Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ale bzdetyy

CENY WYSSANE Z PALCA - wesele 2011 r

Polecane posty

planuję wesele na 2011 i ceny nawet w jednym mieście mogą się różnić. w jednej restauracji można wybrać opcję za 120, 130 lub 150 zł/os. bez alkoholu. za to w innym właściciel powiedział, że przy tak dużym weselu jak nasze (ponad 200 osób) cena będzie wynosiła 100 zł/os plus 0,5 l wódki na parę. inna sprawa jak to wesele by wygladało, ile byłoby jedzenia itp. dlatego my robimy z kucharką. fotograf jeden życzył sobie 2800 zł, inny 1700. wzięliśmy tego tańszego, ponieważ jego firma zatrudnia sporo osób, co tydzień obsługują kilka wesel, mają dużo klientów a zdjęcia i filmy są dobrej jakości. w cenie oferują to samo. u nas DJ bierze 1300 zł, my mamy zespół za 3 tys, ale to jeden z tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trylianka
Czasem faktycznie można na forum znaleźć różne ceny, jedne w jedną stronę przedobrzone, drugie w drugą ... ale cena zależy od wielu czynników m.in. miejsca. My organizując z mężem ślub i wesele w Warszawie zapłaciliśmy sporo z samego faktu, że w Warszawie i to w okolicach centrum miasta + transporty taksówkami. Ale można też zorganizować ślub i wesele za połowe tego co nas to kosztowało i nikt nie mówi, że będzie gorsze! Bo dlaczego miałoby być, najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawią i jest tak jak zaplanowali. Myśmy do tego skorzystali z usług wedding assistance z firmy Indygo która pomogła nam w kwestiach związanych z dekoracjami, poligrafią, doborem fotografa etc. Byliśmy bardzo zadowoleni, mimo, że decyzja o organizacji ślubu i wesela w Warszawie okazała się dość kosztowna, ale nie to było najważniejsze, zabawa była super, a ślub wyszedł przepięknie, to jest najważniejsze moim zdaniem! A ceny, jak to ceny, raz wyższe, raz niższe, choć dzięki współpracy z konsultantem trochę obniżyliśmy niektóre koszty za sprawą tego, że takie firmy współpracują z różnymi podwykonawcami etc, zawsze mają rabaty, to też plus. Nie ma co się licytować w kwestii kosztów, płaci się tyle ile trzeba, czasem niektóre elementy na wesele czy ślub z całej tej układanki można znaleźć w naprawdę dobrych cenach więc nie zawsze wszystko kosztuje majątek i czasem ceny mogą wydawać się zaniżone, to często kwestia szczęścia na co/kogo uda się nam trafić (jakie stawki oferuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy wy
z tej firmy INDYGO chcecie mieć jakichś klientów, bo swoim wręcz napraszaniem się, tylko takich od siebie odstarszacie. Dla mnie osoba, która podszywa się pod "klienta" prawie na każdym topiku i udaje, że akurat korzystała z tej firmy jest żałosna. Jest to zajebista antyreklama, bo skoro tak próbujecie do siebie zwabić potencjalnych klientów to znaczy tylko tyle, że ich nie macie za wiele. W życiu nie uwierzę, że połowa kafetarianów korzystała z jednej firmy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszeniowa
nie sadze aby ceny byly wyssane z palca. inne cey sa np. w warszawie a inne w ustrzykach dolnych. inaczej wychodzi za jeden dzien wesela a inaczej za dwa. poza tym nie kazdego stac na sespol za 5tys wiec wola kapele za 1,5 tys. i nie piszcie, ze jesli kogos nie stac na najwyzsza polke to w ogole nie powinien robic wesela bo to przykre. kady robi to, na co go stac. to co? na imprezy tez nie chodzicie bo nie stac was na nowa sukienke za 1000 tylko na taka za 300? albo dzieci tez lepiej nie miec jak nie stac kogos na wozek za 4 tys tylko za 1tys? kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka1988
