Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sex and the city 1980

Wylicytowalam ksiazke na allegro, zaplacilam, facet powiedzial ze nie ma na

Polecane posty

Gość gniazdo robaków
Pół biedy, jak na 10 PLN oszuka wyłącznie ciebie. Najważniejsze jest to, że taki cwaniaczek wiele osób oszukuje naraz i jak każda osoba mu daruje i odpuszcza sobie, to gościu w krótkim czasie na odpuszczających ludziach zarabia porządną kasę, kasę, której mieć nie powinien, bo jest ona nielegalnie zdobyta, jest wyłudzona. Tak jak przytoczył te linki "stary allegrowicz" to w większości dotyczyły przypadków, gdy oszust miał na koncie więcej wyłudzeń niż te kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych, także w pewnym sensie trzeba też "odwalać" robotę za innych, bardzo słuszną zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary allegrowicz
No to dawaj się oszukiwać i utrzymuj oszustów, nie moja sprawa. I wytłumacz mi, na czym polegają moje problemy ze składnią i gramatyką. Chciałbym się ładnie wypowiadać i docenię wszelkie uwagi i wskazówki z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka nie podała przyczyny odmowy, więc możemy tylko domniemać. Prawdopodobnie konto należy do księgarni, myślę, ze to jest zwykłe nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary allegrowicz
Bardzo możliwe, ale rozmawiamy już nie o tym konkretnym przypadku, ale ogólnie - czy warto zgłaszać oszustwa na drobne kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisałaś do tego gościa??? Może się koleś zwyczajnie pomylił i zapomniał o wpłacie. Ja kiedyś zapomniałam wysłać książki, jakieś takie zamieszania było i mi uciekł fakt że ją sprzedałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś "Kto tu się ośmiesza, ignorantko?" Jak wiesz przecinek rozdziela zdanie. Słowo ignorantka użyłeś po przecinku czyli można wywnioskować następując rzecz ; stwierdzasz KTO TU SIĘ OŚMIESZA , a po przecinku zadajesz pytanie IGNORANTKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
niktamozektos ale masz tłumaczenie :O nie ośmieszaj się, bo kolega poprawnie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
zgodnie z twoją teorią, zwrot "nie ośmieszaj się, bo kolega poprawnie napisał. ", którego użyłam w poprzednim poście, też jest napisany z błędem, gdyż nie zaczyna się zdań od "BO", a rozdzieliłam przecinkiem. fajnie to wymyśliłaś, wiesz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
niktamozektos i tutaj się mylisz :) znak interpunkcyjny w tej sytuacji nie ma nic do rzeczy, zdanie napisane jest poprawnie. ale tak to jest, jak ktoś nie wie co napisać, to czepia się bzdury, i to jeszcze bezpodstawnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
niktamozektos ale ty pierdolisz głupoty, daruj już sobie, bo nie o tym był temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niktamozektos, oczy bolą i serce od czytania Twoich teorii. Powtórz sobie lepiej interpunkcję, ze szczególnym uwzględniemiem różnic między przecinkiem a kropką. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
i wróć do przedszkola, bo widzę, że masz problemy z poprawnym konstruowaniem zdań 🖐️ ale nie miej kompleksów z tego powodu, język polski w końcu do najłatwiejszych nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
23:12 [zgłoś do usunięcia] albo masz wzdecia i zaparcia niktamozektos i tutaj się mylisz znak interpunkcyjny w tej sytuacji nie ma nic do rzeczy, zdanie napisane jest poprawnie. tam miało być napisane "znak zapytania", pojebało mi się. ale bystry by się domyślił. a ty się nie domyśliłaś, i znowu się czepić musiałaś, bo nie zrozumiałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
dobra, ignor dla ciebie, "panienko z wyższych sfer i taka w ogóle ą ę" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex and the city 1980
Juz mowie: 12 stycznia wieczorem wylicytowalam 2 ksiazki. Nastepnego dnia z rana zrobilam przelew. Po dwoch godzinach facet napisal mi ze tej jednaej nie ma na skladzie, przepraszaja, itd.... Przelewy poszly dwa oddzielne a nie jeden wspolny. Od razu napisalam ze zrobilam 2 przelewy a facet wieczorem odposal ze mi zwroci oczywiscie pieniadze. Czekalam do wczorajszego piatku i wreszcie rano wyslalam my dwa wydruki z banku ze te pieniadze poszly z przypomnieniem o pieniadzach. Dzisiaj sprawdzilam konto i zamiast 19.90 przelal tylko 9,90. Zadnego maila nawet z glupi "przepraszam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKŁADNIE JENZYK POLSKI
DO NAJŁATWIEJRZYCH NIE NALERZY I NIE KARZDY MÓSI GO ZNADŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo masz wzdecia i zaparcia
"Zabawne mam sie domyślać co kto miał na myśli, nie rozśmieszaj mnie." :D cóż za poprawność :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr az mam ciarki po tym opis
Ale wylicytowałaś dwie książki, więc może ta przesyłka poszła na tą jedną dostępną? A oddał poprostu pięniądze za ta której nie ma na skłądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu emaila, że nie dostałaś jeszcze przelewu i jeśli nie dostaniesz będziesz musiała dać negatywną opinię. Jak nie dostaniesz to możesz posłuchać rad i pójść na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex and the city 1980
23:24 [zgłoś do usunięcia] brrr az mam ciarki po tym opis Ale wylicytowałaś dwie książki, więc może ta przesyłka poszła na tą jedną dostępną? A oddał poprostu pięniądze za ta której nie ma na skłądzie. No wytlumacze dokladniej 1. Ksiazka nr. 1 kosztowala 12.50. Przesylka 10 zl. Razem zaplacilam 22.50. Pierwsza ksiazka przyszla 2. Druga ksiazka kosztowala 9,90. Przesylka 10zl. Razem 19,90. Nie bylo jej na skladzie wiec poprislam o zwrot pieniedzy. Wyslal mi tylko 9,90. Wiec co z tym 10zl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary allegrowicz
Płaciłaś koszt wysyłki dwa razy? Nie chciałaś wysyłki dwóch książek jedną paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrr az mam ciarki po tym opis
Napisz do niego, że przelew dotarł ale bez 10 zł. Prosisz o dosłanie. I dziwne praktyki mają, bo jak ja zamawiam dwie rzeczy to zazwczaj płace raz za przesyłke albo jest mała dopłata. Ale to tak na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadsvcfsdfvwse
tak szczerze, to nie wiem, czy chciałabym płacić więcej za przesyłkę niż za towar zakupiony :P chyba że to i tak cię taniej wyniosło niż w sklepie/księgarni. czyli były dwie aukcje, jak rozumiem? jeśli tak, napisz do gościa, być moze to zwykle przeoczenie, szczególnie jeśli miał dużo zamówień. człowiek jest tylko człowiekiem, takie rzeczy jak pomyłki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×