Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

szalll- wyglada, ze dziewczyny pochlanal szal przedswiateczny..I zosta;lysmy same. No moj tez ma slabosc do aut, ale poki co odmawiam zmiany na lepsze auto. uwazam , ze sa wazniejsze rzeczy , a nasze obecne swietnie sie sprawuje i wyglada nie najgorzej. Gadżety do auta odpadaja, szybko sie nudzi. Myslalam o butach do gry w kregle, ale sama nie wiem, czy to dobry pomysl. P.S Wczoraj widzialam takiego Pana w tych koszmarnych leginasach z h &m ( jakas sygnowana ostatnimi czasy kolekcja) w czarno- biale prostakaty czy figury geometryczne i dosc krotkim sweterku. Kosmiczny widok:-) Ludzie nie mogli oderwac wzroku od ... no wiecie:-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj pojechalam na zakupy po prezent dla siostry ode mnie i rodzicow.. uwielbiam robic prezenty kobietom - nieograniczone mozliwosci, nie to co z facetami :D kupiłam jej bransoletke z dziubeki, którą oglądałyśmy razem na necie, koronkowy komplet bielizny nocnej, etolę z grey wolfa która urosła w moim otoczeniu do rangi bestsellera ;) i peeling do ciała z cyklu jakiś organicznych kosmetyków - obłędnie pachnie :) mam nadzieje ze bedzie zadowolona. co do butow na kregle to mam mieszane uczucia - z jednej strony jesli jest to jego hobby to fajna sprawa, z drugiej zaś jakos poraza mnie praktycznoscią :P moze zle mysle, ale lubie korzystac z mozliwosci dawania mocno osobistych prezentow - przykladowo szefowi czy miłemu sąsiadowi nie sprezentujesz tego samego co mozesz ofiarowac ukochanemu, fajnie jest dać cos komus bez obaw ze bedzie to "nie na miejscu" dlatego nie wiem czy zdecydowalabym się na Twój pomysł... choc tak jak mowie, jesli on czesto gra i lubi to, to na pewno bedzie zadowolony. tak naprawde nie liczy sie przeciez co damy ale kto daje i ze daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
do szall o jakiej etoli piszesz?? i po ile ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie z sensem - ciezko Cie dostrzec miedzy tym spamem :P pisalam o tych etolach juz wielokrotnie. mam czarną i kremową i jest to hit nad hity (na zywo prezentuje sie o niebo lepiej) http://www.sklep.greywolf.pl/i12,21,738-Dodatki-Etole-Etola_9809_czarna_S-M.html http://www.sklep.greywolf.pl/i12,21,736-Dodatki-Etole-Etola_9809_bezowa_S-M.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
ide na smeitnik, niech pozbieraja tych spamerow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
cześć wszystkim, a szczególnie pozdrawiam Szałowe ciało :) czytam czasem, o czym piszecie, ale nie odzywam się bo mój zakupowy plan żeby iść w jakość, nie w ilość spalił tej jesieni na panewce. Obkupiłam się, bo jakoś wyjątkowo wiele rzeczy w sklepach przypadło mi do gustu. Juz mi się wydawało, ze mogę spokojnie pożyć z tym co mam w szafach, a teraz okazuje się że tylko na torturach wyrzekałbym się zakupionych w sezonie jesień 2011 ubrań ;-) w każdym razie szczególnie dumna z siebie nie jestem, tym bardziej ze konto ciągle świeci pustkami, a ja co i raz postanawiam, że czas powiedzieć sobie dość :-) możne pochwalę się za jakiś czas co poniektórymi nabytkami, ale na początek dwie spódnice z asos - naprawdę udane zakupy, zresztą to nie pierwsze nieodesłane, bo już kilka rzeczy stamtąd w międzyczasie zostało zaakceptowane. W lecie odesłałam sukienkę i pomylony rozmiar T shirta, a zachowałam ze 2 tuniki, fajną torebkę, zegarek, T shirt w innym kolorze, no i teraz te dwie spódnice. Oto one: najgorsze, że po moim zamówieniu jeszcze staniały, cóż, pech to pech, nie pierwszy zresztą w tym względzie http://www.asos.com//River-Island/River-Island-Wet-Look-Midi-Skirt/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1892454 http://www.asos.com//ASOS/ASOS-Pencil-Skirt-in-Contrast-Lace/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1667831 poza tym między innymi nakupiłam masę rożnych swetrów (najwięcej chyba w top sekrecie), jestem zaopatrzona na kilka lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z..