to ja podam ceny jakie mi podali i jakie musze zaplacic. sala (1 dzień)- 130zl/os kamerzysta+fotograf(dwóch panów jeden od zdjęc drugi od nagrywania do 3 nad ranem)-1900zl kapela-1400 dwóch młodych chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Ja za zespół płace 3100zł Za sale 145zł/os Foto+kamera 3000zł I to wszystko za jeden dzień.. A mam znajomych gdzie koleżanka płaciła za careting 120zł/os za 2 dni!!! Zespoły też są za 2000zł(za dwa dni) Ale powiedzmy sobie mniej kasy (choć nie zawsze i wszędzie) mniejsze np.co do sali wystrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala9148
Ja brałam ślub w 2009r i za salę płaciłam 110 zł od osoby ylko ze właścicielka jest koleżanka taty ze szkoły, więc liczyła nam taniej. Jedzenie było w tej cenie 8 dań gorących, przekąski sałatki itp., natomiast dodatkowo na stół wstawiałam swoj alkohol, ciasto owoce i część napoi. Kamerzysta jednocześnie robił zdjęcia oczywiście podczas ceremoni miał kolegę ktory mu pomagał w robieniu zdjęć. i wział od nas tylko 1000zł a nagranie jest rewelacyjne. Zespół grał za 1000zł ale to byli nasi znajomi.:) Więc proszę nie mówić że ktoś zmysla z cenami wystarczy najpierw się trochę rozejrzeć i mozna znaleź cos za duzo mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branżowiec
Jestem człowiekiem z branży. Przez wiele lat widziałem kilkaset ślubów, tych wiejskich w OSP i tych organizowanych w dobrych hotelach, oto garść refleksji: - sala nawet w tym momencie można zapłacić 110zł od osoby na 2 dni (tak tak to nie s-f), jak i 300zł na jeden, przy czym cena tutaj akurat jest słabym wyznacznikiem jakości. Te najtańsze opcje to katering, często bywałem na weselach, gdzie za 90-110 zł od osoby na jeden dzień (110-130 na 2 dni) było dużo i smacznie, bywałem też w lokalach za 300 zł od os na 1 dzień i była kicha, której próżno szukać gdzie indziej. Zespoły kateringowe są w stanie zaoferować dużo więcej za dużo mniejsze pieniądze, nie oferują najczęściej jednego lokalu. Coraz mniej jest restauracji, w których można sobie załatwić obsługę kateringową z zewnątrz, a to z tej prostej przyczyny, że dla restauracji taka pełna obsługa jest dużo korzystniejsza finansowo, a nie każdy będzie chciał robić w wiejskiej OSP z lamperią na ścianach, często obsranymi, za przeproszeniem, śmierdzącymi kiblami i bez klimatyzacji. Nie ma się co spinać, 8 gorących, ale prostych dań w OSP to gruba przesada i chęć pokazania się, podobnie jak kraby i kremy z trufli w wypasionym hotelu. Słowem dla każdego coś się znajdzie, niezależnie od miejscowości, choć oczywiście w małych miastach i na wsiach jest ogólnie taniej. - orkiestra/DJ pomijając już zależności wieś/miasto/stolica, które ogólnie mają duży wpływ na ceny trzeba tutaj mieć albo bystre oczy, albo słuch muzyczny, bo można się nieźle nabrać. Wielokrotnie bywałem na weselach z orkiestrami, które posiadały pełne instrumentarium (gitara, bas, perkusja elektroniczna, klawisze), a mimo to bezczelnie ładowały muzę z podkładu, czasem łącznie z wokalem. Co dziwne prawie zawsze większość gości była zadowolona udawali tak dobrze, że laik nie zauważył kantu. Dobry zespół to taki grający na żywo, a nie udający kosztuje więcej, choć można znaleźć początkujące składy, często z małych miejscowości, składające się z muzyków, a nie kombinatorów-naciągaczy, przy czym ciężko znaleźć taki skład za mniej niż 2500zł, no chyba że zaczynają dopiero i chcą przede wszystkim grać. Z drugiej strony są kapele za 9-15tys zł (tak, to nie pomyłka), grają najczęściej nieźle, choć często bez rewelacji, za to jest ich dużo i robią duże szoł przebierają się itp. Moim zdaniem najciekawsze są te ze środka, z przedziału cenowego 3,5-5 tys. zł, grają bardzo dobrze, nie udają i