Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

dziekuje :D mi mala- dziecie ma 7 miesiecy, zaczelo niedwano raczkowac, oczy musze miec wszedzie ;) my juz dluzszy czas po slubie :P dobranoc, wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi, jak pomyslę jaką wanne moge mieć za te pieniadze to aż mi sie słabo robi. inna sprawa że drugiejntakiej okazji nie bedzie... ale trudno :) chybe wole nowa wanne niż nowe buty ;) chociaz jeszcze sie zastanowie... :P I want - najlepszego :) ja mam urodziny za dwa tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta bransoletka:) Szkoda,ze nie ma tutaj h&m:P frufru-z tymi butami mam tak samo,jak lejdi.Gdyby mnie powalily na kolana,to kto wie..Jednak znajac siebie pewnie przemyslalabym zakup tysiac razy,rozwazyla wszystkie"za" i "przeciw" i wtedy zdecydowala...i pewnie nie kupila,tylko wydala na cos innego,np.do domu-jakies meble,czy wanne,moze nowa gitare elektryczna :P:) Zreszta,najwiecej na buty wydalam 800zl,zdarzylo sie to raz i poki co nic nie wskazuje na to,ze ponownie tyle wywale. Moja mala tez ma za dwa tygodnie urodziny i konczy roczek:) Jak ten czas szybko leci... mi mala-jak Ty to robisz,ze potrafisz chodzic w takich wysokich butach? Te pierwsze i ostatnie sa piekne.Coz,pomarzyc mozna. I want-najlepszego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
przylaczam sie do zyczen!! najlepszego przemyslalam sprawe i stwierdzilam ze u mnie jednak chyba przewyzszyloby nie kupienie. jednak bym sie powstrzymala (ach ten rozsadek...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ta bransoletka nie daje mi spać po nocach :P, że też ją przegapiłam :( no cóż tak to jest jak zakupy robi się średnio 2 razy w roku na wyprzedażach :P I_want i jak po urodzinkach :)?? anxipanxi- cudna ta torebka :) taka kobieca i romantyczna :) i fakt z czarnymi rzeczami prezentuje się idealnie, a powiedz czy tylko do czarnych masz zamiar ją nosić czy masz w planach zestawić ją z czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej miętowej sukienki :) i jakiś element czerni dołożyć... ja bym to obegrała na rockowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi, super ta torebka, cos mi sie wydaje,ze jest z tego samego materialu, co moja nowa kiecka (do ktorej wkleilam link) :P fakt, do czarnych rzeczy edzie super wygladac. kotek birmanski, widze, ze ty tez juz mama jestes :) mojej do roczku brakuje jeszcze 5 miesiecy, tak szybko zlecialo mi to 7 miechow... ladna ta bransoletka, ale szczerze mowiac, nie rzucila mi sie w oczy w sklepie... i jeszcze raz dziekuje za zyczenia :) ps. dostalam dzis bony, jeden z orsay, na piec euro (zawsze cos, hehe) i z perfumerii douglas :D musze sobie kupic w ogole jakis krem pod oczy, bo cos mi sie zaczynaja zmarszczki robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zapomnialam: jakis czas temu kupilam sobie czarna, zwykla torebke z dlugim paskiem do przepasania przez ramie. i tak sobie pomyslalam, ze moglabym ja ozdobic w jakis modny sposob...no wlasnie, tylko nie wiem jaki? macie jakies pomysly?? pytanie drugie: widzialyscie juz jakie okulary przeciwsloneczne beda modne w tym roku? domyslam sie, ze nadal duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I_want jedyne co przychodzi mi do głowy to coś do tej torebki doszyć, doczepić ale co i jak to Ci nie doradzę bo kompletnie się na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuję :) Nie wiem do czego jeszcze będą ją nosić, to wyjdzie w praniu ;) Nie mm tysiąca wizji na daną rzecz, jak ją kupuję. To raczej okazuje się podczas przymiarek pred lustrem. Do mojej miętowej tuby nie będę jej nosić. Nie twierdzę, że by nie pasowała, ale ja nie lubię aż tak mieszać kolorów. Lubię zestawienia bardzo proste kolorystycznie, czasem aż do przesady, ale za to