ja chyba takie w Vero Moda widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc HighFashion :):):) fajnie ze gdzies tu krążysz bo towarzystwo się wykrusza stopniowo. sama tez jestem troche przytłoczona swiąteczno - codziennymi sprawami i coraz mniej mam weny żeby opisywać zdobycze i plany zakupowe ale jestem uzalezniona od zaglądania tu ;) bardzo podobają mi się Twoje spódnice - szczególnie ta skórzana! ta druga z kolei przypomniała mi o mojej dośc podobnej z mohito - chyba ją juz kiedys pokazywalam bo widze ze mam ją na fotosiku - wlasnie zdalam sobie sprawe ze praktycznie jej nie nosze... zupelnie nie wiem czemu... muszę ją gdzieś odnaleźć http://images37.fotosik.pl/747/1d387a9e41f6283fgen.jpg Mnie przed kupowaniem duzo i "bylejak" uchroniła sytuacja z pracą i wydatkami - opatrznosc chyba wie co robi bo jesli czytalas nasze posty z poczatkow jesieni to na pewno widzialas jak żaliłam się że podoba mi się w sklepach niemal wszystko :P nie wazne ze to samo mam w szafie, wazne ze to było nowe i "lepsze" ;) Teraz nie szaleję z wydatkami, od ostatnich zakupów skusiłam się tylko na leginsy z Cropa (tak genialnie leżą na tyłku że aż nie wierzę że mam taki zgrabny ;) ) i koronkowy golfik z pretty girl - nada się pod kamizelki i żakiety, albo do skórzanych spodni. teraz czekam na okazje do swetrow, pojade sobie na spokojnie w styczniu na łowy, mam nadzieję ze znajde cos w korzystnych cenach - marzy mi się dlugi, cieply, "wiesniacki" sweter ;) żadnych obcislosci, kobiecych ozdob, nic!mam chec na cos skrajnie wygodnego i cpelego do leginsow i basta ;) wioletka, nie mam pojecia gdzie znajdziesz te spodnie ale bardzo mi się podobają :) tylko ze chyba bardziej na lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
w kwestii naszych spódnic - co myślisz o takiej stylizacji, Szał? bo ja właśnie głównie z tego względu kupiłam tę koronkową, co prawda pomyliły mi się kolory, tzn nie sprawdziłam, co kupuję, ale niebieska też jest fajna, Tylko muszę ją trochę skrócić u krawcowej i będzie super http://naforum.zapodaj.net/8b6c6bdca99b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
w kwestii naszych spódnic - co myślisz o takiej stylizacji, Szał? bo ja właśnie głównie z tego względu kupiłam tę koronkową, co prawda pomyliły mi się kolory, tzn nie sprawdziłam, co kupuję, ale niebieska też jest fajna, Tylko muszę ją trochę skrócić u krawcowej i będzie super http://naforum.zapodaj.net/8b6c6bdca99b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja źle bym się czuła w takiej stylizacji - raz że jest dla mnie chyba zbyt odważna - kwiaty na spódnicy + warkocze na swetrze + duża biżuteria i charakterystyczna torba to stanowczo za duzo ekstrawagancji jak dla mnie. dla własnego bezpieczeństwa wybieram zwykle jeden dominujący wzór w stylizacji, a resztę dobieram raczej stonowaną. no i jakoś sweterek do takiej spódnicy mi "nie leży". nie wiem sama... na zdjęciu wygląda to ciekawie ale ja bym się czuła w ten sposób przebrana a nie ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosicie sukienki maxi? ja czuję że "dojrzałam" do takiego ciucha i mam swoją wymarzoną kieckę w myślach i marzeniach. w prawdzie będę mogła taką nosić dopiero latem ale pomarzyc zawsze warto. nie opiszę jej Wam dokładnie bo pewnie jak zwykle wówczas nigdzie takiej nie znajde (zauwazylam ze żaden moj modowy plan który tu opisuje nie został zrealizowany :P - zapeszam czy co? ;) ). powiem tylko że musi mieć kolor kości słoniowej i gigantyczne rozcięcie z przodu tak aby idąc było widać nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza-ku
Polecam wszystkim www.detoxdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
