Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprawa moja taka

brak seksu od miesiaca

Polecane posty

Gość sprawa moja taka

jestem z nim od paru miesiecy,on jest starszy o 8lat,mamy warunki,a od miesiaca prawie sie nie kochamy.on ostatnio mial b.powazne problemy w pracy,stwierdzil ze musi wyjechac do rodzicow,odpoczac.ok.wrocil,spotkalismy sie na kawe,niestety nie mial czasu na nic wiecej bo ma duzo spraw do zalatwienia w zwiazku z praca.mi to wszystko sie srednio podoba,nie jestem jakas nimfomanka,poprostu odczuwam ochote na seks z wlasnym facetem.wkurza mnie to.wczoraj jak juz sie rozstawalismy,praktycznie odczepic sie nie mogl,calowalismy sie,cos wspomnial,ze ma wielka ochote na mnie i ze po mojej pracy mnie odbierze i bedziemy sie mieli tylko dla siebie. no i nic. czy miesiac bez seksu to powod do zerwania lub robienia jakichs zarzutow? dodam ze on nie ma 30,wiec problemy z erekcja raczej odpadaja,innej raczej nie ma,pewnosci nie mam,ale wierze ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa moja taka
wydaje mi sie,ze to problem mezczyzn troszke w pozniejszym wieku.sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam ,że bardzo często powazne problemy w pracy przekładają się na problemy w łóżku ... a tak poza tym uważam ,że powinnas z nim po prostu szczerze porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchampssa
on jest zestresowany daj mu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa moja taka
no niby moge zrozumiec,ze te problemy w pracy(mogl stracic prawo wykonywania zawodu) moga sie odbijac na naszym zyciu seksualnym,ale ja to troszke odbieram jako zaniedbywanie mnie. gdy mu zwrocilam uwage,ze to troche dluga przerwa,powiedzial,ze narobimy straty i zebym sie nie martwila glupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa moja taka
ale tak w ogole to to jest mozliwe zeby tak naprawde facet po miesiacu niczego nawet nie chcialby jakiegos szybkiego numerku? zawsze wydawalo mi sie,ze seks rozluznia,odstresowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa moja taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfdss
Stres w pracy odbija się na psychice a to powoduje spadek libido. Czy tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfdss
W dodatku jesteś z nim od pary miesięcy dopiero a z tego co widzę, to bzykać ci się tylko chce. Jak mówił ci że to przez pracę, to dlaczego mu nie wierzysz a szukasz odpowiedzi na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwij! Ludzie z mniejszych powodów to robią a ty zdaje się tylko poszukujesz w związku "haków". Ludzie powinni sobie okazywać zrozumienie i wsparcie. I jest osiem lat starszy czyli facet ma ciężko bo dostrzega życie z innej perspektywy niż tylko cielesnych uciech. Haruje ciężko do tego stopnia że odbiera mu to resztki "ognia" to przyda mu sie jeszcze "cios siekierą" w plecy. Nawet pewnie nie interesujesz się co u niego w pracy, nawet pewnie nie rozmawiacie gdy wróci do domu, nic nie wiesz bo nic to ciebie nie interesuje. Pragniesz nie być zaniedbywana lecz czy sama dbasz? Oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdg
Melygion - brawo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa moja taka
akurat on mi duzo opowiada,rozmawiamy o jego problemie,sam mi mowi ze jestem jego jedynym oparciem. i ja nie robie mu wyrzutow,w sumie to raczej o tym mu wspomnialam. dodam,ze ja wcale nie wymagam jakiegos czestego seksu poprostu w pewnym sensie boli mnie ze niezaniedbuje wyjsc z kolegami na jakies popijawy a swoja dziewczyne tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×