Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

"nie rozumiem czemu tutaj wydaje sie kobietom ze jak maja 40+ to nic tylko garsonka im zostaje." zgadzam sie w 100%, przed chwila pisalam na temacie o kozakach latem, ze wlasnie brakuje nam tego luzu, z reszta co sie dziwic - zima trwa u nas z 5 miesiecy, wiec skad mamy miec ten szal i luz :D ja uwielbiam, ze np. w Holandii starsze babcie wygladaja szalowo: biale spodnie, granatowa marynarka, czerwone mokasyny i torebka, krutka kurteczka, normalnie az sie chce z taka pogadac, gdzie u nas znak rozpoznawczy babc to jesionka i moher... no ale zeby juz tak po nas samych nie jechac... uwazam, ze nasza mentalnosc to zasluga zawilej historii i kiepskiej pogody i nie mielismy na te czynniki wplywu; teraz za to sa inne czasy i powinnismy w koncu zrozumiec, ze pan z wasikiem nie wroci, wiec czas na luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do trendow na nadchodzacy sezon: 1. kolor khaki + city safari 2. drapowania, zakladki, falbanki 3. bielizna na pokaz, czyli jej eksponowanie 4. nadruki hi tech 5. styl sportowo elegancki (Grazia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytałam wszystko :) ufff hehe ale nie będę odnosić sie do każdej wypowiedzi bo to jest dla mnie niewykonalne w tym momencie :) kotek- witamy :) jak już wcześniej anxipanxi wspomniała tutaj mega długie posty to norma więc nic się nie martw, czytamy wszystko :) Dziewczyny tak ogólnie napisze, że w Polsce nie ma takiej tragedii :) dziewczyny zaczęły ubierać się w sieciówkach i pomijając fakt, że czasem na ulicy co druga wygląda tak samo to stwierdzam, że wole aby obraz polskich dziewczyn tworzyły klony ładnie ubranych dziewczyn niż tipsowych lalek barbie :) Tylko poza barbie w białych kozaczkach i 2 metrowymi tipsami pojawił się trend nieszczęsnych dzieci emo- już nie wiem co gorsze... chociaż w emo fascynują mnie czasem elementy- dodatki, ale jak widzę 14 latkę/latka z oczami wysmarowanymi na czarno i 20 kolczykami w twarzy tudzież jej okolicacj to mi słabo, ok tak wiem to jest jej/jego styl, ale myślę, że są granice i wieku i zdrowego rozsądku, maku i gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zachowawczości Polaków to w dużej mierze jest to spowodowane zarobkami- nie każde stać na ubieranie się w sieciówkach no a SH są postrzegane jako totalne zło- no bo taki obraza obleśnych lumpexów gdzie śmierdzi został niestety wykreowany przez polską rzeczywistość no i trendy też docierają do nas z opóznieniem, I_want chyba może potwierdzić albo wiele z was, które miały okazję kupować w siecówkach za granicą, że w polsce w tej samej sieci są dużo gorsze i droższe ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi - tutaj tez chodza takie emo-gothy z wysmarowanymi na czarno oczami i wlosami farbowanymi na czarno-rozowo,albo tylko na czarno albo na rozowo:) Facetow tez to dotyczy i nosza najczesciej podkoszulki z metalowymi zespolami,i obie plcie nosza buty na wysokiej koturnie,ponabijane cwiekami i innym zelastwem.Myslalam,ze chociaz w Polsce zachowal sie klasyczny metalowy styl,z glanami na czele,ale z tego,co tutaj piszecie i co mi znajomi opowiadali,to juz to zanika:( Coz,zmianiaja sie czasy,zmienia sie styl. Jesli chodzi o ceny i zarobki,to mlodziez ubiera sie raczej w sieciowkach,albo zaopatruje w outletach i na wyprzedazach,i zawsze mozna na cos fajnego trafic.Sama nieraz czekam,az zaczna sie wyprzedaze,bo szkoda mi kasy wywalac;) :P Jak mieszkalam w Pl,to lubilam Zare.Mam cicha nadzieje,ze w koncu kiedys bedzie w Oz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do ataków na polskie bezguście, myślę, że bardzo wiele się zmieniło i to na ogromny plus. Oczywiście mamy nadal stereotyp wieśniary czy blokerki w białych kozackach, złotych dodatkach, spalonych od prostownicy żóltych włosach i marchewkowym odcieniu skóry. Jednak takie dziewczyny przynajmniej są zgrabne, w sumie to ich sprawa jak się ubierają. Dużo bardziej razi mnie przesadna akceptacja własnego ciała np. na wyspach, gdzie otyółe już (nie mówię o grubsyzch, ale chorobliwie otyłych) wciskają się w za małe ciuszki, zupełnie niepasujące do ich wymiarów ;) POza tym w UK też sa przecie ludzie ubrani dziwacznie, wrecz przebrani, ale ich sie chwali za to, ze sa oryginalni. Dla mie ubior ma byc ubraniem, a nie laczeniem na sile niepasujacych do siebie elemnetow, byle moc powiedziec: "Taka jestem oryginalna". Tak wlasnie przeciez robi wiele polskich szafiarek :] Jest natomiast coraz wieksza grupa ludzi w Polsc, ktorzy ubieraja sie wrecz doskonale. Jesli ktos przeglada lookbook'a wie o czym mowie :) Zestawy polskich dziewczyn czesto sa utrzymane w tej samej stylistyce co dziewczyn z Europy zachodnie. W koncu mamy przeciez te same sklepy. Niestety nadal mamy znacznie nizszy budzet ;( i w tym jest jednak problem. Bo gdyby przecietnej polsskiej nastolatce dac tyle kieszonkowego co tej angielskiej, to mysle ze wygladalaby ona o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość design ann.
