Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość budziu budziu

złotopolscy

Polecane posty

Gość XYZ

w 216 odcinku umrze Barbara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx

Dlaczego w końcu Marylka nie była z Kacprem? Czy ktos mi przypomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Stopklatka nie wykupiła praw do odcinków powyżej 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  było

Marylka  wyszła  za  Tomka,  ale  z  nim  też  rozstała  się  ,  bo  pracowała  dużo  w  policji,  on  bardzo  chciał  mieć  dzieci,  poznał  nową  dziewczynę,  która  zaszła  z  nim  w  ciążę,  szkoda  , że  nie  zrobili  odcinków  do  końca,  że  Tomek  cieszyłby  się  z narodzin  dziecka,  mogliby  pociągnąć  historię  dalej  i  skończyć  fajnie,  rodzinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Zmarł ks. Kazimierz Orzechowski grający księdza Leskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy ze "Złotopolskich",którzy zmarli" Henryk Machalica,Alina Janowska,Eugeniusz Priwieziencew,Jerzy Turek,Anna Przybylska,Gustaw Lutkiewicz, Leon Niemczyk,Grzegorz Komenderek,ks Kazimierz Orzechowski,Jerzy Łapiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Piotr Machalica, syn Henryka ,który w "Złotopolskich" grał Chrisa Kamienieckiego nieślubnego syna Julii i Dionizego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TVP seriale powtarzają odcinki, dzisiaj już 500 odcinek, 75 urodziny Dionizego (ostatnie), bo 536 będzie ostatnim z Henrykiem Machalicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłą rzeczy żyjąc tutaj widziałam kilka odcinków x lat temu, ale nie przekonały mnie, zwłaszcza te postacie i dobór aktorów, zbyt szablonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wioltta napisał:

Siłą rzeczy żyjąc tutaj widziałam kilka odcinków x lat temu, ale nie przekonały mnie, zwłaszcza te postacie i dobór aktorów, zbyt szablonowe.

Ten serial powstał na konkurs w 1997 roku razem z "Klanem" i "Zaklętą" te 3 seriale łączyło to, że występowali w nich znani wykonawcy i "Złotopolskich" oglądano właśnie ze względu na Andrzeja "Piaska" Piasecznego Trochę dziwnie, że dali nierówną liczbę odcinków-1121.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego odcinka nr 545 dowiadujemy się, że Dionizy zachorował na gruźlicę, a o jego śmierci dowiemy się w 613 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 20:26, tez tak chce i mam napisał:

Mirek to syn Wieśka i Marty. Marta bardzo cierpiała że została babcią i nie chciała widzieć wnuków. A Waldek żeniąc się z Weroniką traktował JEJ CHŁOPCÓW JAK SWOICH. Dziwne, że tan wątek zaginął. A co myślicie o siostrze Marcysi która mieszka w Gdyni. Kiedyś Marcysia miała tam pojechać za karę że zakochała się chyba w Kacprze bracie Waldka.

Nie chłopców tylko syna i córkę Antosia i Oleńkę, chłopców Dionizego i Andrzeja miał z Marcysią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie od dzisiaj na tvp2 powtarzają serial od poniedziałku do czwartku o 11:15 i 11:50 2 odcinki, a w piątek o 11:50 1 odcinek, ale od 53 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki

Uwielbiałam ten serial, szkoda że tak dużo aktorów tam grających już odeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, lubię_żelki napisał:

Uwielbiałam ten serial, szkoda że tak dużo aktorów tam grających już odeszło 

W trakcie emisji 3 i właśnie niedługo na TVP seriale będzie uśmiercenie Dionizego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki
3 minuty temu, Marta1990 napisał:

W trakcie emisji 3 i właśnie niedługo na TVP seriale będzie uśmiercenie Dionizego.