Nie ma to jak Twoje eksperckie oko, Szał. Oczywiście masz sporo racji - że trochę ekstrawagancko, ale mnie się wydaje, że mało zróżnicowana kolorystyka łagodzi tę różnorodność fakturową materiałów oraz dużego naszyjnika (akurat takiego nie mam, więc aż tak się ozdabiać nie będę ;-)) Poza tym dziewczę ze zdjęcia jest takie młode, więc we wszystkim jej pewnie ładnie :) Co do sukienek maxi - podobają mi się oczywiście, ale miałabym odwagę taką założyć tylko na super okazję wieczorowo-galowo-uroczystą. Chociaż podobno nigdy nie mów nigdy... Ja to w ogóle mam pełne szafy, a jak jest zima to najchętniej latam w dżinsach, golfie i kardiganie bądź rurkach z dzianinową tuniką. I zgadzam się z tym, o czym pisałyście jesienią (nadrobiłam zaległości w lekturze) - że właśnie ta pora roku daje najwięcej możliwości jeżeli chodzi o modową kreatywność Czyli że Ty, Szałowe Ciało, zostałaś pozbawiona przez pracodawcę regularnych zasobów do wydania w sklepach, ze się tak wyrażę.... Co za czasy, no! Trzymam kciuki, zeby sytuacja szybko uległa poprawie A jutro przy dobrych wiatrach wkładam tę moją asosową a la spódnicę. Jeszcze takiej w swoim otoczeniu nie widziałam, wiec trochę się boję nadmiaru atencji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fashion Coffee
chciałam napisać "tę moją asosową al skórzaną spódnicę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj czy ja wiem czy takie eksperckie... mnie sie wydaje ze raczej nudne oko :P ja nie mam zbyt kreatywnego spojrzenia na mode, nieczesto coś tworzę, wymyślam itd dlatego wszelkie takie ryzykowne połączenia mnie nie przekonują. nie czułabym się w tym dobrze, ale nie uważam też zeby było to złe. wielokrotnie podziwiam dziewczyny ubrane w sposób na jaki ja bym się nigdy nie zdecydowała :) w ogóle to zauważyłam ze dwie osoby mogą w tej samej stylizacji wyglądać zupełnie inaczej, nawet jesli mają podobną figure. po prostu przez ciuchy bije w pewnym sensie po oczach nasz charakter, osobowość i dlatego to co na jednej dziewczynie jest przebieranką, na drugiej może być strzałem w 10 ;) co założysz do skórzanej spódnicy? ja i moje utarte schematy oczywiscie jako pierwszy pomysł podsuwają nieśmiertelną białą koszulę i szpilki, ale jestem przekonana że wymyślisz coś bardziej kreatywnego ;) dzięki za słowa otuchy, w sumie nie martwie sie za mocno, bardziej sie wsciekam ze nie moge juz sobie jak wczesniej beztrosko wydawac pieniedzy no ale coz - zycie. licze na to ze wkrótce cos mi sie odmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kochacie mode nio to mam ciekawostkę:) Na lamode znowu jest konkurs. Można wygrać koszulke z orłem Roberta Kupisza :) jest boska. :) http://lamode.info/konkursy/articles/uwaga_konkurs_wygraj_koszulke_z_orlem_z_najnowszej_kolekcji_roberta_kupisza.html Drugi konkurs u nich dotyczy książki "jak czytać mode" . Widziałąm książke w księgarni i jest naprawde fajna:) http://lamode.info/konkursy/articles/uwaga_konkurs_wygraj_ksiazke_jak_czytac_mode.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z ..
moze nei zagrzecze ani moda ani gustem, ale ostatnio szukam takeigo wlochatego swetra z cicikiem :P macie jakis namiar dla mnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarino, jesteś mega upierdliwa z tą ciągłą reklamą portalu lamode... :O wybacz ale spadaj :P mówie z... - a co to takiego cicik? :P Wesołych Świąt dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarino, jesteś mega upierdliwa z tą ciągłą reklamą portalu lamode... :O wybacz ale spadaj :P mówie z... - a co to takiego cicik? :P Wesołych Świąt dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowie z ..