padlo pytanie skad bierzecie kase na markowe ciuchyy i az sie poplakalam ze smiechu.. orsay, amisu, aldo, h&m, reserved czy zara to markowe sklepy ?? ahahhahahhahaha nie rozsmieszajcie mnie, to sa sieciowki :D markowe sklepy to nawet nie Sisley.. marka zaczyna sie przy Versace, Pradzie, LV, CC, C Diorze, armanim.. powodzenia !! ]ahha, markowe ciuchy, no nie moge :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara, H&M, ba nawet bazarowe ciuchy też mają swoje "marki". Zapoznaj się z definicją tego słowa: "1. znak rozpoznawczy firmy; znak firmowy, znak fabryczny" :) haha. nie wiem dlaczego ludziom wydaje się, że tylko ubrania od + 1000 zł są "markowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Nawet w New Yorkerze czy Colloseum czasem można znależć coś godnego uwagi. Nie jest sztuką wydać 2000 zł w Zarze, ubrać się od stóp do głowy i wyglądać "trendy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
albdo to sieciowka? doszlo do tego ze niemarkowym sklepej jest i aldo i ccc i bazarek obok bloku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi- w pełni popieram, niektórzy mają problem z terminologią, dzieci neostrady słowo "marka" nie oznacza nazwiska znanego projektanta ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zkupow, wyprzedaze powoli sie koncza, ale i tak upolowalam kilka fajnych rzeczy :) w planach mialam zakup cieplych butow cos a'la ugg a oto z czym przyszlam do domu :D: 1. tango - skorzane buty (do kostki) 8 cm obcas, granatowe, boskie - 35 euro http://www.tangoshoes.com/english/collection/22/women/high-heels/96/257/high-heels.html 2. pieces - duza chusta w fioletowe pasy i czarna plastikowa bransoleta obrecz z wtopionymi lancuchami - razem 4 euro :) 3. do domu - filizanki do espresso i podstawki do jajek (po 4) z douwe egberts, cudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) wlasnie mialam w niedalekich planach zakup szarych lub granatowych i dzis wlasnie na nie wpadlam, sa super wygodne; kurcze tylko szkoda, ze nie kupilam jakichs futrzakow cieplych... zimno jest, co prawda nie tak jak w Polsce, ale ciagle pada snieg, potem topnieje, potem mrozi... chce cieple buty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem- buciki nie w moim stylu ale mają fajny kolor :) do czego będziesz je nosić:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) ja już chyba trzeci sezon noszę mukluksy i futrzaną czapkę "uszatkę" - futro sztuczne, ale wygląda na królika. kolory naturalne, żadnych pomponów i innych badziewi. uggsów nie lubię, po pierwsze nie podoba mi się moja noga w nich - wyglądam moim właśnym zdaniem jak kaczka, po drugie - pół świata w nich chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi-przesada w kazda strone jest niedobra.Tu co prawda nie widzialam,zeby dziewczyny wciskaly sie w za male ciuchy,ale za to sa takie,ktore oblekaja swoje naprawde pulchne cialka w mini itp.Coz,ich sprawa i jesli dobrze sie w takich ciuchach czuja,to ok:) Marchewkowa skora,borsuk,chamskie tipsy i mega przykrotkie ciuchy w bialym/zlotym/wsciekle rozowym/zrebrnym kolorze/kombinacjach powyzszych to wciaz niestety znak rozpoznawczy blachar-Polek:O Sa tez te ubrane normalnie,ale po pomaranczowym odcieniu skory i spalonych wlosach Polke najczesciej poznac.A ze sa zgrabne?No i co z tego,skoro wygladaja karykaturalnie?:O Tu,gdzie mieszkam widzialam kilka takich "blachar" i byly to drag queen. JEsli chodzi o to,co napisalas o marce w odpowiedzi na post pomaranczy,to warto tez wspomniec,ze nie wszystko,co kosztuje 1000+ jest super jakosci-czasem naprawde placi sie tylko za metke:) Hehe,widze,ze tez nie lubisz obnoszenia sie z metkami;P design-wez rozbieg i pierrdolnij porzadnie w jakas sciane,bo glupoty piszesz:) mi mala-calkowicie Cie popieram.Mi tez jeszcze nikt nie powiedzial,ze jestem z Polski:D Dla rownowagi do najezdzania na bezguscie Polek napisze,ze widzialam kilka tygodni temu dziewczyne w pociagu-super zrobiona fryzurka,fajny delikatny makijaz,fajna miala torebke,buty i bluzke plus spodnie rurki...pozytywnie sie zdziwilam,jak odebrala komorke i zaczela gadac po polsku:) sama - dawaj te buty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam! ;) Moje drogie mam do was pytane i prosze o porade poważnie zastanwiam się nad kupnem ramoneski : http://allegro.pl/item900323004_czarna_skorzana_ramoneska_h_m_36.html Co prawda nie mam jakiegoś takiego stylu bardziej delikatniejszy i romantyczny aczkolwiek nie mogę się oprzeć połączeniu kurtki z spódnica w kolorze pudrowego różu dlatego pytam czy sadzicie że będzie to dobry zakup i czy będzie to pasowało do mojego stylu i czy sobie odpuścić ;).Proszę was o rade bo jestem w kropce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martineskaa