nie robią zbędnego przedstawienia. Co do DJ to może to być smutny pacjent obsługujący Winampa, albo profesjonalny prezenter za 2 tys zł co kto lubi ;) Wydaje mi się, że lepszy dobry DJ, niż słaba kapela. - kamerzysta tutaj rozrzut może być iście fatalny ;) Pełno ciągle jest takich czarodziejów, którzy kamerą sprzed 10 lat odwalają chałturę jakich mało za te 800-1000zł, oddają w 3 dni albo w pół roku kilkugodzinny materiał i mówią parze młodej: słuchajcie było tak super, że szkoda było cokolwiek usuwać, a prawda jest taka, że nie chciało im się montować lub też nie potrafią tego robić. Jest to nagminne, a poziom videofilmowania jest najczęściej na żenującym poziomie, dlatego młodzi często rezygnują z video, a przecież materiał można zrobić fajnie, tylko że nie starą kamerką przeczepioną do znudzonego kamermana. Za dobre video trzeba zapłacić 3-5 tys. zł (choć można trafić też za 2 tys.), ale oglądając takie coś tylko ślepy nie zauważy różnicy. O tworach typu 2w1 nawet się nie wypowiadam, trzeba być bardzo odważnym, albo bardzo nieświadomym, żeby się na takie coś zdecydować jak można wierzyć, że kamerzysta obsługujący równocześnie aparat zrobi dobry materiał? Nasłuchałem się już tyle narzekań i lamentów: miało być super, a na przysiędze słychać tylko trzask migawki, albo zdjęcia zrobił owszem, ale ze stopklatek o jakości porównywalnej do telefonów komórkowych i to tych słabszych. O tandemach typu mąż-żona, on video ona foto, też się nie wypowiadam, trzeba to lubić robić, nie zostaje się kamerzystą czy fotografem przez przypadek, czy z chęci zysku. - fotograf ktoś pisał nowo otwarte profesjonalne studio sesja za 600zł. Jak nowo otwarte to trzeba dokładnie sprawdzić, co sobą reprezentują, a im na stronie więcej słowa profesjonalnie, tym większa kicha. Wbrew temu, co się niejednemu wydaje nie jest proste zrobić dobre zdjęcie ślubne, kolega który właśnie kupił lustro za 2 koła i robi całkiem fajne zdjęcia kwiatkom, wcale nie musi i najczęściej nie sprawdzi się dobrze jako fotograf ślubny. Dziś nie jest trudno kupić sprzęt (słaby, bo dobry dobrze kosztuje) i dać ogłoszenie poszukiwacze okazji zawsze się znajdą, a ich płacz słychać potem długo ;) Są nawet tacy, którzy zrobią zdjęcia ślubne za darmo, żeby mieć co pokazać na WWW, od następnych wezmą już 1200, jako profesjonalni, wkrótce potem 1900, bo będą już zawodowcami, a po roku 2500, bo staną się artystami ;D Dobrego fotografa łatwo odróżnić od słabego, ale to tego trzeba mieć oczy i podstawowe wyczucie smaku. Rozrzut cenowy ogromny od 0 do 9 tys zł i choć nie obowiązuje tutaj zależność, że im drożej tym lepiej, lepiej nie dać się nabrać ;) Podsumowując mnie łatwo ocenić i spojrzeć na to z dystansem, ale młodym szczerze współczuje ;P Pozdr. Branżowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ty Ala
za czym sie rozglądać??Za znajomymi?? Czy zamawiać salę na 3 lata do przodu z nadzieją, że do tego czasu te znajomości się "wyrobi"?? Ceny miałas bardzo niskie to fakt, ale co Ty porównujesz swoje wydatki z wydatkami osób, które tych znajomości nie posiadają i płacą po normalnych cenach?? Tak czy siak, ceny są rózne i czasami można znaleźć coś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HV