takie zwsajace fuzle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mam nadzieję że miło spędziłyście święta :) moje skończyły się obżarstwem :P no i cały wysiłek sprzed roku poszedł się .... i przytyło mi się oj przytyło... przez co mam znowu niechec do stwarzania outfitow bo wszystko mi jedno skoro i tak wygladam grubo :/ albo nic na mnie nie pasuje... myslalam ze tamta walka z waga bedzie juz ta ostatnia, ale ja sie nie ucze na bledach :( wiem ze juz jestem z tym nudna ale dalej oszczedzam :P chociaz mam prace, przynajmniej przez jakis czas wiec troszke odetchnelam :) z ciuchow kupilam jedynie bluzke w prezencie dla mojej mamy, niestety nie znalazlam jej na stronie reserved wiec wam nie pokaze za to sprezentowalam sobie kupon groupon :D na 6 mikrodermabrazji za uwaga 179 zl!! gabinet ktory mial ta oferte na grouponie mial dobre opinie wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze :) na pierwsza wizyte umowie sie dopiero po nowym roku, moze juz w przyszlym tyg wiec zdam wam relacje jesli tylko bedziecie zainteresowane :) high fashion coffe fajnie ze jestes :) spodnice z assos- swietne!! stylizacja- nie moja bajka, tzn podzielam zdanie szal ciall na tej dziewczynie nie wyglada to zle ale sama bym sie tak nie ubrala, zdecydowanie wybralabym stylizacje nawet ten fragment szal cial z fotsika, prosto, seksownie i efektownie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lejdi ;) moje święta wygladały identycznie i skończyły się tak samo 😭 cały mój wysiłek, moje zdrowe żywienie i rezygnacja z tego czy tamtego poszły na marne a moja sylwetka jeszcze nigdy tak mnie nie drażniła wrrr :O ostatnimi czasy dałam już sobie spokój z ograniczaniem słodyczy i pewnie to mnie zgubiło ale na święta już przegiełam :O apogeum mojej rozpaczy nastąpiło kiedy mierzyłam u siostry ciuchy na rozmowe kwalifikacyjną (ona ma elegantszy styl) i jej rzeczy które zawsze były na mnie luźne albo nie leżały, albo , o zgrozo, nie mogłam niektórych dopiąć :O:O:O jestem wściekła, mimo ze podobno wyglądam z krąglejszą sylwetką lepiej i zdrowiej to zdecydowanie pewniej czułabym się bez tych nadprogramowych kilogramów... staram sie cwiczyc godzine dziennie, w ostatnim czasie to zaniedbałam bo najpierw leczyłam kontuzję a później te piekielne świeta iii bum :P ale ogarne sie, mam swoich ulubionych trenerów online i licze na to że z ich pomocą wrócę do formy ;) ja nie bardzo wiem o co chodzi z tym całym gruponem, wiem ze jestem zacofana :P ale czesto cos o tym slysze i wnioskuję ze chodzi o jakies okazyjne zakupy, oferty itp nie bardzo wiem skąd to wziąć, gdzie znalezc i jak wziac udzial w calej tej akcji ale chetnie sie dowiem bo nie chce mi sie szukac a jestem ciekawa :P mikrodermabrazje mialam raz - przyjemny zabieg, jestem przekonana ze z takim wielorazowym pakietem zobaczysz fajne efekty, koniecznie daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie w nowym roku :) jutro po raz pierwszy od dawna wybieram sie na zakupy :D jupi :D a tymczasem chcialam wam powiedziec o 1 produkcie, a mianowicie o tuszu False Lash Effect od Max Factor, dostalam ten tusz w prezencie wczesniej czytalam o nim rozne opinie wiele zachwytow ale tez wiele slow krytycznych, w dodatku przeczytalam wiele opinii ze jego tanszym idealnym odpowiednikiem jest tusz z Eveline big volium i ze nie widac zadnej roznicy miedzy tymi tuszami jako ze max factor kosztuje ok 60 zl, gdy dorwalam eveline za 12 zl! odrazu go zakupilam (chyba juz o tym tu pisalam) i tu nastapilo mega rozczarowanie, mowiac krotko tusz z eveline