Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka06

Olej arganowy...

Polecane posty

Czy ja wiem, mnie się zapach olejku arganowego bardzo podoba, jest mocno niejednoznaczny, ciekawy, intensywny, ale nie drażniący:) Ja lubię zdecydowanie. A co do produktów, no to używam oczywiście te z wyżej wspomnianego CECE (balsam do ciała - od dłuższego czasu, bardzo intensywnie nawilża skórę i nie jest po nim ani trochę szorstka, długo się ten efekt utrzymuje, no i od niedawna też szampon z tym olejkiem, bo fajnie wygładza włosy i sprawia, że sie ładnie układają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,przymerzam sie do kupienia olejku ale jest ich tyle ze nie wiadomo ktory jeat ten 100%.Piszecie ze dziala na porost wlosow,brwi,rzes....a czy nie pojawia sie meszek na twarzy...pozdrawiam:)dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6765t
Ja stosuje go na twarz ok 2 tygodni. Jak narazie nie zauważyłam by coś się działo z rzesami, brwiami czy meszkiem. Jedyne co to twarz już się nie świeci. Trochę więcej mnie wysypalo bo mam problemy z pryszczami i zaskornikami. Stosuje też mydło alepo i nie wiem czy to od mydła czy oleju. Mam nadzieję, ze twarz się oczyszcza i efekt pogorszenia się jest tymczasowy. Ja kupiłam na allegro ten olej pod wpływem impulsu niewiele wiedząc o nim. Ale powinien być w ciemnej szklanej butelce, mieć zapach dla niektórych nieprzyjemny, kojarzące się z kozimi bobkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodunka1
Jedna uwaga, dobry olej naprawdę nie musi być "bezpośrednio z Maroko" jak tu co niektórzy wmawiają. Można orzechy arganowe dowieźć do renomowanej tłoczni oleju gdzieś w Europie i zrobić z nich świetny olej. Nawet Ecocert przyznany w tych warunkach wydaje mi się bardziej wiarygodny niz ten "marokański". Jeśli wziąć pod uwagę raczej dość szczególne podejście arabów do pojęcia uczciwości to rozwiązanie nie jest pozbawione sensu. I nie oczerniam tu nikogo, taka kultura; wyciągnąć od kupującego absurdalnie duże pieniądze za podróbę nie jest uważane za nieuczciwość, no skoro zgodził się zapłacić... to jest OK http://kosmetykirosyjskie.pl/Olej-Arganowy-Eliksir-Mlodosci-z-Ecocert-przeciwzmarszczkowy,p,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble, ble, ble spadaj z tą kryptoreklamą a ten olej tyle warty co oliwa z oliwek, cuchnie i mnie odrzuca jego zapach a jakoś nie widzę cudów po stosowaniu i do spożyciu i na ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre laski sa głupsze niż ustawa..przewiduje jak mozna to cos nakładą na twarz i świecic się jak djabłu pyta! jak mozna z tym spac na twarzy??? oj, debilki nie wciskajcie tego g***a jedynie do smażenia może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre laski są głupsze niż ustawa..przewiduje jak można to coś nakładać na twarz i świecić się jak djabłu pyta! jak można z tym spać na twarzy??? oj, debilki nie wciskajcie tego g***a jedynie do smażenia może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o stosowaniu arganu: www.arganowy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam oleju arganowego do włosów i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uzywam i powiem tyle że nic mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczarka
Mi pomaga ;) Ale nie używam go w naturalnej postaci (nie wchłania się tak dobrze i nie odpowiada mi zapach...) ale jako balsam do ciała - konkretnie CeCe :) Upolowałam go niedawno w dużej promocji w drogerii Naturze i jestem zachwycona - świetnie nawilża, doskonale się wchłania i zostawia na skórze delikatny, nienachalny i orientalny zapach, które bardzo działa na mojego męża. Cały wczorajszy wieczór pytał się mnie czym tak ładnie pachnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! I olej i kremy z nim są bardzo fajne , szczególnie do cery suchej i z pierwszymi zmarszczkami. U mnie można kupić w aptece robiony krem arganowy - polecam , znam opinie pań , sprawdza się . Ostrów Wlkp. i okolice - może spróbujecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niektóre osoby nie wiedzą, że