Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korsrelax

Szukacie zespołu z Podlasia!!!- Zróbmy spis zespów i opinni o nich!!!

Polecane posty

Gość korsrelax

Zajrzyjecie na www.chomikuj.pl/korsrelax- Tam znajdziecie Demo Zespołu Kors&Relax i demo Zespołu żubry z Hajnówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Żubry
To nasz zespół z Hajnówki z 30-letnią tradycją www.chomikuj.pl/zespolzubry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
zespół Flesz z Łomży, potrafią zachęcić gości do zabawy,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawiktoria
a my mamy zamówiony właśnie kors&relax zatanawialiśmy się jeszcze nad zespołem Forte z Bielska Podlaskiego i zaespołem Ostrowscy beand z Brańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Znalazłam ich stronkę www.forte.piasta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Show Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Znalazłam namiary na Ostrowskich band bo ktoś o nich pisał- ich stronka to Ostrowscyband.prv.pl Numer pewnie znajdziecie na stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Zapomniałam www.ostrowscyband.prv.pl teraz link już będzie działał, nie zapominajcie też o nas www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoda z przed tygodnia
My mieliśmy Zespół Forte -www.forte.piasta.pl, Fajnie grają trzech chłopaków i dziewczyna, grali do rana i Bawili się wszyscy-dotrzymali umowy i w sumie zapłaciliśmy 2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestgosia
mY JESTEŚMY Z mIŃSKA ALE GRAŁ U NAS WW KORS&RELAX- POLECAM-GRALI FAJNIE, ALKOHOLU NIE CHCIELI, REPERTUAR I WSZYSTKIE KONKURSY NA POZIOMIE, O BIESIADZIE NIA WSPOMNĄ JAK LUDZIE ZACZYNALI ŚPIEWAĆ NAWET JEŚLI TYLKO USIEDLI WSTAWALI I GRALI! Znalazłam ich przez internet ale jestem zadowolona, w tym roku też się spotkamy na weselu u moich starszych, myślę że też będzie fajnie relację zdam na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężusiowa
U nas grał Time i bardzo bylismy zadowoleni z ich usług, Polecam Serdecznie są profesjonalistami w każdym calu, ale dobrze też bawiłam się przy metrum seven czy jkoś tak z Hajnówki u mojej kumpeli, też dobrze grają i nie piją a to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigaaar
U nas grali Młodzi muzycy z dekady band -naprawdę 100% grania na żywo, wszystko z nami ustalali i wszystko wypełnili, naprawdę goście byli zachwyceni, młodzi więc jeszcze nie zmanierowani!!! Mam Namiary jakby ktoś potrzebował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga383
Czy u kogoś grał zespoł FORTE z Bielska podlaskiego ??? Co Sądzicie o Tym zespole ? Poniewaz jestem przyszłą panną młodą i wlasnie chcemy wziąśc ten zespoł :) a nikgdy wczesniej nie bawilismy sie z ich udzialem wiec jesli ktoś wie to prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydoawanie ten
byłam na wielu weselach ale nigdzie nigdzie nie bawiłąm się tak dobrze jak u koleżanki. a gral zespół Solar z Białegostoku. Goraco polecam. trzech młodych chłapaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydoawanie ten
i słyszałam że server z hajnówki jest super chociaż sama nie byłam na weselu na którym by grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojej przyjaciółki
grali muzycy z live orkiestra, nie znałam ich wcześniej i byłam bardzo zaskoczona, bo kojarzę gitarzystę z kasy chorych, a wokalista występował kiedyś z devil blues. myślę, że można ich z czystym sumieniem polecić, wszystko na żywo, słychać, że to profesjonalni muzycy, repertuar też mieli bardzo fajny - świetnie się bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×