Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czego chce

poznałam porządnego faceta...

Polecane posty

Gość nie wiem czego chce

inteligentny, miły, kulturalny, szarmancki, samodzieny itd itd.... chyba mu sie podobam.. ale on mi wcale.. totalnie nie w moim typie jest.. jestesmy po jednym spotkaniu, warto kontynuowac znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgttyty
jedno spotkanie? heh moj na poczatku był ideałem brudy wyjda po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego chce
nie twierdze ze jest idealem, ale sprawie wrazenie poukladanego spokojnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czego chce
co o tym sądzicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, być może jeszcze się przekonasz że jednak jest w twoim typie. jedno spotkanie to niewiele a pierwsze wrażenia bywają mylące i niepełne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinka
jak ci się nie podoba z wyglądu to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RihannazTarnobrzeg
''inteligentny, miły, kulturalny, szarmancki, samodzieny itd itd'' bardzo trudno znaleść takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że musiałabyś chociaż
akceptować jego wygląd, żeby była szansa na coś więcej. Ale jeśli on totalnie nie jest w twoim typie, to wydaje mi się, że to bez sensu - po prostu nie pasujecie do siebie biologicznie. Ja po jakimś czasie zakochałam się w facecie, który przy pierwszym spotkaniu wydał mi się sympatyczny i fajny, a z wyglądu do zaakceptowania, chociaż nie powalił mnie wtedy na kolana wyglądem. Teraz za nim szaleję, okazało się, że jednak ma coś, co mnie pociąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgsdf
Jestes blndynka czy nie masz rozumu kobieto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak nie nie
jak kazda tepa dzida po zawodowce szukasz nieokrzesanego prostaka w dresie i 15-letnim BMW, ktory bluzga co 3 slowa i potrafi ci przywalic z lewego liscia, kiedy pozwolisz sobie na zbyt wiele :D i bardzo dobrze, bo tylko na takiego zaslugujesz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz nie zawsze pierwsze wrażenie jest decydujące np mi się mój mąż nie podobał z wyglądu w ogóle, no a jakoś jesteśmy razem :). A w ogóle co to znaczy porządny facet :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaaaaa
kamecha powiedz gdzie wyjechales to ja tez wyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
My też się cieszymy Jarek, że wyjechałeś z kraju ... :P Dlaczego piszesz zatem z polskimi kobietami? Mnie jak coś nie interesuje, to urywam kontakt, a nie go szukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego ćwoka jarka
zadna nie chce i dlatego musi sie bujac w poszukiwaniu osobniczki odmiennej plci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta Twoja Czeszka
wie co tu wypisujesz to jest dopiero dno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Nie odpowiedziałeś Jarek... Dlaczego tak dużo czasu spędzasz z samym dnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli twoim zdaniem determinantem pojęcia dno za którym w twoim mniemaniu mieści się wszystko co najgorsze jest obywtalestwo. Gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Jarek bez względu ile tego jest ... za dużo... Ja nie spędzam czasu w ogóle z ludźmi którzy są mi obojętni, a co dopiero z dnem ... Dlaczego sam szukasz kontaktu z polskimi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czemu z dnem rozmawiasz? :D Po co piszesz w ogóle o polsku i siedzisz na kobiecym polskim forum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam inne zdanie uwazam ze Polki sa najpiekniejsze na swiecie a ja jestem dumny z tego ze jestem Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdaf
" a ja mam inne zdanie uwazam ze Polki sa najpiekniejsze na swiecie" to malo widziales na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka234
Znaczy się Jarek ... lubisz taplać się w gnoju ... cóż każdy ma jakieś hobby ... :O Choć masz chyba świadomość, że swój tylko do swojego ciągnie? Rozumiem, że owa Czeszka Cię nie rozumie i w tym jej sukces? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałeś w Polsce tylko dziwki widocznie sam jesteś dziwkarz. Dziwki w Czechach też są, więc uważaj 🖐️ Na całym świecie są brzydkie i ładnie kobiety, nie uważam że któraś nacja jest najpiękniejsza, zależy co kto komu się podoba i może w jakiś krajach jest więcej pięknych niż brzydszych kobiet, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×