Ja dużo pamiętam bo to kiedyś oglądałam, aktor spadł chyba w realu z konia i tak się połamał że już się nie pozbierał 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lubię_żelki napisał:

Ja dużo pamiętam bo to kiedyś oglądałam, aktor spadł chyba w realu z konia i tak się połamał że już się nie pozbierał 🙁

Potem zmarł Eugeniusz Priwieziencew i jako ostatni Jerzy Turek, choć w międzyczasie Leon Niemczyk, ale on już grał w "Ranczo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki
55 minut temu, Marta1990 napisał:

Potem zmarł Eugeniusz Priwieziencew i jako ostatni Jerzy Turek, choć w międzyczasie Leon Niemczyk, ale on już grał w "Ranczo".

I został jeszcze "z nich wszystkich" Franciszek Pieczka, ale on nie grał w Złotopolskich tylko właśnie w Ranczu, ale musiałam o nim wspomnieć, bo jak wspominamy Niemczyka to trzeba też Pieczkę, jeszcze on się ostał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lubię_żelki napisał:

I został jeszcze "z nich wszystkich" Franciszek Pieczka, ale on nie grał w Złotopolskich tylko właśnie w Ranczu, ale musiałam o nim wspomnieć, bo jak wspominamy Niemczyka to trzeba też Pieczkę, jeszcze on się ostał 

W jednym ze starych odcinków "Złotopolskich"  zagrali też zmarli jakiś czas temu Krystyna Kołodziejczyk i Paweł Nowisz. Gdyby dalej ciągnęli serial to najbardziej by brakowało Aliny Janowskiej, Anny Przybylskiej ( Tomek zostałby wdowcem), ks. Kazimierza Orzechowskiego i Grzegorza Komenderka ( Kleczkowska zostałaby wdową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki
3 godziny temu, Marta1990 napisał:

W jednym ze starych odcinków "Złotopolskich"  zagrali też zmarli jakiś czas temu Krystyna Kołodziejczyk i Paweł Nowisz. Gdyby dalej ciągnęli serial to najbardziej by brakowało Aliny Janowskiej, Anny Przybylskiej ( Tomek zostałby wdowcem), ks. Kazimierza Orzechowskiego i Grzegorza Komenderka ( Kleczkowska zostałaby wdową).

W innych serialach ciągle wymieniany jest skład, dochodzi dużo nowych bohaterów. Tutaj tego nie było. Zamysł serialu był taki, że trzymali się sztywno stałego składu bohaterów. Dlatego wkoncu serial musiał umrzeć śmiercią naturalną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lubię_żelki napisał:

W innych serialach ciągle wymieniany jest skład, dochodzi dużo nowych bohaterów. Tutaj tego nie było. Zamysł serialu był taki, że trzymali się sztywno stałego składu bohaterów. Dlatego w końcu serial musiał umrzeć śmiercią naturalną. 

Z czasem zaczęło się regularne skręcanie w stronę komediową. Nie planowali zakończyć dlatego ostatnia scena jest dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki
23 godziny temu, Marta1990 napisał:

Z czasem zaczęło się regularne skręcanie w stronę komediową. Nie planowali zakończyć dlatego ostatnia scena jest dziwna.

Możesz zdradzić co to za scena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lubię_żelki napisał:

Możesz zdradzić co to za scena? 

Jak nowa bohaterka podchodzi do nieprzytomnego chłopaka. Tytuł odcinka to "Pocałunek Zosi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 593 odcinku była scena jak Dionizy odleciał do Szwajcarii (aktor już nie żył):(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2022 o 22:00, lubię_żelki napisał:

I został jeszcze "z nich wszystkich" Franciszek Pieczka, ale on nie grał w Złotopolskich tylko właśnie w Ranczu, ale musiałam o nim wspomnieć, bo jak wspominamy Niemczyka to trzeba też Pieczkę, jeszcze on się ostał.

I dzisiaj zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię_żelki
12 minut temu, Marta1990 napisał:

I dzisiaj zmarł.

Wiem 😥😥😥  Smutna wiadomość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×