okazal sie wielkim gownem (przepraszam za wyrazenie) ale to bylo dno totalne, tak jakbym sobie przeciagnela po rzesach woda, czyli nie bylo widac nic absolutnie nic! oddalam ten tusz kolezance jako ze ona go uwielbia... tak wiec po tej przygodzie odpuscilam sobie calkowicie max factora no bo skoro oba tusze sa identyczne to nie wyrzuce w bloto 60 zl tydz temu dostalam na gwiazdke wlasnie max factor (zupelnie przez przypadek :)) i.... ja dla mnie ten tusz to mistrzostwo swiata!!! nigdy w zyciu nie mialam tak rodzielonych rzes!!! moze nie daje jakiegos spektakularnego efektu pogrubienia, wydluzenia i podkrecenia ale przede wszystkim idealnie rozdziela rzesy, nie psypuje sie i nie tworzy owadzich norzek nawet gry nakladam wiecej warstw jesli bedziecie mialy okazje przetestowac ten tusz chociazby u kolezanki zrobcie to koniecznie :) nie namawiam was do zakupu bo jest to produkt drogi, a ze opinie na jego temat sa naprawde skrajne moze okazac sie ze dla was jest totalnie nieodpowiedni tak jak dla mnie eveline big volium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słówk kilka o gropuponie... Na czym polega Groupon.pl? Na stronie www.groupon.pl codziennie zamieszczamy atrakcyjną ofertę spędzania wolnego czasu w Twoim mieście (np. kolacja w restauracji o wartości 50 zł za jedyne 25 zł, zabieg wellness o wartości 100 zł w cenie 50 zł lub wizyta w aquaparku warta 30 zł w cenie 15 zł). Gdy ofertę wykupi minimalna liczba chętnych (np. 20 osób), wtedy dojdzie ona do skutku, a każdy jej nabywca dostanie od nas odpowiedni bon uprawniający do skorzystania z niej. Dzięki osiągnięciu minimalnej liczby chętnych otrzymujesz niezwykły rabat na pełnowartościową usługę. Skopiowałam to ze stronki, ale mówiąc krótko rejestrujesz sie na tym portalu i wybierasz miasto z którego chcesz otrzymywac oferty, codziennie dostajesz maila o roznych promocjach w twoim miescie takich jak wymienione powyzej, mozesz takze korzystac z ofert innych miast lub ofert internetowych, np bon na zakupy w sklepie internetowym itp. itd. groupon to takie zbiorcze zakupy, np kupujac w hurtowni duza liczbe okreslonego towaru mozesz dostac bardzo wysoka znizke, niestety u fryzjera czy kosmetyczki taka opcja nie wchodzi w gre :) i tu pojawia sie grupon ktory zbiera chetnych do skorzystania z okreslonej uslugi przez co mozna dostac niezly rabat :) sama raczej nie zdolasz zebrac 200 osob chetnych do skorzystania z uslug konkretnego fryzjera w jakims okreslonym czasie zeby wyszlo was taniej :) a to wlasnie robi za nas gropupon. Kazda oferta ma swoj okreslony czas w ktorym trzeba wykorzystac grupon, inaczej on przepada. Okres waznosci jest bardzo rozny w zaleznosci od uslugi. moze to byc miesiac a moze to byc nawet rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz skorzystalam z kliku ofert, kupilam grupon na zabieg kerastase dla siebie i mamy, karnet open na fitness, manicure dla mamy, kurs jezyka ang, a teraz mikrodermabrazje :) z tego co pamieta nibys kupila depilacje laserowa, szkoda ze tu juz nie zaglada bo jestem jej ogromnie ciekawa :) a teraz co do jakosci uslug kupionych przez groupon... generalnie nie roznia sie one niczym od tego jakbys zaplacila pelna kwote, ale moja kolezanka spotkala sie raz z sytuacja ze gabinet kosmetyczny ktory mial oferte na henne brwi i rzes mial tak duzo chetnych ze traktowal klientki troszke jak na tasmie produkcyjnej i zatrudnil dodatkowe osoby nie zwiazane z zawodem kosmetyczki :/ ale to tylko 1 razowa sytuacja o ktorej slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×