A w Hotelu Victoria w Bolszewie k.Wejherowa za zorganizowanie wesela w piątek w 2011 r. : DJ i napoje gratis !!! a w sobotę : napoje gratis ! Cena menu zaczyna się od 139 zł/osoba i nie ma opłat za salę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artysta artyście nierówny: Wrocław w zeszłym roku żenił się mój brat, fotograf sprawdzony - w 2005 fotografował ślub siostry zdjecia b.ładne cena 1300 od kościoła do oczepin i chyba fotoksiążka wliczona, natomiast kamerzysta z ogłoszenia z gazety (z pierwszych stron) pojawił sie: UWAGA z kamerą na duże kasety VHS !!! A PISAŁ ŻE NAGRYWA W HD. Skasował 1600 po tygodniu był film - chyba aż na 4 płytach niestety nikomu brat nie dał obejrzeć - wstyd ciemno, żadnej kolejności szum i generalnie porażka. Fotografa polecę z czystym sercem, natomiast kamerzyste chyba tylko najgorszemu wrogowi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverie88
Lipiec 2011 za osobe 120,- muzykanci 3 osobowy zespol 2 500,- video + fotograf 1 700,- a jeszcze się ubrać, alkohol, napoje cista itp, ksiądz Sumując wszystki potencjalne wydatki będzie mnie to kosztować około 18 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheheheh
autorko a gdzie we Wrocławiu płacisz tyle za sale ??? ja zamawiałam w 2009 roku sale na sierpień 2010 i płaciłam 200zl od os. orkiestra 2000 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki,
ja też się zastanawiam w jakiej pipidówie laski wesele urządzają ze podają takie ceny. Szukałam sali w warszawie i okolicach i nie zaprzeczę - zdarzały się poniżej 200 (bez alkoholu oczywiście) od osoby ale miały wygląd ala późny prl więc nie ściemniajcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ślub mam w listopadzie tego roku 185 zł od osoby, zespół 2300, sukienka + dodatki 1500 + 600, obrączki 1900 zł tyle mamy załatwione i już jestem przerazona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
ja za zespół płace 3800zł. za sale 150 zł/os ( bez ciast, owocó, tortu, napojów i alkoholu) za foto 2500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl87_85
Boże ja z małopolsiz okolic NS iza foto płace: 800zł (fotograf rewelacyjny:)) za kamere : 900zł (kamerzystapowiedzmy: dobry, 3komplety fimu),od gościa zapłacilismy 145zł dwa dni (jedzenia tyleze nie przejdelismy i dfrugie wesele mopzna była zrobic w domu;) ) ,za orkistre góraksa 5ciu chłopa po 40stce 3000zł+ transpor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo głupim posunięciem jest szukanie kapeli z drugiego krańca Polski.Są jednak takie przypadki,że nie ma wyjścia...A wiecie dlaczego???Bo miejscowe kapele windują ceny w ten sposób,że oplaca się ściągnąć kapelę z odległego miejsca,cenowo mocno konkurencyjną.Dziś nie ma takiej przepaści co do jakości oferowanych usług muzycznych.Po prostu!!Kapele graja i potrafią obsłużyć wesela.W ostatecznym rachunku liczy się cena i ilość osób w kapeli,bo tutaj można COŚ ZAOSZCZĘDZIĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko podobnie do Ciebie z cenami,mieszkam no powiedzmy niedaleko Wroclawia, ale ten zespol to przesada,my mielismy zespol 4 osoby i za 2 dni wzieli 2200 grali na pawde fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz :) www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest regułą, że fotograf za 800zł nie zrobi lepszych i bardziej profesjonalnych zdjęć niż ten za 3000zł. To niestety kwestia szczęścia i wielu znajomych, którzy szczerze polecą sprawdzonych przez siebie i nie tylko profesjonalistów z dziedziny fotografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuukiloki
widzialam kamerzyste robiacego zdjecia na weselu takze to jest Prawda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia791
Jakby ktoś szukał niedrogiego zespołu na wesele to polecam Niagara Band. Za jeden dzień biorą 2200 a za dwa 2800. Oczywiście nie wliczając dojazdów. www.niagara.duu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że ludzie chyba specjalnie zaniżają ceny tylko nie wiem po co. Nie jestem w dużego miasta a za osobę płacę ok 300zł na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×