Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czambałamba

akcesoria do akwarium

Polecane posty

Witajcie, Chcę kupić na prezent dla brata akcesoria do akwarium, ale takie nietypowe. Oblatałam większe sklepy stacjonarne w moim mieście i nie znalazłam nic ciekawego. Czy możecie polecić mi jakieś sklepy internetowe z tego typu produktami? Póki co trafiłam na krakvet.pl, ale wierze, że są inne... Podawajcie linki :) prooooszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutis999
faktycznie czasem ciężko jest znaleźć w sklepach stacjonarnych ciekawe akcesoria dla naszych ulubieńców...Na szczęście istnieją sklepy internetowe, gdzie można kupić prawie wszystko:) a jakie nietypowe akcesoria do akwarium cię interesują?? Możesz też zajrzeć na stronę sklepu delazoo.pl może tam znajdziesz to czego szukasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej kup bratu pieska? Ja kupiłam swojej mamie pieseczka i była w niebo wzięta. Niezbędne akcesoria dokupiłam na e-karma.pl i to był jeden z lepszych prezentów, jakie dostała w życiu. Pies przyniósł dużo radości. Także lepiej wymień rybki na coś futrzanego, bo z rybek chłopakowi nie wiele przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę kupować bratu pieska! chcę kupić rybki i już. Poza tym do mieszkania nie zmieści mu się pies, woli rybki i ja też dla niego wolę rybki. Dzięki fruttissss za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamija687546
moim zdaniem najlepszym sklepem internetowym z akwariami, akcesoriami jest http://www.akwaria.org/. Kupuje tam praktycznie wszystko, kupiłam akwarium, szafke i osprzet. Ceny dobre i wybór duuuuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekproll
Nie wiem czego oczekujesz. Dużo (moim zdaniem) ciekawych akcesoriów do akwarium według mnie można kupić w sklepie internetowym sklepzooologicznylublin. Możesz spojrzeć na ich ofertę. Może coś Cię zaciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraWolka
Najlepiej będzie jak znajdziesz jeden sklep gdzie w ofercie będzie wszystko czego możesz potrzebowac do odpowiedniego utrzymania akwarium. Ja wszystko kupiłam w Plantica to sklep internetowy, gdzie w fajnej cenie masz najwyższej jakości urządzenia, dodatki, czy akwaria. Na pewno sie nie zawiedziesz, to mogę CI zagwarantować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×