok.Lew jest tez bardzo chojny i zawsze stara sie zeby jego partnerka miala wszystko o czym zapragnie.Jak sie lwa nie krytykuje i akceptuje sie go takim jakim jest,staje sie pitulnym kotkiem ktory patrzy na ciebie z uwielbienim.Jest wspaniala podpora w trudnych zyciowych sytuacjach bo jest mocny psychicznie i z kazdej sytuacji wychodzi bez szwanku.Poprostu jak kot zawsze spada na cztery lapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem lewm
I bardzo dużo się z tego sprawdza co tu jest napisane :) Ogólnie lwy odbierane są dosyć pozytywnie, Lwy często mają za przyjaciółki dziewczyny z pod znaku bliźniaków - też sięsprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat z lwem......zazdrosny i zdradza niestety !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×