Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ibizasunny

Sala weselna PODLASKIE

Polecane posty

W przyszłym roku planuję zorganizować wesele w Białysmtoku lub okolicach. Czy może ktoś polecić dobry lokal na ok 160-200 osób, najlepiej z miejscami noclegowymi, wśród ładnych okoliczności przyrody (może jakiś dworek?). Będę wdzięczna za każdą opinię. Do tej pory znalazłam ciekawe miejsce i poszukuję czegoś właśnie w tym stylu: www.swietawoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korsrelax
Polecam Zajazd Zagłoba, nad rzeką Narwią jedyne 40 km od Białegostoku, lub Białowieżę tam znajdziecie piekne otoczenie i różne ceny Co prawda otoczennir może nie za piekne ale od marca rusza sala multimedialna jedyna taka w Polsce a trzecia w Europie w Hotelu Unibus, ceny umiarkowane do ceny do 110zł - max, sala na 250osób, niesamowita 48km do Białegostoku, już zbierają zapisy i rzerwacje szczegóły pod nr tel 857300303 - strona lokalu trzeba wpisać w google Hotel Unibus Bielsk Podlaski bo nie pamiętam, widziałam wizualizaję -jest genialna. Dzoeniąc powołajcie sie na Zespół Muzyczny Kors&Relax -często gramy w Unibusie, jedzenie genialne, obsługa uprzejma hotel ma dwie gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiuleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiuleczka
Moze Dworek Czarneckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a może Dworek Tryumf w Księżynie??? Bardzo ładnie, dostojnie :) Ewentualnie Majątek Howieny. Inne sale mają raczej niezbyt dostojne, ale przyzwoite "obejście" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia ryb
ja robię wesele w Bobrowej Dolinie niedaleko Białegostoku, dobre miejsce z dala od miejskiego hałasu i tępa. Możliwość noclegu i zrobienia poprawin to duży plus tego miejsca. Salę mają dużą , kuchnie świetną i sympatyczna obsługa - myślę ,że to będzie klucz do sukcesu i udanej imprezy gorąco polecam to jest link do strony gdzie można zobaczyć miejsce i wystrój obiektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Byłam na weselu w Bobrowej dolinie,i powiem ci ze mam mieszane uczucia co do tego lokalu,niby nie było źle ale super tez nie było.Wesele było na 160 osób,stoły były źle ustawione bo po jednej stronie sali stały stoły a po drugiej były tańce,więc tam gdzie stały stoły to było tłoczno i nie było widać co się dzieje na parkiecie,zbyt dużo dań było z grzybami,kelnerki były ubrane byle jak,nikt nie pilnował czystości w łazienkach,stół wiejski stał w samym kącie sali że nawet go widać nie było,o zmianę talerzyka trzeba było prosić,na zewnątrz stałą beczka z piwem i tam jest piękny wielki ogród z ławkami i stolikami więc wielu gosci siedziało na zewnątrz .Na zdjęciach w necie zdjęcia sali są piękne,białe pokrowce na krzesłach ale myślę że za te pokrowce to trzeba dodatkowo dopłacić i na tym weselu nie było .Aha,lody podali na zwykłych białych deserowych talerzykach co mnie najbardziej rozśmieszyło.Nie wiem może maja też inne sale ale na tej co ja byłam to tak się schodzi jak do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamarka
szukam linka do sali weselnej w Bielsku Podlaskim ,,Lewar,,moze ktoś zna tę salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisis
Witajcie, szukam fajnej i niedrogiej sali na wesele. Możecie coś polecić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amadeo w Białymstoku lub Rozłogi w stronę Gródka jest jeszcze ładne miejsce w Narewce Bojarski Gościniec, ale tam chyba do 100 osób wesela organizują, w Kurianach dom weselny ALT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do ilu osób organizujesz to wesele? Niagara w sumie też jest dobrym miejscem, masz trzy sale do wyboru jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje talerzy w tych salach? Notabene, robicie poprawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niagarze za talerzyk jest cena od 140 zł/ osobę, więc niedrogo. A jedzenie jest smaczne i dobrze wygląda. Ja byłam szczerze zdziwiona estetyką podania, bo nie spodziewałam się po prostu, że można robić takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie polecam salę weselną Crystal niedaleko Zambrowa, jakieś kilkadziesiąt km od Białegostoku, trochę mniej od Łomży. W zeszłym roku organizowałam tam wesele (na jakieś 250 osób) i jestem bardzo zadowolona. Sala weselna była ładnie udekorowana, obsługa profesjonalna, a jedzenie smaczne. Cena dość atrakcyjna, więc polecam. Tu możecie obejrzeć tą salę http://www.salacrystal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładna sala jest w centrum bankietowym Rozłogi. Na terenie ośrodka jest mnóstwo zieleni i dużo miejsc noclegowych. Ten obiekt mogę z pewnością polecić, jednak jeśli chcesz poprawdzać wszytskie lokale w okolicy wejdź najlepiej na http://www.gdziewesele.pl/podlaskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Delfin w Białej Podlaskiej zdecydowanie zasluguje na uwage, bylam tam w zeszlym roku na weselu i wyszlo swietnie, sala byla pieknie przystrojona na bialo, ogolnie duza byla, mysle ze z 300 osob by spokojnie weszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sale z http://bankietyikonferencje.pl/, mają fantastyczny wybór sal i domów weselnych, ale też na mniejsze imprezy jak bankiety czy komunie. Ja jestem bardzo zadowolona z naszego spotkania firmowego w Pensjonacie Na Wzgórzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Podlasie mogę polecić Hotel Supraśl w Supraślu blisko Białegostoku- http://hotelsuprasl.com/wesela tu jest ich zakładka dotycząca ślubów. Jest to urokliwy hotel z basenem, spa, można od razu ulokować tam gości z daleka lub państwa młodych na noc poślubną. Można zorganizować wspaniałe, eleganckie wesele i podać doskonałe dania regionalnej kuchni podlaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedź o www.gdziewesele.pl mają naprawdę duży wybór lokali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś organizował lub był na weselu w Karczmie Upita lub w Ziołowym Zakątku? Mogę poprosić o opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam PENSJONAT & SPA "RAJ" W RAJGRODZIE Idealne miejsce nad samym jeziorem ! do końca marca 2018 roku cena od 145zł/osoba. www.pensjonatraj.pl www.facebook.com/RAJpensjonat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Super jest na Zamku w Janowie Podlaskim. Byliśmy tam ostatnio na weselu jako goście i chyba też tam zorganizujemy nasze wesele. Jedzenie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie to samo. Pomidorowa na skiśniętym rosole z poprzedniego wesela. Cóż, podlaskie-oszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej polecam Zamek Janów Podlaski, przepiękny klimat i cudowna sala, goście bardzo chwalili jedzenie i wystrój, więc to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na weselu w http://www.salabankietowa.grajewo.pl/ i bardzo przyjemnie wspominam to miejsce. Oczywiście byłam tam jako gość, ale i tak muszę powiedzieć że wybawiłam się tam tak jak nigdy. Dobrze, że dysponują także miejscami hotelowymi z osobną toaletą i prysznicem. Było prawie 300 gości i jestem pod wrażeniem, że wszystko tak fajnie się udało, no a młoda para szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×