Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agusia1406

ślad po oparzeniu

Polecane posty

Hej. Mam spory problem i juz nie wiem co robic. Dużo szukałam w internecie na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłam. Otóż 3 tygodnie temu wrocilam do domu zmarznieta. Zrobilam sobie herbate i siadłam w fotelu. Przykładałam sobie goraca szklanke do policzka i przy tym 'zderzeniu' ciepla z zimnem nie czułam że mnie parzy. No i sie poparzyłam... Odeszła mi skora(a wlasciwie to chyba naskorek?) sączył mi sie z tego miejsca żółtawy płyn. Rana wciaz była wilgotna. Dosyc szybko mi sie to zagoilo. po tygodniu naskorek byl juz zregenerowany. Jedyny problem to ten rozowawy, niekiedy czerwonawy slad. wyglada jak rumieniec. stosuje na to rozne masci ale to niewiele pomaga... ten slad jest o ksztalcie jaja, wielkosci 2cm na 3cm. Mowiac szczerze bardzo mnie to denerwuje, dlatego prosze, doradzcie mi co mam robic. Moze jakies sprawdzone sposoby na tego typu przypadłość? jak chciaz zmniejszyc to zaczerwienienie? A jesli nic nie znacie, to moze wiecie po jakim czasie mi to zejdzie? PROSZE O ODPOWIEDZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×