Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jivnutubqio u

______ocencie!

Polecane posty

Gość wesdfredse
fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
jak mysliciedo czego pauja takie buty? oczywiscie rurki ale jaki kolor gory? bo pewne kolory odpadaj ak niebieski czy zielony wedlug mnie bo by sie grzyly z tymi rozowymi botami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia sam osia
słodkie :)... ale nigdy bym nie kupiła sobie takich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
Kant dupy - taki był domysł:p słodkie ze az mdłe hehe. ale mi sie podobaja tylko nie wiem czy beda pasowac bo nie mam juz nastu lat;p tylko 20:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pasują do pluszowego misia i do zerówki możesz śmiało iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma identyczne
tylko ze całe czarne i są super wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretne dla gowniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webastosz
dokładnie, do 16 roku życia można wybaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
dlaczego dla gowaniary? widzialam nr 38., 39 dzieci chyba rzadko nosza taki rozmiar buta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze to nie moga byc jedyne buty jakie ma sie w szafie i ze nikt do spodniczki ołówkowej nie będzie ich nosił. Chciałabym widzieć jacy strasznie "dorośli" są krytykanci. Pewnie tylko szpileczki na codzień... aha ;) Już wolę 20stkę w takich butach niż starobabowych kozaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
anxipanxi - dziekuje za wsparcie:) nie unikam szpilek i elegnackich ubran, typowo kobiecych etc ale czasem mam ochote wyjsc na luzie, poza tym wiadome ze do takich butow zaloze raczej rurki niz sukienke czy cos innego;p tylko dziwi mnie ze wg niektorych sa to buty dla gowniary;/ no ale prosilam o opinie i nie oczekiwalam ze kazdy si bedzie zachywcal;) chcialam przekonac sie czy beda te buty pasowaly do kogo, kto ma wiecej niz 18 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie będą
pasowały dla dorosłej osoby Takie buty noszą siedmiolatki Ktoś kto ma odrobinę klasy ubiera sie stosownie do wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
zaryzykuje opinie ze mało kto ma klase;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsteer
anxipanxi Niby to sa buty z klasą :O Prosze Cie nie rozsmieszaj mnie. Sama pewnie jestes podlotkiem skoro uwazasz cukierkowe adidasy rodem z przedszkola za okaz klasy. Jka dorosniesz zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
nikt nie uwaza tych adidasow na okaz klasy, zwracam tylko uwage ze tak naprawde mało ktora kobieta ma klase jesli chodzi o styl ubioru czy tez zachowanie. swiadzcza o tym chocby wypowiedzi 'to buty dla gowaniary'; pewnie sa nieodpowiednie dla doroslej kobiety, w wieku 26 lat. sama mam 20 tak jak pisalam wczesniej, ubieram sie roznie. te buty spodobaly mi sie i poporislam o ich obiektywna ocene;) mozecie napisac ze sa zbyt infantylne czy tez dla dzieci. ale sporo zalezy kto je nosi. np ja nie wygladam na swoj wiek i chociaz zdarzaja sie okazje gdy zaloze mala czarna, do tego szpilki, zepne wlosy, zrobie makijaz - ludzie i tak nie oceniaja mnie na wiecej niz 18;) wiec moze akurat do mnie te adidasy dla gowniary nie pasuja;p ale nie wmawiajcie mi ze kobieta z klasa nigdy nie zalozylaby tego rodzaju obuwia;] 'posiadanie klasy' to pojecie wzgledne, ogolne i nie mozna oceniac czy ktos ja ma czy tez nie na podstawie 1 czesci garderoby ;p pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monster: W którym miejscu napisałam, że te buty mają klasę? Poza tym klasa, to coś czego ubraniem nigdy sie nie nadrobi. Albo ją masz albo nie. :) Możesz biegać na szpilkach 24h na dobę udająć paniusę a klasy nie mieć za grosz. Chodzi o to by wiedzieć co i gdzie nosić! "Sama pewnie jesteś podlotiem" Dziękuję. Schelbia mi to :) Trzeba być młodym duchem mimo wieku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
miało byc :'ludzie i tak nie oceniaja mnie na NIE wiecej niz 18' podpisuje sie pod slowami anxipanxi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze jakies
opinie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie się nie podobają ze względu na kolor i ogólnie to nie mój styl,ale jeśli jesteś dziewczyną do 20 -tki lub trochę po to śmiało możesz nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jivnutubqio u
dziekuje za wszystkie opinie - dobre i zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupububububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×