Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska jak zawsze

Po jakim czasie poczulyscie ze wasz facet to ten na cale zycie, milosc?

Polecane posty

Gość ciekawska jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
Po pol roku ale po bardzo intensywnych 6 miesiacach codziennych spotkan a po na stepnym pol roku utwierdzilam sie tylko w swoim przekonaniu mielismy tez okazje pomieszkac razem jakis czas. Zreszta bylam bardzo chora a on przy mnie byl i mnie wspieral mimo ze moja choroba powodowala ze go odpychalam. Dokladnie po roku od pierwszego spotkania oswiadczyl mi sie. Slub w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
Wazne jakie sie ma doswiadczenie w zwiazkach i czy jest sie na tyle uksztaltowanym ze sie jest swiaodmoym tego czego sie oczekuje od zwiakzu i od partnera ktory ma byc nie tylko obiektem uczuc ale takze towarzyszem na cale zycie i dobrym mezem i ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska jak zawsze
bo juz po pierwszym pocałunku w łazience w dyskotece, w której go poznałam, a kiedy zobaczyłam co ma w majtkach wiedziałam ze to miłość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech to na co chorowałaś
????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
na anoreksje z epizodami bulimicznymi Dostalam krecka caly czas tylko dieta kalorie jadlam jakies 500 kcal dziennie i wazylam sie 10 razy w ciagu dnia Nie moglam wejsc na 1 pietro bo bylam bardzo slaba podstawowoe czynnosci zaczynaly byc problemem cisnienie bardzo mi spadlo nabawilam sie anemii mialam podkrazone i wytrzeszczone oczy blada twarz krecilo mi sie w glowie. Ciagle bylam senna i zmeczona. itd I psychicznie to byl koszmar. Bylam chuda kosci mi wystawaly a ja wstydzilam sie swojego wygladu. Nie chcialam zbey chlopak mnie dotykal i calowal powiedzialam ze jesli karze mi przytyc to go zostawie i ze dieta jest wanziejsza od niego. Wszystko wyprowadzalo mnie z rownowagi stalam sie bardzo nerwowa i placzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verycutesexygirl
Po drugim spotkaniu. Może się wydawac to absurdalne, ale tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh,wyszlas z tego? jak teraz wyglądasz i jak się czujesz? a w ogole ile masz lat? Twój post utwierdza w przekonaniu,że na świecie są prawdziwi faceci ,którzy nie oczekują laluniek i potrafią byc z kobieta w bardzo ciezkiej sytuacji. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w koronkowych majtkach
sama nie wiem kiedy ale od pewnego momentu nie wyobrażam sobie życia bez niego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy ze mna zatanczył
a tańczył bosko - przedtem na niego nie zwracałam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
foribiddenfruit Hmm bylo ciezko ale on odbyl ze mna rozmowe. Powiedzial jak mu jest ciezko jak go odpycham i jak ta chroba niszczy nas zwiazek. Obiecal ze nie bedzie zmuszal mnie do jedzenia bo i tak wie ze to nie ma sensu. Stwierdzil ze wcale chuda nie jestem ladna i wolal nawet kiedy mialam kilka kg za duzo.Ociecal ze bedzie ze mna przejdziemy przez wszyskto razem jesli bede potrzebowala przytuli ciagle pytal jak moze mi pomoc czego oczekuje.. Byla mowa o lekarzu ale on wiedzial ze ja jestem bardzo silna i umowilismy sie ze jesli nie damy sobie rady sami wtedy udamy sie do specjalisty. Co tydzien mialam dodawac 100 kcal. Oszukiwalam na poczatku ale potem jakos udalo mi sie dobic do 1000 chociaz trwalo to chyba 2.5 miesiaca. Przynajmniej nabralam troche sily i waga wolniej spadala. Potem wyjechalismy na wakacje na 2 tyg. Bal sie strasznie ze fizycznie to bedzie dla mnie za duze obciazenie a mielismy bardzo aktywnie zaplanowane wakacje Bardzo mnie pilnowal wiedzial co lubie jesc i delikatnie zachecal pozatym caly czas rzucal ze przeciez tyle sie ruszam wiec nie przytyje. Poczatki ciezkie mialam skurczony zoladek wiele miesiecy nie jadlam nic slodkiego ani nawet nic odrobine tlustego wiec ciezko odchorowalam te terapie. Po zjedzneiu normalnego posilku bylam na wpol przytomna i cala obolala ale on nie spal w nocy w razie gdyby trzeba bylo jechac na pogotowie i trzymal mnie za reke Po powrocie do domu okazalo sie ze przytylam 7 kg. Szok myslalam ze go zabieje rozszarpie ale okazalo sie ze znowu jestem wesola dogadujemy sie i jestesmy szczesliwi. Jeszcze probowalam sie odchudzac ale po jakims czasie przeszlo mi.Pozniej pozbylam sie jeszcze 2 kg ale juz normalnie sie odzywiajac. W tej chwili znowu jestem na diecie schudlam kolejne 2 kg przez tydzien i on juz ze mna rozmawial bo zauwazyl ze znowu jestem za chuda ... Z tym walczy sie ciagle od nowa ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety mobeitkiif
po 7 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
foribiddenfruit .... zeby nie bylo ze on jest egoista i martwil sie ze nie okazuje mu uczuc Poprostu bylam bardzo slaba strasznie mezczylam sie fizycznie i psychicznie Moj lekarz ogolny tez nagadal mi do sluchu bo wyniki badan byly zle sam podal mi kilka adresow poradni zjamujacych sie leczeniem anoreksji. Ogolnie wygladalam tez na bardzo chora nie da sie patrzec na zdjecia z tamtego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
foribiddenfruit P.S. Mam 25 lat Moj Narzeczony 27 :) Czuje sie calkiem dobrze ale martwie sie ze znowu nie bede umiala skonczyc z dieta ktora zaczelam. Wygladam normalnie. Rozmiar ubran 34-36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
ehh wyglada na naprawde porzadnego faceta, ze swieca takich szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantulla
pewnie wyniosl to z domu, prawdopodobnie wzoruje sie na ojcu jaki jest twoj tesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh******
tarantulla Moj tesc z pozoru to mily czlowiek ale naprawde bardzo zlosliwy choleryk. Cala josobowosc Mojego Narzeczonego uksztaltowala ciepla i serdeczna mama. Nauczyla go wykonywania obowiazkow domowych gotowania itd ciagle mnie wypytuje czy jej syn mi we wszysktim pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×