Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinka111111

Boje sie zeby facet mnie tam dotykal

Polecane posty

Niewiem na czym polega moj problem ale boje sie zeby facet dotykal mojej pochwy::(:( niewiem skad wziela mi sie ta blokada jestem dziewica ale o dziwo nie boje sie najbardziej bolu ale tego ze cos moge tam miec nie tak i nie spodobam sie tam mojemu facetowi:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Nie wiem z czego radość. Ale sprawa jest prosta. Jak nie chcesz tego, a on będzie próbował, to powiedz mu wprost, że nie jesteś na to gotowa i tyle. Pewnie masz niewiele lat i jeszcze dużo czasu przed sobą na podobne rzeczy, nie warto nic przyspieszać na siłę. Nie ma nic złego w tym, że tego nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia069
gwarantuje ci ze mu sie wszystko spodoba, w końcu to facet:) wiekszość kobiet ma przeróżne obawy przed 1 razem, ja sie np bałam ze sie nie zmieści a teraz sie z tego smieje zobaczysz u ciebie bedzie tak samo, dla faceta nie ma nic pięknieszego niż widok kobiety nago, szczególnie na dole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja w sumie tego chce i tak samo mu zrobic dobrze ustami chcialam ostatnio ale powiedzial mi ze bedzie czekal az ja bede gotowa zebysmy sobie oboje sprawili radosc ale jak sie nie wstydzic??:( mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgsdf
dziecko idz do zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Pamiętam, że też się wstydziłam. Chyba każdy ma takie uczucia przed pierwszym razem. Tylko chęć i ciekawość była silniejsza od wstydu. Jak zaczyna się czuć podniecenie, to wstyd znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinka1111111111
Ja nie bałam się samego faktu pierwszego razu - ale dla mnie musiało być ważne kilka innych spraw, musiał być stworzony tzw. nastrój - a nie jak to mówią: rodzice za ścianą i pośpiech. To jest istotne i to bardzo. Jak masz ten komfort bezpieczeństwa sam na sam z partnerem - to uwierz wszystkie obawy znikają jak bańka mydlana. Trzeba do tego dorosnąć i nie jest istotny tu wiek. Jeśli czujesz że to nie ten partner, jeśli masz obawy co do jego osoby - to nie zmuszaj się bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×