Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

Gość paulinkoo
Super KONKURS! Można wygrać buty Gino Rossi! Wystarczy stworzyć niebanalną, konkursową stylizację! ---> http://allani.pl/konkurs/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżilijka21
Dziewczyny co sądzicie o modzie na biel i czerń ? Mnie przypadło to do gustu, bardzo lubię ten zestaw. Jeansy , biały tshirt i czarna marynarka a do tego czarne balerinki i czarna torebka, to zestaw must have :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdiejfijewifvjowsjwieru832hhj
zara i river ,zapraszam!:) http:// allegro.pl/sukienka-zara-pagony-s-36-asos-river-i3105724078.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdiejfijewifvjowsjwieru832hhj
ubrania zara i river island ,zapraszam!:)allegro.pl/listing/user.php?us_id=25139935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie tu dawno nie było... :) ktoś ze straej ekipy się zjawi hmmm :)?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos uwielbia mode to powinien zajrzec za butami na www.eobuwie.com.pl. Wg mnie bardzo przejrzysta stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleoFashion
Zapraszam do mnie na stronę na fb Cleo Fashion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczynki, ja ostatnio skusiłam się na nietuzinkowy t-shirt allegro.pl/t-shirt-lol...976163215.html i spodnie woskowane z zameczkami allegro.pl/spodnie-wos...976427680.html widzę niskie ceny ale nowy sprzedawca. Zadzwoniłam upewniłam się co do spodni, Pani mi pięknie powiedziała jaki rozmiar mam dobrać. Zrobiłam przelew i na drugi dzień listonosz przyszedł do mnie do domu. Marynareczka allegro.pl/pastelowe-marynarki-mieta-bez-taliowane-max-mod-i3977203108.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna_kowalik012
Mam pytanko do Was, dziewczyny. Gdzie szukacie modnych inspiracji? Ja ostatnio korzystam z Pinteresta i http://szpargaly.pl. Poradzicie coś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenię sobie rodzimych projektantów. Chyba mają świeższe spojrzenie, szukają swojej drogi, mają więcej odwagi, co naprawdę potrafi mile zadziwić. No i ostatnio znalazłam... http://www.balladine.com/sukienki,sukienka-z-golfem-rabarbar,5-k-12510-111484-p W ogóle to fajnie jest przyjrzeć się modzie ulicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewart
I've come to collect a parcel http://circaprojects.org/shop/ sewing where to buy propecia plates perhaps In fixed income markets, German government bond yields, normally seen as a safe haven by investors in times of uncertainty, were steady though yields on U.S. Treasury 10-year notes did rise to hit 2.645 percent, a gain of three basis points.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elbert
I'm on holiday best site buy accutane online Selig declined to detail timing for decisions on the sport's investigation of the closed anti-aging clinic Biogenesis, accused of distributing performing-enhancing drugs. MLB could attempt to discipline former MVPs Alex Rodriguez and Ryan Braun along with other players.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio masę fajnych ciuchów widziałam na http://kokietkowo.pl i buty i kurtki i inne. Fajne inspiracje w sumie maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elden
Until August paxil 20 mg 28 tablet fiyat𢱠Oil prices rebounded from early lows on optimism aboutChina's efforts to avert a hard-landing of its economy. Brentoil rose 29 cents or 0.27 percent to $108.44 a barrel,while U.S. crude futures were down 4 cents or 0.04percent at $106.90 a barrel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamciakowa55
polecam sklep LEJDI mają tam modne sukienki wieczorowe. A w dodatku szyją je pod wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philip
i'm fine good work online retin a micro Many Puerto Ricans invest in the island's debt throughclosed-end mutual funds, which in several cases held more than70 percent of assets in Puerto Rico bonds and employedleverage that magnified this month's losses.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlo
I'm in a band misoprostol uk "Our finding that the gap between men and women's knowledge of politics is greater in Norway – a country ranked globally as one of the very highest in terms of gender equality – than in South Korea – a country with a much lower equality rating – is particularly striking," Professor James Curran, director of the Goldsmiths Leverhulme Media Research Centre at University of London and lead researcher of the study, said in a released statement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawerence
I saw your advert in the paper clomid without rx Pugh, who guarded Nassibâs blind side as a left tackle in orange, will be charged with fronting the Giants run game as the teamâs right tackle. Pugh says he canât worry about expectations of being a first-round pick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freelove
Is there ? buy bimatoprost es canada online "We have to change the law so that this doesn't happen to someone else's child," Fulton told reporters at the National Bar Association's annual meeting. "My son wasn't doing anything wrong. He was simply walking home. He wasn't a suspect."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×