Super ta kurteczka, troszke zadziorna ale sexy. Ja bym to połaczyła z jeansem ciemnym i szpikami :-) napewno rurki i szpilki czarne badz czerwone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pasuje ;) , jak się podoba, to kupuj :) ja miałam rok temu fajną ramoneskę, ale nie mam pojęcia, co się z nią stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troszkę odważna
Hej wszystkim, co myślicie o granatowych butach i torebce, chodzi o zamsz, śmierdzi tandetą czy nadal jest stylowe i modne. Buty platforma wysoki obcas na kołku, botki, a torebka coś w sytlu worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
mi sie skojarzylo zeby polaczyc to z jakas taka zwiewna, troche polna sukienka. planujesz kupic to na allegro? bo wydaje mi sie ze mocno przeplacisz. jeszcze sa resztki przecen wiec lepiej kupic to w sklepie (bershka ma za ok 80 a stradivarius 50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
w PL mamy wiele dziewczyn ktore sa wspaniale poubierane i to wlasnie je warto reklamowac. czesc z nich nosi sie troche po amerykansku jak np Pani Ekscelencja (nie wiem czy moge tak pisac ich blogowe nazwy), inne cenie mocno za caloksztalt - One More Dress (poza ubiorem ciekawy styl pisania), Pan Mruk, niektore sa dla mnie zbyt .. .hmm.. po prostu 'zbyt'- wiem ze pewne rzeczy sa modne i moze np stylizacje charlize mystery (chociaz akurat ostatnie posty sa super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczkaa
W temacie: Witaj! Zamieść swoje zdjęcia na stronie www.modniludzie.pl i pokaż w co się ubrać, co jest modne i w czym zwrócić na siebie uwagę. Komentuj umieszczone zdjęcia ! Strona modniludzie.pl skupia tych, którzy w nietuzinkowy, wyjątkowy i odważny sposób kreują swój wygląd. Tutaj każdy może pokazać swoje koncepcje, wizje oraz stać się wzorem i inspiracją dla innych osób. Ideą portalu jest promowanie mody niezależnej i kreowanej przez Was. Szczegóły na stronie. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludowa- widziałam dokładnie tą samą ramoneskę w H&M teraz... nie pamiętam ceny, wydaje mi się, że ok 120-150 zł, nie prościej Ci ją zmierzyć i kupić w sklepie :)?? hm ta stronka modni coś tam niestety mnie nie przekonuje, a selekcja zdjęć jest dla mnie trochę śmieszna :) a moze by tak- skoro bloggi tych dziewczyn są upublicznione w sieci to śmiało możesz je tu podawać :) i nie ma tu czegoś takiego jak reklama- mamy się dzielić naszymi modowymi przemyśleniami, spostrzeżeniami, więc promocja cudzych blogów jest jak najbardziej na miejscu :) zawsze będzie można coś skomentować, podpatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a granatowe buty i torebka tandetą? why? przecież można to dowolnie zestawiać- jeżeli same w sobie wyglądają tandetnie no to już się nic nie poradzi, ale jeśli są wykonane w miarę porządnie to zawsze można coś skomponować odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
no wlasnie tez postrzegam to raczej jako wymiane ciekawych pomyslow niz reklame ale mialam chyba za duzo zajec na dziennikarstwie i psychologii zeby teraz myslec logicznie (wydaje mi sie ze moje wiadomosci to marketing szeptany a to ze tak pisze ze nie wiem czy moge itd to jeszcze lepiej wplywa na psychike odbiorcy, czyli w tym przypadku wasza, bo sie wzbraniam przez zarzucaniem mi jakis kryptoreklam wszak jestem jedna z was). dzisiaj widzialam dziewczyne z przepieknym makijazem. nieskazitelna cera, gladka, jednolity odcien, delikatnie zarozowione policzki (cos a la wlasnie bylam na dworze), usta pociagniete matowa szminka w pastelowym kolorze i wspaniale oczy. nic specjalnego na nich nie bylo, zadnych kolorystycznych wariacji - tylko tusz i czyms delikatnie przyprszone na gornej powiece. rewelacyjny efekt. do tego miala blond wlosy z rodawo-miodowym odcieniem. cos fenomenlanego. zaiste u niektorych piekno tkwi w prostocie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×