przełamane jakimś zaskakującym elementem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie czasem jak widzę rzecz to w głowie mi się układa100 zestawów które mogę z tą rzeczą stworzyć :) I_want mam już pomysł na ozdobienie twojej torebki :D teraz coraz bardziej stają sie popularne ozdoby z zamków, jeżeli masz zdolności to możesz sama taką zrobić :) a jak nie to może uda się coś kupić... http://www.decobloog.pl/pics/35.jpg http://www.zeberka.pl/img/cam/cus.jpg tu akurat jest oryginalna bransoletka :) przy tym ostatnim chciałam tylko pokazać co można zrobić z zamków błyskawicznych :) kurcze gdzieś widziałam torebke właśnie ozdobioną tak fantazyjnie zamkiem, oczywiście było to jakby już wszyste w tą torebke, chyba to było w ccc, ale za cholere nie moge w necie jej znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssu 93
anxipanxi interesujesz sie belly dance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale raczej już tylko biernie :) Oglądam filmiki, słucham dużo muzyki w tym stylu. Byłam tylko na 4 zajęciach, później niestety skręciłam sobie kostkę, musiałam przerwać i jakoś już nie starczyło mi motywacji, żeby zapisać się ponownie. Ale nie wykluczam, że kiedyś jeszcze zacznę tańczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Piękna torebunia anxi ;) Ja mam masę nauki i nie mam czasu pisać , ale codziennie wieczorem zaglądam i czytam co tak skrobnęłyście :).Wczoraj kupiłam kurtkę na narty jak będę miała chwile to wrzucę i zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przywalona śniegiem. przeprosiłam sie ze staaaaarą ale ciepłą kurtką. jest mi ciepło ale niestety na pewno ani specjalnie ładnie, ani choc trochę modnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktispris
a co ubieracie do latexowych ,skoropodobnych spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko! zaczynajac od zwyklej bokserki, poprzez swetry, biale koszule, ramoneske, futerko a na kwiatkach konczac. do tych spodni pasuje doslownie wszystko :) no moze poza cekinami, zlotem, srebrem itd. zeby za duzo polysku nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dlugich poszukiwaniach i stresie, bo kolekcje obuwia zimowego juz sie koncza, kupilam w koncu cieple buty - fur moonboots :) - czyli "zamszowe" moonboots z futrzana cholewka, jasny braz a futro jest brazowe z jasnymi koncowkami; sa tak super, ze chodze w nich po domu :D dla ciekawskich wrzucam linka - buty sa pierwsze w 3 rzedzie: http://tnij.org/mojemoonboots najlepsze jest to, ze zawsze uwazalam, ze sa brzydkie, teraz widze, ze calkiem spoko wygladaja i co najwazniejsze - sa mega cieple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko :| Widzę, że pół tekstu mi ucieło ... Dalej mialo być: Albo takie z roxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowe moonboots tez mi sie bardziej podobaly, ale w plazie, gdzie robilam zakupy nie bylo zadnych w moich kolorach, tylko czerwien, granat i cos a'la moro , takze wybralam futrzaki :) a te od Diora tez mi sie podobaja, ale pewnie kosztuja troche $$$ co do Ugg's, dzis widzialam pare za 300€ szok, chyba cala owca kosztuje mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś uwielbiałam zakupy. Uwielbiałam kupować torebki. Teraz mam ich chyba ze sto. Już mnie to nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też uwielbiałam zakupy. Podobał mi się film Wyznania zakupocholiczki. Uwielbiam go, z racji tego, że hmm... identyfikuje się z główną bohaterką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ajjjjj dlaczego mnie czołowej zakupoholiczki nie było wcześniej na tym topiku ???!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie podoba mi się :/ jak dla mnie troch tandetne :/ wole klasyke :/ i cos bardziej z piprzem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×