są dwa rodzaje oleju arganowego: spozywczy ( o zapachu prażonych orzeszków) i kosmetyczny. Kosmetyczny nie ma praktycznie żadnego zapachu, może taki lekki, trudno mi określic do czego podobny. Olej arganowy dlatego jest taki cenny, ponieważ ma bardzo dużo witaminy E, zwanej witaminą młodości. Można do nakładać na 10 min na zniszczone końcówki włosow, po czym dopiero umyć włosy. Można też używać wieczorem zamiast balsamu do ciała albo smarowac nim twarz na wieczór zamiast kremu. Na pewno jie zapycha porów, po nocy twarz wygląda na wygładzoną i rozjasnioną, a drobne wypryski znikają. Ja kupuję olej arganowy z certyfikatem ecocert w Poznaniu w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile to kosztuje? jaka ilość i cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam 50 ml w buteleczce ze sprayem za 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia790000
Zgadza się, że jest olej arganowy spożywczy i kosmetyczny. Do pielęgnacji używa się oczywiście tego kosmetycznego. Ja znalazłam super olej arganowy, czysty z Maroka na stronie marokogust. Cena przystępne i jakość bardzo dobra. Sprawdza się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaOgrodniczka
Hejka! Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z olejkiem arganowym to polecam kwestiapiekna.pl Mają dobre ceny, ale przede wszystkim ich produkty są orginalne, prosto z Maroka! Pozdrawiam, ogrodniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam ostatnio olej arganowy w szklanej butelce w dodatku ze sprayem, więc można go oszczędnie używać po kilka kropli. Za 100ml butelkę zapłaciłam 65 zł plus wysyka i dostałam gratisowo glinkę marokańską, z ktorej można zrobić maseczkę na twarz. Kupowałam na www.beautypremium.pl, zamówienie złożyłam meilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWarszawa
Ja dziś kupiłam tam gdzie ogrodniczka tj. na http://kwestiapiekna.pl/ - 45 pln za 100 ml (z atomizerem) to chyba dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ten olejek oryginalny to cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.03.14 gość Też skorzystałam z tej oferty. Glinkę już zdązyłam wykorzystać, wyszła świetna maseczka, nawet nie wiedziałam że ta glinka ma tyle zastowsowań, skóra jest po niej bardzo gładka czysta i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym: http://eko-renoma.pl/promocje sklepie jest teraz promocja na olejki, nie tylko arganowy. Kupiłam bez atomizera, ale za to w ciemnej butelce ze szkła i z certyfikatem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliazlublina
polecam blog: zielarniaimbir jest tam ciekawy artykuł o olejku argonowym i jego zastosowaniu, ja kupuję 30 ml z certyfikatem ECO CERT i jestem z niego bardzo zadowolona, płacę 26 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Stosuje olejek arganowy od kilku miesięcy na rozstępy. Uważam, że jest cudowny. Jestem w 7 miesiącu ciąży, brzuszek mam już duży i mimo, że mam skłonności do rozstępów nadal nie powstały mi żadne nowe, a te które miałam wcześniej przed ciążą są znacznie mniej widoczne. Moja skóra jest bardziej elastyczna i nawilżona. Olejek jest też świetny do pielęgnacji niemowlaków więc moje maleństwo na pewno będzie go używać już od czerwca :-) Olejek kupiłam w dobrej cenie w sklepie z kosmetykami naturalnymi bioleaf.pl ( http://bioleaf.pl/?product_cat=olejki ). Jest w 100% naturalny, wyprodukowany w Maroko i posiada certyfikat Ecocert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara2014
Witam Ja polecam wszystkim certyfikowany Organiczny Olej arganowy. Cała kolekcja SILK OIL OF MOROCCO jest z dodatkiem tego olejku. Polecam podkład, olejki, odżywki. Wszystkie produkty są świetne. Dostępne od niedawna w Polsce www.oilofmorocco.pl Naprawdę warto, choć cena nie jest niska, bo są to kosmetyki luksusowe. Zachęcam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to dobrze wiedzieć. mam skłonność do rozstępów, ale dotąd wypróbowywałam olejek na włosy. Nie pomyślałam, że może mieć też takie zastosowanie.. dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×